witaminy poprawiajace wyglad

Wszystkie rady związane z pielęgnacją skóry.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
kasia000
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:42
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślachowice

witaminy poprawiajace wyglad

Post autor: kasia000 » 09 cze 2012, 17:30

hej! mam takie pytanie: czy ktos z Was bierze jakies supklementy diety wspomagajace regeneracje wlosów, paznokci i cery? W aptekach jest tego ogromny wybor ale czy warto cos takiego lykaci czy to nie zagraza jelitom? :smutny: CU pomomo remisji wplywa na wyglad mojej twarzy ( ziemista cera, zmeczone podkrazone oczy - pomimo iz zmeczona nie jestem ) a o paznokciach to juz lepiej nie pisze - dramat. czy ktos z Was jest w stanie doradzic czym ewentualnie od wewnatrz mozna sie podreperowac?

Awatar użytkownika
Alfea
Początkujący ✽✽
Posty: 190
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:02
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Klecza Dolna

Re: witaminy poprawiajace wyglad

Post autor: Alfea » 09 cze 2012, 18:19

O to samo zapytałam mojej doktorki - coś na wypadające włosy i łamiące się paznokcie - poleciła mi zwykłe witaminki, które nazywają się Multitabs. Smaczne i całkiem nieźle pomagają, szczególnie na paznokcie, ostatnio z lenistwa nie chciało mi się iść po kolejną dawkę do apteki i teraz wszystkie pazurki mam w strzępach, a kiedy łykam te tabletki to wyglądają świetnie.
Cera? Cóż, na cerę dobre są kremiki typu sudocrem, albo jakiś krem z tlenkiem cynku(mam nadzieję, że czegoś nie poknociłam).
Na włosy ja po prostu stosuje Head and sholuders przeciw wypadaniu włosów, albo na objętość plus jakąś piankę z pantin na objętość i powiem Ci, że przy moim CU dosyć jak człowiek wyglądam ;).

[ Dodano: 09-06-2012 ]
PS. Probowałam zażywać witaminy z serii Capivit - bolał mnie po nich brzuch.

Awatar użytkownika
Gosia22
Początkujący ✽✽
Posty: 144
Rejestracja: 19 lut 2012, 18:15
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: witaminy poprawiajace wyglad

Post autor: Gosia22 » 09 cze 2012, 19:28

kasia000 pisze: (...) a o paznokciach to juz lepiej nie pisze - dramat. czy ktos z Was jest w stanie doradzic czym ewentualnie od wewnatrz mozna sie podreperowac?
Co do paznokci polecam zrobić sobie manicure japoński. To takie cudo ze wcieraniem w płytkę paznokcia jakichś tam witaminek, potem polerowanko itp. Rozdwajały mi się paznokcie na maksa, a po tym zabiegu wyglądają cudnie, mocne i twarde. Robię sobie ten manicure raz na parę miesięcy.

kasia000
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:42
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślachowice

Re: witaminy poprawiajace wyglad

Post autor: kasia000 » 10 cze 2012, 21:43

dziekuje :) sproje tych witamin i zapytam kosmetyczke do której czasami chodzę czy potrafi zrobic taki manicure :) dzieki

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: witaminy poprawiajace wyglad

Post autor: atabe » 15 lip 2012, 15:33

A zewnętrznie polecam odżywki do paznokci z firmy Eveline , są naprawdę skuteczne. :roll:

Zablokowany

Wróć do „Pielęgnacja Skóry”