Przygarniemy pieska...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JamesJohnson95
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 15:14
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
miasto: Poznań

Przygarniemy pieska...

Post autor: JamesJohnson95 » 01 kwie 2020, 15:34

Witam,
postanowiliśmy z żoną spełnić prośbę dzieci i kupić/przygarnąć pieska. No właśnie - kupić czy przygarnąć? Zawsze wydawało nam się (żonie i mi), ze jak w końcu zgodzimy się na psa w domu to będzie to pies ze schroniska. Ale teraz tak się zastanawiamy... czy to bezpieczne? Nie chodzi mi o to, ze pies może być agresywny, że jak nie mamy psa od małego w domu, to nie wiemy, jak się może zachowywać... nie, to nie tego typu kwestie. Chodzi nam raczej o to, że nie wiemy, jakie choroby może taki pies ze schroniska przytargać... Czy psy w schronisku są regularnie badane?

błękitna-dama
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2020, 15:43
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie
miasto: Bełchatów

Re: Przygarniemy pieska...

Post autor: błękitna-dama » 21 maja 2020, 15:07

z psami ze schroniska nie jest lekko, często wymagają dużo pracy i właśnie nakładów finansowych na lekarzy. Od was zależy czy macie na to czas i możliwości. Wiele mi znajomych osób miało przez jakiś czas problem z psami ze schroniska, one jednak mają traumę, z którą ciężko walczyć

błękitna-dama
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2020, 15:43
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie
miasto: Bełchatów

Re: Przygarniemy pieska...

Post autor: błękitna-dama » 26 sie 2021, 10:03

Z drugiej strony dodam jeszcze, że my właśnie niedawno przygarnęliśmy takiego pieska. Pracy z nim dużo, ale szczęście niesamowite ;)

zolla
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2021, 21:05
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie
miasto: Nie ważne

Re: Przygarniemy pieska...

Post autor: zolla » 10 paź 2021, 17:34

Fajnie, że chcecie przygarnąć pieska. Każdy zasługuje na miłość, a przecież jest tak wiele porzuconych zwierząt. Dobrze, skoro chcecie adoptować pieska, to też musicie się odpowiednio do tego przygotować. Dlatego możecie zajrzeć sobie na sklep Accdog , gdzie znajdziecie wysokiej jakości produkty dla zwierząt. Kupicie tam chociażby smycze, czy też przekąski dla piesków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłośnicy Psów”