Zmiany w moim życiu

Tutaj możemy podzielić się tym co kochamy robić i wszystkim co wywołuje uśmiech na twarzy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
angelika0103
Początkujący ✽✽
Posty: 178
Rejestracja: 04 sie 2011, 19:53
Choroba: CD
województwo: opolskie
miasto: Prudnik
Lokalizacja: Wielowieś

Zmiany w moim życiu

Post autor: angelika0103 » 25 wrz 2018, 12:27

Mam nadzieje że napisałam w odpowiednim miejscu na forum. Tak chciałabym wam opowiedzieć o zmianach w moim życiu jakie ostatnio nastały. Z powodu crohna i nie tylko. Moja kariera zawodowa ciągle się zmieniała. Nie potrafiłam się odnaleźć na rynku pracy. Gdy już się zatrudniłam dawałam od siebie wszystko, to i tak kończyło się zwolnieniem lub nie przedłużeniem umowy, z powodu pobytów w szpitalu czy kontroli u lekarzy. Ostatnio usłyszałam no na pewno nie chce tej chorej. Pracowałam wtedy w aptece weszłam z projektu dla osób niepełnosprawnych. I tu taki tekst na zakończenie. Niestety pracodawcy chcą młodych i zdrowych pracowników. I co teraz mam 28 lat jestem bez pracy a tak chciałabym chociaż po części żyć jak inne młode kobiety. I wtedy stara znajoma zaproponowała mi współprace z firmą Teamwork miałam wątpliwości,jednak i nie miałam nic do stracenia. Teraz po kilku miesiącach mogę zdecydowanie polecić ten system pracy. Pracuje wtedy kiedy dobrze się czuje i mam siły. Przede wszystkim rozwijam się, każdy mój krok jest doceniany, cały czas mam wsparcie zespołu a co najważniejsze nie czuję już strachu,że gdy przyjdzie zaostrzenie zostanę zwolniona. Nie tylko wystąpiły u mnie zmiany w sferze materialnej czy zawodowej, ale również fizycznej. Absolutnie nie jest to reklama produktów ale na mnie zadziało. zeszła ze mnie woda stawy już tak nie bolą mam więcej siły. Wiem że jest wiele osób które przeszły przez to co ja. I chciałabym im pomóc, utarłam po to cieżke by móc ją dalej polecać. Pozdrawiam Was Angelika facebookowa CROHNika :grin:
Załączniki
asta.jpg
Astaksantyna działa cuda w moim przypadku.
42447161_2630689930281933_9165393534591696896_n.jpg
Mój sukces , Awans na menadżera

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Zmiany w moim życiu

Post autor: Noelia » 24 paź 2018, 10:27

angelika0103 pisze:
25 wrz 2018, 12:27
Pozdrawiam Was Angelika facebookowa CROHNika :D
Super, gratuluję! :roll:
Ja akurat nie kojarzę Ciebie z FB, tylko z YouTube :)
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
angelika0103
Początkujący ✽✽
Posty: 178
Rejestracja: 04 sie 2011, 19:53
Choroba: CD
województwo: opolskie
miasto: Prudnik
Lokalizacja: Wielowieś

Re: Zmiany w moim życiu

Post autor: angelika0103 » 25 paź 2018, 17:03

Dziękuje. A stworzyłam również strone na facebooku. Dzięki niej mam kontakt z wieloma osobami chorymi. Moge im pomagać i wspierać co przynośi mile radości. Zresztą jest to dla mnie forma terapii.

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2017, 21:41
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Lubin

Re: Zmiany w moim życiu

Post autor: S_Gosia » 25 paź 2018, 18:16

Mam tą stronę polubioną..... tak trzymaj
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję


Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

tetrus
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 14:01
Choroba: CU u partnera
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zmiany w moim życiu

Post autor: tetrus » 13 kwie 2019, 10:39

Oby więcej takich ludzi jak Ty, którzy się nie poddają i są otwarci na nowe wyzwania.. Życzę powodzenia!

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: Zmiany w moim życiu

Post autor: Anette28 » 24 kwie 2019, 21:14

Super Kochana ;-)
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Pan_Klocek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:44
Choroba: ch. Behceta
województwo: śląskie

Re: Zmiany w moim życiu

Post autor: Pan_Klocek » 18 maja 2020, 14:41

Gratulacje odwagi! Tyle zmian podczas zmagania się z ciężką chorobą nie jednemu potrafią odebrać wszystkie siły. Nie tylko fizyczne, ale też psychiczne...
Życzę Ci drugie tyle sukcesów i jeszcze więcej siły. A co do moich zmian, to największym osiągnięciem był remont w Krakowie. Pomogli fachowcy, sam nie dałbym rady. Jednak dzięki temu mam więcej energii i lepiej pracuje mi się z domu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Pasje”