Shoutbox ;-)

Miejsce na luźne rozmowy niezwiązane z NZJ. Miejsce gdzie każdy pokocha Cię za emotki i dobre słowo.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Noelia » 13 gru 2018, 23:37

Orzelek pisze:
13 gru 2018, 23:34
"Bo brudy trzeba prać we własnym domu"
Orzełek :lol:
7.) Nie kopiujemy wpisów innych – (może o tym nie wiesz, ale to jest przestępstwo): Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym. § 3. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1 lub 2 ujawnia innej osobie. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1–3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
8.) Osoby wynoszące jakiekolwiek treści postów (z grupy) bez zgody autora będą natychmiast usuwane
O własnych postach czy komentarzach nie ma mowy w tym regulaminie.
Zresztą to jest oczywiste - moje słowa są moje ;) - czyli mogę je udostępniać, gdzie mi pasuje :razz:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Noelia » 14 gru 2018, 00:06

Orzelek pisze:
13 gru 2018, 23:34
obyty.z.cu pisze:
13 gru 2018, 22:31
Zamknięta grupa oznacza, że co tam napisane, to tam zostaje...
"Bo brudy trzeba prać we własnym domu" :neutral: :doh:

Tak mi się jakoś skojarzyło :twisted: :p
A tak mi się jeszcze jedna rzecz przypomniała przy tej okazji, tzn. nie ma to związku z treścią tej dyskusji ;), tylko...
Orzełek, czy Ty udzielałeś kiedyś wywiadu na temat stomii :?:
Cała historia i sposób wypowiedzi mi się właśnie z Tobą skojarzyły :roll:
Bardzo fajny i pomocny artykuł - jeśli to rzeczywiście Ty, to warto by było podać link na naszym Forum, o ile masz ochotę oczywiście.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: obyty.z.cu » 14 gru 2018, 18:34

Noelia pisze:
13 gru 2018, 23:13
Moje własne posty i wypowiedzi mogę screenować i linkować, gdzie chcę.
wg Ciebie..wg regulaminu grupy nie..ale to taki niepotrzebny spór.
Kilka lat temu mieliśmy z tym problem i na forum, z postami, wtedy zmieniono regulamin i ok.
Tyle, że wtedy odeszło z forum dużo ludzi zabierając i swoje posty, a szkoda, bo to była na prawdę duża wiedza, teraz już to niemożliwe bo posty zawsze zostają..
Na grupach w Fb też miano z tym problem, dlatego tak szybko się banuje użytkowników ,często nie dając im nawet czasu na odpowiedź.
Dobrze wiesz, że wszystko można rożnie zinterpretować, albo zrobić mem z tego.
Chyba nie chciałabyś, żeby np. Twoje posty były pokazywane gdzieś bez Twojej zgody np. na grupach Zięby z wyśmiewaniem Ciebie ?
To co dla Ciebie normalna wiedza z medycyny, dla nich to wielkie oszustwo lekarzy ;)
Stąd te zastrzeżenie na ZAMKNIĘTYCH grupach.
Inny temat, że w necie nic nie zginie.

A temat wyszedł własnie ..nie ważne..i tak nie skojarzysz tych ludzi.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Orzelek » 15 gru 2018, 18:53

Noelia pisze:
14 gru 2018, 00:06

Orzełek, czy Ty udzielałeś kiedyś wywiadu na temat stomii :?:
Cała historia i sposób wypowiedzi mi się właśnie z Tobą skojarzyły :roll:
Bardzo fajny i pomocny artykuł - jeśli to rzeczywiście Ty, to warto by było podać link na naszym Forum, o ile masz ochotę oczywiście.
Tak, to byłem ja :tak: :oops:

I na chwilę obecną na tej jednej rozmowie się chyba skończy, bo w niej zawarłem wszystko, co było potrzebne. Link oczywiście, że można podać, ponieważ nie jest to żadna tajemna wiedza :roll: Niech pomaga ludziom, którzy obawiają się stomii. Ja jestem przykładem, że ją akceptuję.
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Noelia » 18 gru 2018, 03:18

Orzelek pisze:
15 gru 2018, 18:53
Tak, to byłem ja :tak: :oops:

I na chwilę obecną na tej jednej rozmowie się chyba skończy, bo w niej zawarłem wszystko, co było potrzebne. Link oczywiście, że można podać, ponieważ nie jest to żadna tajemna wiedza :roll: Niech pomaga ludziom, którzy obawiają się stomii. Ja jestem przykładem, że ją akceptuję.
Hah, taka intuicja, widać trafna :mrgreen:

Podałam link w 2 tematach: :roll:
Kalka pisze blog oraz Rady dla początkującej w obsłudze stomii, żywieniu itp
obyty.z.cu pisze:
14 gru 2018, 18:34
wg Ciebie..wg regulaminu grupy nie..ale to taki niepotrzebny spór.
Przede wszystkim to nie jest żaden "spór" z mojej strony ;)
Nie planuję już wklejać żadnych screenów, nie ma takiej potrzeby.
Ale jak to "wg regulaminu grupy nie" - kilka postów wyżej skopiowałam fragment regulaminu tej grupy dot. takiego "wynoszenia treści" - wyraźnie jest mowa tylko o cudzych wpisach:
7.) Nie kopiujemy wpisów innych (...)
8.) Osoby wynoszące jakiekolwiek treści postów (z grupy) bez zgody autora będą natychmiast usuwane
O własnych postach czy komentarzach nic tam nie ma.
Zresztą jak ktoś mógłby zakazać kopiowania czyichś WŁASNYCH słów - w ogóle nie ma czegoś takiego w polskim prawie ;)
Moje słowa są moje i tyle - jeśli gdzieś je upublicznię, a ktoś to wykorzysta, zrobi mem czy wyśmieje np. na grupie zwolenników tego całego Zięby :razz: - to będzie to tylko i wyłącznie moja własna wina oraz mój własny problem.

A jeśli chodzi o upublicznianie (np. w publicznym wątku - jak właśnie ten - na otwartym dla wszystkich forum) wpisów INNYCH osób z zamkniętych grup FB albo np. z prywatnych wiadomości (jak PW na Forum) - to do tego nie jest potrzebny żaden regulamin, tylko zwykła ludzka przyzwoitość oraz uczciwość.
obyty.z.cu pisze:
14 gru 2018, 18:34
To co dla Ciebie normalna wiedza z medycyny, dla nich to wielkie oszustwo lekarzy ;)
No to prawda :lol:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Monisa18
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2022, 10:15
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Monisa18 » 27 kwie 2022, 10:29

:D:D

Martapona
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2022, 20:37
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Martapona » 16 maja 2022, 17:49


ODPOWIEDZ

Wróć do „Shoutbox”