Problem

wszystkie inne troski i radości, które nie pasują do działów powyżej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Problem

Post autor: anulka089 » 28 lip 2010, 22:07

Witam , ide na wesele ze swoim chłopakiem ale boje sie ze cos mi znowu wyskoczy tzn ze mnie bedzie ciaglo do WC :wc: a ja sie krepuje gdzies poiwem nie ładnie"srac " a obiecalam ze pojde, macie jakeis posoby jak sobie z tym radzic, jak by wesele bylo gdzies blizej to bym byola poskojna, ale jedziemy jakies 120km i zostajemy sie tam na noc , jak sobie pomysle to juz mi slabo, czy mam nie jesc? - pislam na szybko

dethleffs

Re: Problem

Post autor: dethleffs » 28 lip 2010, 22:11

doraźnie laremid, bądź stoperan nie powinien zaszkodzić. Na mnie kiedyś nie działał, ale po zabiegu, który przeszedłem, jest bardzo skuteczny. Może i Tobie pomoże

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Problem

Post autor: Raysha » 28 lip 2010, 22:18

anulka089 pisze:czy mam nie jesc? - pislam na szybko
To jest głupi pomysł od razu mówie.
deth dobrze radzi i nie przejadac sie, rozsądne ilosci. Przede wszystkim o tym nie myslec! :)

Awatar użytkownika
CzarnaMamba
Doświadczony ❃
Posty: 1188
Rejestracja: 30 kwie 2009, 23:01
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Lubinek :)

Re: Problem

Post autor: CzarnaMamba » 28 lip 2010, 22:37

Nie jedz tego, czego nie możesz... I nie jedz ze skórkami, bo ja się zapomniałam i żołądek bolał... Aaa i się nie stresuj,bo na zaś stresem sobie nieco wywołasz :E
Obrazek

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: Miska Ryżu » 28 lip 2010, 22:46

dokładnie, nie stresuj się bo Cię przegoni do wc.

Z niejedzeniem to też nie jest sposób bo jelita sa na tyle długie że nawet jak nic nie zjesz to coś z dnia, kilku dni wcześniej w jelitach i tak się znajdzie i będzie chciało wyjść jak się zestresujesz.
Spokój spokój i jeszcze raz spokój. Idziesz się dobrze bawić a nie na ścięcie :-)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: anulka089 » 29 lip 2010, 08:24

dziękuje za odp. wezme ze saba tabletki , jesc to bede ale nie przejadac sie :) i tanczyc

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:54
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: Linda123 » 29 lip 2010, 15:38

Mi się zdażyło być na koleżanki weselu w czasie zaostrzenia. Przed weselem jakieś dwie godziny wypiłam sobie ensure. Później na imprezie prawie nic nie jadłam i nie piłam. Skubnełam gotowanej kaczki. Miałam to szczęście, że mój partner jadł za dwoje. Starałam się jak najmniej tańczyć, żeby kiszki za szybko nie pracowały. Jakoś przeżyłam :mrgreen: . Trzymam kciuki za dobrą zabawę w sali a nie w toalecie.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Problem

Post autor: -Ania- » 31 lip 2010, 18:48

od tańca może brzuch boleć, więc radzę wziąc no-spę,
może się też sprzydać coś na wzdęcia

no i loperamid to podstawa, tylko nie przesadzaj,
bo możesz mieć po nim brzuch jak cegła

odnośnie jedzenia - to ja radze rónież unikać owoców ze skórką, soków z kartonów nie rozcieńczonych (do szklanki wlewam wodę i sok i da się pić), smażonego (panierkę z kotleta można zdjąć) i kapusty.

ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: anulka089 » 31 lip 2010, 21:27

wiecie , ostatnio mi sie chcilalo d oWC ale nie maialm jak sie wyrwac z bratanica sie bawilam , a jadlam jak opentana i nie bylo zle, ale potem na koncu to juz tzreba bylo iść pożądzić na tron :mrgreen:

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem

Post autor: Piciu » 02 sie 2010, 00:45

Byłem na paru weselach , nigdy nie miałem remisji, jadłem to co mi nie szkodziło, wiec sporo miesa wcinalem a wódeczka dobrze tłumiła stres zwiazany z wc, czyli czy dotre na czas do toalety. Alkohol - dobrze wpływał na to że super się bawiłem , tańczyłem itd .Taniec podczas picia alkoholu na takich imprezach to podstawa.... W kazdym badź razie partnerki były zadowolone :razz: .

Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: anulka089 » 02 sie 2010, 07:54

powiem tak, alkohol chyba dobrze dziala rozgrzewa nas od srodka, a przeciez niekotre krople na zoladek sa na alkoholu i np Orzechówka na żołądek :mrgreen:

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Problem

Post autor: ewkunia » 02 sie 2010, 18:36

Ja trzasnęłam sobie loperamid przed wyjściem, a od rana tkwiłam w wc, żeby jelita były w miarę 'czyste'. Nie zjadłam za dużo przez wyjazdem,ale za to na weselu dałam czadu;p Jadłam wszystko, piłam troszkę i ogólnie jestem zadowolona z efektu. Dasz radę:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Zablokowany

Wróć do „Inne”