Rower miejski na co dzień

Tutaj możemy podzielić się tym co kochamy robić i wszystkim co wywołuje uśmiech na twarzy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rozmeline
Początkujący ✽✽
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2021, 12:36
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Rower miejski na co dzień

Post autor: Rozmeline » 29 sty 2024, 14:05

Czy możecie polecić rower miejski na co dzień? Przerzucam sie z samochodu ;) I szukam czegoś konkretnego. Co moglibyście zaproponować?

andrzaj
Debiutant ✽
Posty: 23
Rejestracja: 16 cze 2022, 12:23
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Re: Rower miejski na co dzień

Post autor: andrzaj » 30 sty 2024, 06:52

Pytanie czy w ogóle lubi Pani jeździć na rowerze jaka odległość Pani ma do pokonania i cxy będzie Pani jeździć w jeansach czy jednak dress code obowiązuje. Ja zdecydowanie polecam koła 28 i jednak te 6 przerzutek. Plus koszyk i sakwy. A co do samego roweru to ja wole taki który nie kusi. Mogę zostawic pod praca / sklepem i nie obawiam się specjalnie ze jak ktoś mi zwinie to będę 5 tys do tylu. Do rozważenia jeszcze są rowery elektryczne. Bez problemu osiąga się prędkość chyba 25 km/h (a jak wieje wiatr to na normalnym bywa ciężko ;)). Dobre opinie mają modele od Fischer https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e ... ng,2,15375 Ale on jest znowu ciężki i cena pewnie tez nie najmniejsza. Może warto na początek pożyczyć od znajomego rower i zobavzyc czy w ogóle starczy zapału na więcej niż 5 dni? (O ile mamy takiego znajomego ;)) Nie będzie to idealne rozwiązanie ale może pomoże zweryfikować czy jest sens wydawać pieniądze?

Awatar użytkownika
wicek
Debiutant ✽
Posty: 41
Rejestracja: 14 mar 2009, 11:34
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bochnia

Re: Rower miejski na co dzień

Post autor: wicek » 01 lut 2024, 21:34

Polecam biegi w tylnej piaście, a dynamo w przedniej.

Tanich elektryków nie polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Pasje”