wyciek ze starej rany pooperacyjnej

Miejsce dla wszystkich co mają ochotę prowadzić dziennik czy swój temat, opisując jak na co dzień zmagają się z chorobą.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MaKo4
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 04:39
Choroba: nie ustalono
województwo: warmińsko-mazurskie

wyciek ze starej rany pooperacyjnej

Post autor: MaKo4 » 01 sty 2022, 05:22

40 lat temu mialem dwie operacje wyrosta z powiklaniami (tak skrotowo)
Zostaly mi po nich blizny z ktorych jedna dwa tygodnie temu zaczela mnie bolec i ropiec (w niej byl pooperacyjny dren)
Odkazalem i opartywalem saczaca sie rane, dwa dni temu wraz z oparunkiem odkleil sie hmm czubek rany, ucieszylem sie gdyz zaczelo to wygladac czysto.
Niestety po zjedzeniu posilku z rany dosc obficie saczy sie brazowawa tresc o zapachu kalu.
Przerazony poszedlem na pogotowie gdzie dostalem skierowanie do chirurga i recepte na antybiotyk.
Wciaz przerazony znalazlem to forum i szukam informacji. Zona juz spi na szczescie i odpoczywa po sylwestrze ktory dzieki mnie byl hmm slaby, a ja szukam pomocy i rady.
Nie mam pojecia co mi jest, nie jem, spedzilismy najsmutniejszy sylweser w zyciu, nie wiem co mnie czeka, czas isc spac (zalozyc opatrunek ktory nie przecieknie).

Ktos cos moze ........ Mam dola.

Moj pierwszy wpis wiec witam i prosze o pomoc, rady

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: wyciek ze starej rany pooperacyjnej

Post autor: atabe » 02 sty 2022, 16:59

Może jakaś przetoka , jeśli czuć kałem. Koniecznie idż do chirurga, najlepiej gdyby to był chirurg -gastrolog

Kacper i Crohn
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 08:10
Choroba: CD u dziecka
województwo: -- poza Polską --
miasto: Sztokholm

Re: wyciek ze starej rany pooperacyjnej

Post autor: Kacper i Crohn » 09 mar 2022, 15:02

To wyglada jak przetoka jelitowo- skorna, szukaj dobrego lekarza:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja Historia”