Koreańskie kosmetyki do ciała

Wszystkie rady związane z pielęgnacją skóry.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kalendarz
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 11:53
Choroba: CU w rodzinie
województwo: wielkopolskie

Koreańskie kosmetyki do ciała

Post autor: Kalendarz » 10 lis 2021, 12:00

Witajcie!
Czy możecie polecić mi jakąś dobrą markę koreańskich kosmetyków oprócz Pyunkang Yul? Szukam czegoś podobnie dobrego, bezpiecznego i ze świetnymi składnikami. Interesują mnie kosmetyki nie kolorowe, czyli jakieś płyny myjące, szampony i kremy. Próbowałam patrzeć na własną rękę i owszem, widzę nazwy ale nie znam tych firm, dlatego przydałoby się polecenie od Was. Od siebie z polskich marek serdecznie polecam Pibuyę :)

Rozmeline
Początkujący ✽✽
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2021, 12:36
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Re: Koreańskie kosmetyki do ciała

Post autor: Rozmeline » 11 mar 2024, 12:54

Podbijam :)

Emilder
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 20 cze 2022, 11:43
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Re: Koreańskie kosmetyki do ciała

Post autor: Emilder » 11 mar 2024, 14:31

ja mogę polecić:
klairs - supple preparation facial toner (wersja bezzapachowa!) nie wiem ile opakowań tego zużyłam, ale według mnie fajnie nawilża. nie ma aż tak bardzo wodnistej konsystencji, więc starcza na długo.
purito - centella unscented serum według mnie jedno z lepszych serum na barierę. na cosibelli czy ksisters dosyć drogie, ale dostępne na stylevanie o wiele taniej niż jakby sie miało kupić „u nas”, więc się czaję na zamówienie. ma konsystencję żelową, a w składzie ceramidy i niacynamid. numbuzin toner jedynka (No.1 - Pure-full Calming Herb Toner) - poleciła mi kumpela akurat, bo szukałam czegoś z wąkrotką, co by działało na wyciszenie cery. bardzo wodnista konsystencja, ja akurat nakładam 2 warstwy, ale jest bardzo wydajny plus porządna butla 300 ml, nie wiem kiedy to wykończę (ale nie narzekam). zauważyłam dużą różnicę, jak ponownie wprowadziłam retinal - mam wrażenie, że właśnie dzięki temu tonikowi nie walczę z żadnym podrażnieniem, ale to dosyć świeży temat, więc ręki nie dam sobie uciąć.

Ogólnie sporo dobrych porad pielęgnacyjnych znajdziesz na tym portalu
https://e-urodowo.pl/

Zerklnij sobie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja Skóry”