Prowadzenie ciąży w Krakowie.

wszystkie obawy i rady związane z przebiegiem ciąży

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ksenia
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2014, 07:17
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie ciąży w Krakowie.

Post autor: ksenia » 15 lip 2014, 09:40

Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na forum i piszę do Was bo potrzebuję pomocy. Od czterech lat choruję na CU, a od 1,5 roku biorę Immuran. Od dłuższego czasu szukam dobrego ginekologa w Krakowie, który przygotował by mnie do ciąży. Niestety jak dotąd wszyscy zgodnie twierdzili, że zdrowa ciąża przy Immuranie nie może się udać, bo w ciąży jest p/wskazany!
Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży (hurrrraaaa), ale muszę teraz znaleźć dobrego lekarza, który nie będzie się bał mojej choroby i zapewni mi poczucie bezpieczeństwa.
Jeśli macie jakieś doświadczenia to bardzo Was proszę o pomoc!
Pozdrawiam Ksenia
Ksenia

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prowadzenie ciąży w Krakowie.

Post autor: Mamcia » 15 lip 2014, 14:41

Jak nie znajdziesz to poszukaj przez fora ludzi po przesczepach. Te kobiety, które biorą immunosupresję do końca życia, rodzą zdrowe dzieci.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Posty: 1599
Rejestracja: 16 kwie 2012, 16:11
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Prowadzenie ciąży w Krakowie.

Post autor: Tubisia » 15 lip 2014, 14:42

ksenia, spróbowałabym na Ujastku w szpitalu, mają tam dobrą patologię ciąży. Koleżanka tam rodziła w zeszłym roku (nie choruje na nic) i dobrze się nią zajęli.

Z tego co słyszałam na Kopernika zaś nie jest już tak dobrze jak kiedyś, szczególnie po aferze z zakażeniami noworodków. Ale może się już coś zmieniło tam.
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
violek
Początkujący ✽✽
Posty: 72
Rejestracja: 26 lis 2007, 00:02
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prowadzenie ciąży w Krakowie.

Post autor: violek » 06 sie 2014, 15:47

Ja tez szukalam lekarza ktory sie mna zajmie, zainteresuje a nie odwali kolejna pacjentke. Mysle ze spokoj mojego lekarza pomogl mi przejsc przez kolejne ciaze i co najwazniejsze dal nadzieje na zdrowa, donoszona ciaze i zdrowe dziecko. Nazywa sie Bartosz Chrostowski, napewno go znajdziesz, zawsze mozna do niego zadzwonic i przedstawic sprawe.

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Posty: 873
Rejestracja: 20 lip 2010, 21:59
Choroba: IBS
województwo: małopolskie
Lokalizacja: małopolska

Re: Prowadzenie ciąży w Krakowie.

Post autor: Agula84 » 20 maja 2015, 09:23

czesc dziewczyny, jak w temacie- moja ciaze z ibsem prowadził dr Piotrowski z Ujastka. wczesniej chodzilam do mogily-komorowskiego ale mowil zeby nie brac leków na ibs- efekt? prawie caly 1 trymestr z biegunka.... Piotrowski oraz gastro Zwolińska Wcisło kazali brac debridat- po kilku dniach znaczna poprawa. Najwazniejsze zeby lekarz sie nie bał, bo nie branie leków nie jest rozwiazaniem przy naszych kłopotach....
Agula 84 :)

gabi121
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2015, 12:06
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Prowadzenie ciąży w Krakowie.

Post autor: gabi121 » 21 maja 2015, 12:14

ksenia pisze:Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na forum i piszę do Was bo potrzebuję pomocy. Od czterech lat choruję na CU, a od 1,5 roku biorę Immuran. Od dłuższego czasu szukam dobrego ginekologa w Krakowie, który przygotował by mnie do ciąży. Niestety jak dotąd wszyscy zgodnie twierdzili, że zdrowa ciąża przy Immuranie nie może się udać, bo w ciąży jest p/wskazany!
Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży (hurrrraaaa), ale muszę teraz znaleźć dobrego lekarza, który nie będzie się bał mojej choroby i zapewni mi poczucie bezpieczeństwa.
Jeśli macie jakieś doświadczenia to bardzo Was proszę o pomoc!
Pozdrawiam Ksenia
Cześć, również jestem nowa i równocześnie w 32 tygodniu ciąży prowadzonej w Krakowie. Niestety do tej pory nie spotkałam ginekologa który by angażował się nie tylko w ciąże ale też CU. Natomiast chodzę do gastrologa dr Lorensa (np. Luxmed) i on z kolei ma duże doświadczenie z ciężarnymi kobietami. To może spróbuj od drugiej gastrologicznej strony?
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przebieg Ciąży”