zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

dział dla wszystkich matek, które chcą stworzyć swoje historie, podzielić się doświadczeniami, a przede wszystkim najważniejszą nowiną, że "Będzie Mamą"

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 01 paź 2015, 11:23

Maatylda jest dobra ta maść i faktycznie tania ale smród nie do opisania :( paskudnie śmierdzi.
Gacunia ale powiedz super prawda? Co dziennie myję podłogi coby mógł sobie łazić jak chce i gdzie chce a on poleruje :) .
:D

gacunia
Początkujący ✽✽
Posty: 138
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:26
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: gacunia » 01 paź 2015, 21:45

No kurczę, Campari, nie do opisania jest jak jestem wzruszona jego postępami i zachwycona! Też właśnie najpierw sprzątam podłogi, żeby sobie swobodnie hasał. Jakie to macierzyństwo jest niesamowite :)

Dziewczyny, ja przyznam, ze początki miałam ciężkie. Zmęczenie i strach naprawdę dawały mi w kość, ale mój synek jest taki cudowny, grzeczny i pełen życia, że jak na niego patrzę to nie wierzę, że miałam tyle szczęścia, eh...

Całusy dla Was wszystkich, mamusie :*
Rozpoznanie 24.12.2007
Asamax 500 3x2 tabl
Pentasa 1 x czopek



18.02.2015, 00:30, Wojtuś -> 3100g, 53 cm

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 09 paź 2015, 10:22

Od wczoraj syn stanął na nogi trzymając się łóżeczka zaczyna stawiać pierwsze kroki 1-2na razie ale wszyscy szczęśliwi :( wszyscy oprócz mnie :( za szybko zdecydowanie za szybko :( .Już oczami wyobraźni widzę jak się z domu wyprowadza :( Wszyscy robią fotki filmy nagrywają zadowoleni i szczęśliwi.Jak on mi będzie tak szybko dorastał w depresję wpadnę zdaje się :'( .
:D

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 09 paź 2015, 11:27

Campri mój synek wczoraj pierwszy raz wstał w łóżeczku trzymając się za szczebelki... Ma dopiero 6,5 miesiąca... Staram się go nie stawiać na nogi, bo to stanowczo za szybko, a on w łóżeczku sam się podciąga i wstaje... Myślę że za miesiąc to będzie raczkować jak perszing bo już pełza i chwiejnie ale się utrzyma na rękach i nogach. kroczku nie zrobi bo brzuch opada na podłogę i schodzi do pozycji leżącej pełzającej :p

Dziewczyny od niedzieli mamy problem na buźce. Pojawiły się krosteczki i nie wiem czy jest to możliwe żeby nagle dostał skazy białkowej po 6tym miesiącu? Jak był na piersi to ja mleka nie ograniczałam, dokarmiany był normalnym mm i teraz też na nim jest. Jedyne co nowe dostał to ryba. Lekarz powiedział że na chwilę obecną jest to trudne do zdiagnozowania. Czytałam że skaza swędzi, ale nie widzę tych objawów, bo nie drapie, ani nie pociera buzi.

kafka

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: kafka » 10 paź 2015, 20:54

Moze po prostu potowka. Mojemu wychodzi co jakis czas, gdy sie spoci spiac na boku lub brzuchu.

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 11 paź 2015, 20:05

Kafka to nie jest potówka. już mu wychodzi na brzuszku szyi i udach. Położna poleciła mi Mediderm emulsje(500ml ok 25zł) i krem (mała tubka ok 6zł). Nie drogi i ponoć działa. Zobaczymy. Lekarz zaleci Dermaweel (15 ml 30zł) i szczerze mówiąc rezultatu rewelacyjnego nie ma. Więc będziemy próbować innych rzeczy... Może faktycznie ryba go uczuliła bo tylko to jadł ostatnio z nowości...

kafka

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: kafka » 12 paź 2015, 20:51

A może i ryba, "morskie" jedzonko lubi uczulac. Szkoda biedaczka, bo ryby dobre i zdrowe.
Campari, Twój synek to mistrzu! Moj ledwie podnosi pupala do pozycji na czworaka!

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 13 paź 2015, 09:17

Jestem już prawie pewna że to alergia. Zaczynam nam schodzić. Buzia już coraz ładniej wygląda i więcej nam nie wychodzi :) będziemy się jeszcze upewniać czy to faktycznie ryba czy słoiczek.

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 13 paź 2015, 12:25

Moje dziecko jest superowe dziewczyny wasze dzieci pewno też prawda ? Wstaje o 6 rano a ja się cieszę jak głupia :D czasem budzę się przed nim i czekam aż on się obudzi ,leżę udaje że jeszcze śpię .Syn otwiera oczy i zaraz siada jak mańka-wstańka ;) i odrazu paluchy do oczu naszych pcha .Wszyscy zachwyceni .Teraz jak się wybrudzi czy nakruszy czymś to ja zadowolona szczęśliwa zaraz fotki robię.Kurcze kiedyś tak nie było a szkoda ,żałuję że moich dwoje pierwszych dzieci tak nie wychowywałam :( jak tamci byli mali ciągle ze szmatką za nimi biegałam wycierałam ,czasem krzyczałam jak nakruszyli szkoda mi teraz że tak robiłam :(
:D

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 15 paź 2015, 13:57

Dzisiaj wyszedł pierwszy ząb.
:D

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 19 paź 2015, 17:54

Campari Gratulacje :) mam nadzieję że lekko synek to przeszedł.. Nam powoli zaczynają dokuczać górne jedyneczki ale zapewne jeszcze trochę czasu upłynie zanim wyjdą :) proces na pewno się zaczął :) Filip za to zaczął pełzać po całym mieszkaniu i podejrzewam że za tydzień zacznie już raczkować :)

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 20 paź 2015, 08:48

Nic zero marudzenia ,zero gorączki.Po prostu jak jogurt dawałam zastukało pod łyżeczką :) sprawdziliśmy i tak to ząb :D . mnie zaczyna brać z tym wymyślaniem posiłków dla syna :( pomysłów brak :( już nie wiem co mu dawać żeby było dobrze :( .Napiszcie co wy dajecie dzieciom jeść.

Proszę o przestrzegać regulaminu i nie nadużywanie wulgaryzmów. Zwłaszcza, że jest to niepierwszy raz.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 20:20 przez CAMPARI34, łącznie zmieniany 2 razy.
:D

kafka

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: kafka » 20 paź 2015, 23:27

U nas jest w nocy i nad ranem pierś, potem 180 ml kaszy z mm, potem 180 zupy miesno-warzywnej z kasza manna lub zoltkiem, potem znow kasza z mlekiem i owocami,a potem piers do spania. W międzyczasie woda. Je marchew, ziemniaki, dynie, koperek, miesa w sumie wszyskie,owoce... nie wiem tylko czy nie zamalo posiłków dostaje?

Ida nam 4 zeby, Misiek okrutnie się wkurza.

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 21 paź 2015, 08:54

No właśnie o mięsa by mu chodziło bo już sama nie wiem :( podobno wieprzowe źle tylko kurczak ,indyk .Kurcze jak tamte moje dzieci były małe jadły wszystko a teraz się boję.Tyle się mówi i pisze teraz że strach dawać :( . Przecież gdyby nie parówki to mój pierwszy syn chyba z głodu by umarł :( a teraz daj parówkę to cię zlinczują :( wyzwą od nieodpowiedzialnych matek która hoduje dziecku raka żołądka.
:D

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 21 paź 2015, 10:56

u nas dieta wygląda tak: rano 180ml mleka, potem jabłko albo inny owoc (już surowe daję) i 60ml soku, 150 ml mleka, 190 zupy z kaszą żółtkiem mięsem i oliwą, potem 150ml mleka i na noc kasza mleczno ryżowa. W nocy już nie je :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mamusie i Maluchy”