Sterydy mocne .

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Smakoszfm
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2014, 23:14
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Sterydy mocne .

Post autor: Smakoszfm » 09 maja 2015, 21:19

Witam choruje od 10 lat na crohna nie mam jelita grubego brałem kreatynę która działała przez jakiś okres czasu lecz na dzień dzisiejszy jaką kreatynę pochłonę o wydalę w 5 min ... Powoli chwytam się brzytwy myślałem o SUSTANON, metka, propan
albo deca ... Nie mam już siły do mojej wagi ważę 54kg przy 180 wr. Może ktoś coś poradzić na to wszystko

topost
Początkujący ✽✽
Posty: 288
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:03
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Sterydy mocne .

Post autor: topost » 10 maja 2015, 14:41

A próbowałeś porozmawiać o tym z lekarzem?
Będąc na Twoim miejscu tak właśnie bym zrobił, ostatecznie to między innymi dla osób takich jak Ty - czyli z niedowagą - te środki zostały stworzone. Czarny rynek sobie daruj bo to loteria jakościowa no i pełne ryzyko skutków ubocznych. Nie wiem jak to jest w przypadku braku jelita, ale jesteś moim zdaniem jak najbardziej uprawniony do ubiegania się o taką terapię ale tylko pod kontrolą androloga - bo jak pewnie wiesz leki te mocno mieszają w układzie hormonalnym.

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sterydy mocne .

Post autor: karolek0303 » 10 maja 2015, 19:48

Smakoszfm, też mam 180cm i waże 55kg. Wychodząc ze szpitala po żywieniu pozajelitowym było 63.nacieszyłem się tym moze z tydzień. Taka już chyba nasza natura, nie da się przytyć i utrzymać :cry:
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

Smakoszfm
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2014, 23:14
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Sterydy mocne .

Post autor: Smakoszfm » 12 maja 2015, 11:42

Siema . Z lekarzem próbowałem ale on raczej zawsze mi takie coś odradzał bo rzekomo jest za dużo skutków ubocznych ale brak tej wagi odpowiedniej za bardzo wpływa na moję życie codzienne ... , na psychikę i na to jak mnie ludzie postrzegają . Samym charakterem się za wiele nie da zdziałać, kobiety w obecnych czasach są jakie są, sami bardzo dobrze wicie .
Widzę że kolega karolek0303 wie jak się czuje na codzień bo zapewne sam się z tym boryka . Zacząłem taki temat bo już jestem na skraju wyczerpania z tą wagą .

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sterydy mocne .

Post autor: karolek0303 » 12 maja 2015, 17:33

no jeśli wyglądasz jak ja,czyli jak wycięty kwadrat to tak. Chodzi mi oczywiście o to,że nie mam praktycznie różnicy w obwodzie w pasie a w klasie. Taki suchoklates jestem,cóż zrobić ;/
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

topost
Początkujący ✽✽
Posty: 288
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:03
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Sterydy mocne .

Post autor: topost » 13 maja 2015, 09:47

Ale z jakim lekarzem? Gastrologiem? Wiesz jak jest, te leki cieszą się złą sławą i często z automatu traktowane są jak zło. Trzeba znaleźć dobrego urologa, dobrego tzn. otwartego na tematy HTZ (hormonalnej terapii zastępczej). Ci specjaliści aplikują tego typu leki na co dzień.
Skutki uboczne są głównie mitologizowane z powodu dopingu sportowego, ale trzeba pamiętać że tam są stosowane dawki wielokrotnie przewyższające zalecane przez producenta a na takiej zasadzie szkodliwy jest każdy lek nawet te bez recepty. Ty nie chcesz zostać kulturystą tylko chcesz osiągnąć prawidłowe BMI, a do tego pewnie dostaniesz dawki które z punktu widzenia pakerów są śmieszne i nie działające.
Do tego pełna kontrola krwi i jeśli tylko brak jelita nie jest przeszkodą w stosowaniu anabolików to pewnie nie będzie innych przeszkód.

Przedstaw lekarzowi dokładnie swój stan psychiczny, wiem że czasem trafia się w beton ale trzeba walczyć o swoje. Masz prawo do walki o komfort swojego życia.

Robiłeś badania hormonów? Wiesz jaki masz stosunek testosteronu do estrogenów? A co z jedzeniem? Dużo jesz? Micha to podstawa, bez tego nie utrzymasz wagi, trzeba pogłówkować nad dietą, musisz mieć dodatni bilans kaloryczny, tak ją dobrać żeby zapewnić maksimum wchłaniania kalorii. Nie wiem jak to jest w przypadku braku jelita grubego, ale przecież wchłanianie jest w jelicie cienkim więc pewnie jakoś da się to zrobić. Życzę Ci powodzenia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”