Psie sprawki

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcia9401
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2017, 01:31
Choroba: CD
województwo: podkarpackie

Psie sprawki

Post autor: marcia9401 » 18 lip 2017, 20:44

Nie wiem za bardzo gdzie sie poradzic to zapytam tutaj. Otoz wyprowadzam pewnej pani psa 3 razy w tygodniu, placi mi 30zl za 45min spaceru. Musze do niej dojechac ok. 20km. I teraz pani chce wyjechac na 3 dni i zaproponowala zebym zostala u niej w domu przez ten czas, zeby zajac sie psem. Dla mnie nie ma problemu, z pania swietnie sie dogaduje, z psem lubimy sie nawzajem. Chodzi o to ze nie wiem ile za to wziac pieniedzy, powiedzialam pani ze sie zastanowie. Nie chce jej wyzyskiwac ani tak samo nie chce byc stratna, pomozcie. Pozdrawiam.
Marcia

Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Posty: 984
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:17
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Psie sprawki

Post autor: Bizonik » 18 lip 2017, 20:55

Doba psa w hotelu dla zwierząt to koszt od 120-200 zl w zaleznosci od wielkości i rasy.
Więc masz mniej wiecej naświetlone jakie koszta może ponieść Pani jak odda go do hotelu.
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Psie sprawki

Post autor: Luki36 » 19 lip 2017, 09:34

Bizonik pisze:Doba psa w hotelu dla zwierząt to koszt od 120-200 zl w zaleznosci od wielkości i rasy.
Więc masz mniej wiecej naświetlone jakie koszta może ponieść Pani jak odda go do hotelu.
Zawsze też Pani może znaleźć tańszą opcję, ew. Nie pojechać wcale ;-)
Ps. Choć jeśli płaci 3 dyszki xa 30 minut,to 3 dni to jednak więcej. Z drugiej strony i Ty masz darmowy nocleg, więc sam nie wiem. Może zarzuć te 130 za dobę, a jak będzie marudzić, to zjedz do 110.
Pozdro
Na razie, bez leków

chadaph
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2018, 09:34
Choroba: nie ustalono
województwo: zachodniopomorskie

Re: Psie sprawki

Post autor: chadaph » 23 wrz 2018, 09:37

tak jak wyżej bym zrobiła

Mario600
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:17
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Re: Psie sprawki

Post autor: Mario600 » 19 sty 2020, 15:25

Wpadłem na temat szukając informacji o psich hotelach na Podlasiu. Zamiast zakładać nowy temat zadam pytanie tutaj: czy znacie jakieś polecone psie hotele na Podlasiu? Albo chociaż jakieś noclegi na Podlasiu w wyższym standardzie, które akceptują psy? Mam na myśli coś takiego jak ta agroturystyka na Podlasiu - https://zaciszezieloneogrody.pl/. Najchętniej szukam jakiegoś noclegu gdzie akceptują zwierzęta obok Biebrzańskiego Parku Narodowego.

CzekamNaLepszeDnii
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 15:37
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Psie sprawki

Post autor: CzekamNaLepszeDnii » 08 lis 2021, 15:45

hej! Miałem kiedyś podobną sytuację i myślę, że całkiem dobrze z niej wybrnąłem. Otóż umówiłem się z Panią, której pieska wówczas wyprowadzałem, że bez problemu u niej zamieszkam przez tych kilka dni. Będę swobodnie korzystał z telewizji, z lodówki - tę Pani miała wyposażyć. Tzn. ja kupiłem, co lubię, a Pani zwróciła m za rachunek. I w sumie tyle. Nie brałem żadnych dodatkowych pieniędzy, bo przez kilka dni korzystałem z wszystkiego, co ma/miała w domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłośnicy Psów”