Napisz coś dołującego

wszystkie inne troski i radości, które nie pasują do działów powyżej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Napisz coś dołującego

Post autor: Noelia » 11 cze 2019, 16:17

Jac pisze:
11 cze 2019, 14:01
Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, to nie chodzisz teraz do pracy
Tak, L4, nie było wyjścia, bo jestem nie do życia...
Jac pisze:
11 cze 2019, 14:01
Chcesz zjeść loda ? Możesz, mimo grypy. Wystarczy odrobinę go podgrzać w mikrofalówce. Lód trochę się rozpłynie, ale przestanie stanowić zagrożenie dla gardła.
Dzięki Jac, spróbuję z tą mikrofalówką.
W "sklepiku" w naszej wiosce na zad... mają tylko tanie piwo i biały chleb krojony (taki jak w szpitalu serwują :lol:), ale już napisałam do męża, żeby mi kupił jakieś fajne lody w normalnym markecie po drodze z pracy :eat:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

masterdark
Początkujący ✽✽
Posty: 258
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:04
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Re: Napisz coś dołującego

Post autor: masterdark » 13 cze 2019, 13:53

Długotrwała diagnostyka problemów jelitowych nie jest w pełni efektem trudności diagnostycznej. Winni są po części sami gastrolodzy, niemała część z nich zwyczajnie nie chce robić poszerzonej diagnostyki. Gdyby było więcej gastrologów z olejem w głowie, to myślę, że przynajmniej część pacjentów znacznie szybciej miałaby sprawę jasną, co im konkretnie dolega.
Winna jest też czasem "kampania IBS-a", która jest żałosnym cyrkiem, wytyczne opracowano tak, by móc wcisnąć IBS-a każdemu, kto nie jest w ciężkim stanie. Odnoszę też wrażenie, że przez tą chorą "kampanię", to i gastrolodzy nie podchodzą do IBS na poważnie. Zamiast jak schorzenie, jest on traktowany jako wymówka do pozbywania się pacjentów.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Napisz coś dołującego

Post autor: obyty.z.cu » 15 cze 2019, 18:31

chyba "źle" się czuje, te upały tylko dołożyły jeszcze ....
nawet nie to, że nic się nie chce, nie to, że tramal nie pomaga (w każdym razie mało).
Tak rozbity dawno nie byłem.

no to sobie ponarzekałem ;)
bo wiecie, po burzy kiedyś wyjdzie słońca !!
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

masterdark
Początkujący ✽✽
Posty: 258
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:04
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Re: Napisz coś dołującego

Post autor: masterdark » 23 wrz 2019, 20:38

Mam wrażenie, że do wiosny bez leczenia całkowicie utracę możliwość wychodzenia z domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”