Proszę o poradę w sprawie prawnej

Tu piszemy o wszystkim, co dotyczy: rent, orzeczeń o niepełnosprawności, odliczeń za leki i dofinansowań do sanatoriów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
krzysiek
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:16
Choroba: CD
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Proszę o poradę w sprawie prawnej

Post autor: krzysiek » 27 sie 2008, 13:32

Nie zgadzam się z wyrokiem, sądu, który odbył się za moimi plecami. Od 1998 choruję na Crohna, miałem przyznaną grupę inwalidzką, poszłem do szpitala , policzyli mi za 2 doby naliczyli 620zł = odsetki z 2004 roku, wliczyli w to leki , których nie brałem ponieważ miałem swoje, badania, których nie miałem i konsultacje ze specjalistą , którego nie widziałem.tak to wygląda w skrócie , jeśli ktoś mógłby mi pomódz to odpowiem wyczerpujaco na pytania. Proszę o kontakt krzysztofprzystal@interia.pl :smutny:

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:54
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Proszę o poradę w sprawie prawnej

Post autor: Linda123 » 27 sie 2008, 14:55

Zawsze możesz się odwołać od wyroku sądu. Tak mi sie wydaje.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

krzysiek
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:16
Choroba: CD
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Proszę o poradę w sprawie prawnej

Post autor: krzysiek » 28 sie 2008, 16:51

Dziękuję za odpowiedz :roll: jestem tutaj pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość, że niepowitałem się w centrum powitań. Byłem zawsze ubezpieczony - tz tak myślałem - przez ponad 5 lat miałem grupę inwalidzką z orzeczeniem częściowej niezdolności do pracy (teraz mam całkowitą niezdolność do pracy-pobieram rentę z ZUS-u). Leżałem conajmniej 10 krotnie w szpitalu między innymi też narutowicza na I i II wewnętrznym oraz na chirurgii gdzie byłem 3 krotnie operowany i nigdy nie robiono mi z tego powodu problemów. Leżałem również na Kopernika w szpitalu na chirurgii kilka krotnie i też byłem operowany - nie było nigdy problemów aż do tamtego jedynego momentu. Oczywiście też pracowałem gdy zachorowałem i byłem ubezpieczony. Pracowałem w zakładzie pracy chronionej. Leków niestety mi nie dawali podczas pobytu w szpitalu bo nie mieli i miałem swoje. Konsultacje miałem wystawioną na rachunku ale jej nie było. Niestety nic mi nie przyszło do domu żadne wezwanie bym się stawił do sądu na jaką kolwiek rozprawę :smutny: Myślę, że poprostu trochę na mnie szpital zarobił, nie tylko stara się teraz wyłudzić odemnie pieniądze ale wyciągną kasę od NFZ-tu za fikcyjne konsultacje, badania i rzekomo brak ubezpieczenia, byłem trochę naiwny podpisując rachunek :smutny: Jedno jest pewne od tamtego czasu nie chodzę do szpitala narutowicza nawet do przychodni - nie chcę mieć z nimi więcej do czynienia i poczęści robię im antyreklamę.

krzysiek
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:16
Choroba: CD
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Proszę o poradę w sprawie prawnej

Post autor: krzysiek » 28 sie 2008, 18:37

pierwszy dzień jak przyszłem pokazałem im orzeczenie z zusu i przyjęli mnie bez problemu tak jak wszędzie i na drugi dzień przyszła babka z księgowości ze szpitala , że nie mam ubezpieczenia i powiedziała , że muszę donieść i w tedy wypisałem się na własne żądanie, nic wtedy nie jadłem bo miałem mieć robioną gastroskopię a na rachunku było wyliczonę wyżywienie :oops: nie poinformowali mnie wtety, że będę za to płacił jak za hotel :cry:

Zablokowany

Wróć do „Porady Prawne”