Praca na morzu

Tu piszemy o wszystkim, co dotyczy: rent, orzeczeń o niepełnosprawności, odliczeń za leki i dofinansowań do sanatoriów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
skunky
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2013, 23:51
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo

Praca na morzu

Post autor: skunky » 07 sty 2013, 00:40

Witam wszystkich, jestem tu nowy, przeszukałem całe forum w poszukiwaniu potrzebnych informacji i nic nie znalazłem.

Otóż moja sytuacja wygląda następująco. Od około 1,5 roku stwierdzono że jest coś ze mną nie tak. Gastroenterolog z pucka (tam dość szybko mogłem sie zarejestrować) stwierdziła że mam stan zapalny jelit nie można stwierdzić Croha ale nie można go też wykluczyć.
Jeśli chodzi o objawy to miałem je już ładnych kilka lat (trudno nawet sobie przypomnieć od kiedy ale wydaje mi się że zaczęło się łagodnie już ok 5 lat temu)
Zanim dostałem leki objawami były (najbardziej dokuczliwe) swędzenie w okolicach odbytu oraz okresowo nasilane biegunki, baaaaardzo nieprzyjemne gazy, szeroko rozumiany dyskomfort w brzuchu, wzdęcia a przez swędzenie podrażnienia okolic odbytu.
Aktualnie na Asamaxie jest dobrzem, czasem coś brzuchu jest dziwne uczucie ale ogólnie tylko swędzenie występuje dalej ale kombinowałem ostatnio z dermatologiem i maściami i jest już dobrze. Czyli teoretycznie objawy bardzo słabe

Do sedna, studiuje na Akademii Morskiej, jestem przed wyborem specjalizacji (chce koniecznie morską bo tylko ta mi gwarantuje bardzo dobrze płatną prace w przyszłości) I ogólnie boje się badań lekarskich i mam taki plan żeby nie koniecznie wszystko mówić ;/ W końcu czuje sie dobrze, sprawność fizyczna jest u mnie lepsza niż u większości innych studentów.
Czy te dolegliwości mnie jakoś dyskwalifikują? Co sądzicie o mojej sytuacji? Lądowa specjalizacja to dla mnie strata 2 lat studiów :(

Zablokowany

Wróć do „Porady Prawne”