Poszukuję gastrologa leczącego kobiety w ciąży chore na NZJ

wszystkie obawy i rady związane z przebiegiem ciąży

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bieska
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 21:32
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Poszukuję gastrologa leczącego kobiety w ciąży chore na NZJ

Post autor: Bieska » 13 lip 2018, 21:42

Witam,

jestem tu nowa, tutaj oraz w świecie wzjg. Obecnie zaczynam 8 miesiąc ciąży i mam podejrzenie wzjg. Totalnie nie wiem co robić. Od czego zacząć... Muszę porozmawiać z jakimś gastrologiem czy też gastroenterologiem, ale zupełnie nie wiem jak znaleźć takiego, który leczył już kobiety w ciąży. Proszę polećcie kogoś. Może być w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Łodzi, Radomiu czy gdzieś w okolicach tych większych miast. Nie chcę eksperymentować, czy też żeby lekarz eksperymentował na mnie.

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Poszukuję gastrologa leczącego kobiety w ciąży chore na NZJ

Post autor: Noelia » 14 lip 2018, 10:23

Hej, witaj na Forum 😊

Warto przeczytać Poradnik Płodność, ciąża i karmienie piersią w NZJ oraz artykuł Wpływ NZJ na ciążę i płodność

Jeśli chodzi o Łódź, to polecam dr Marię Wiśniewską-Jarosińską.
Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w leczeniu NZJ, głównie tymi chorobami się zajmuje.
Leczy akurat mojego męża, ale wiem, że miała niejedną pacjentkę w ciąży chorą na NZJ.
Pracuje w Klinice Gastroenterologii na placu Hallera 1 (Szpital Kliniczny WAM), w Szpitalu Świętej Rodziny na Wigury 19 oraz w Poradni Gastroenterologii Endomedica.

Sprecyzowałam tytuł tematu.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Kasia_Rz
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2012, 18:28
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
miasto: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukuję gastrologa leczącego kobiety w ciąży chore na NZJ

Post autor: Kasia_Rz » 14 lip 2018, 10:24

Ja mogę polecić dr Bernadette Fryśną z Wrocławia, aktualnie mnie prowadzi. Kiedy mieszkałam jeszcze w Krakowie to leczyłam się u dr Małgorzaty Sładek. Obydwie Panie super :)

Bieska
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 21:32
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Re: Poszukuję gastrologa leczącego kobiety w ciąży chore na NZJ

Post autor: Bieska » 15 lip 2018, 09:22

Dziękuję za pomoc, poczytałam już sporo wpisów na forum i chyba znalazłam lekarza do którego się udam. Polecane publikacje również pochłonęła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przebieg Ciąży”