Lek homeopatyczny

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Sonia

Lek homeopatyczny

Post autor: Sonia » 10 lut 2004, 17:22

Witam serdecznie :D Czy ktos probowal moze stosowania laeku homeopatycznego w chorobe wrzodziejacego jelta grubego? Jestem ;swieza; i nie mam popjecia co mam jesc ,pic i wogole... :cry: Czy pijecie jakies ziolka na ta chorobe? jesli tak to jakie??????Prosze o pomoc! aha a moze ktos cos wie lub slyszal o wyleczeniu z tej choroby? Poki co od tygodnia jem marchewke i wierze ze mi pomoze-Pozdrawiam i zycze duzoooooo zdrowia

Wszystkie osoby chore na wrzodziejace jelito grube chcace porozmawiac lub tez podzielic sie swoja wiedza na ten temat zapraszam na gadu Czy naprawde nie ma nikogo kto skutecznie stosuje leki homeopatyczne lub pije ziolka? Moje gadu-gadu 1026858

Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Ela » 10 lut 2004, 18:19

Witaj Soniu, nie zanotowa3am Twojego numeru gg, wiec odezwij sie jeszcze raz ;). Co do homeopatii, to postanowi3am tego spróbowaa, choa musze przyznaa, ?e bardziej wierze w antybiotyki ni? zió3ka. Niestety nie potrafie powiedziea, co mi pomaga, bo jednocze?nie stosuje ró?ne inne leki. Mo?e za jaki? czas, je?li uda mi sie ca3kowicie odstawia te leki, bede mog3a co? powiedziea o homeopatii. Natomiast moja homeopatka twierdzi, ?e mo?na w tej chorobie (cu) pomóc i twierdzi, ?e zyska3abym, gdybym przysz3a wcze?niej, bo teraz to jestem ju? powa?nie zaawansowanym przypadkiem.
CU, j-pouch

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Jari » 11 lut 2004, 01:32

Cze?a soniu!
U mnie pani homeopatka odrazu stwierdzi3a ?e przyczyna lerzy w konstrukcji psychicznej :oops: . Po czym powiedzia3a ?e wyleczy3a przypadek cie?szy od mojego... Lecz3a mnie cztery miesi?ce, niestety bez zadnych rezultatów. Najgorsze w tym leczeni by3o to ?e kiedy zaproponowano mi leczeni eksperymentalnym srodkiem klasycznym, musia3em wybieraa gdy? pani homeopatka stwierdzi3a ?e niewolno braa leków klasycznych (t3umi?cych objawy) równolegle do homeopatiycznych.
Mój wybór pad3 na leczenie konwencjonalne, ale nie chcia3 bym powiedziea ?e ca3kiem przesta3em wierzya w tzw. zió3ka.
Trzeba ciagle szukaa Soniu powodzenia :wink: !
Ostatnio zmieniony 11 lut 2004, 01:40 przez Jari, łącznie zmieniany 1 raz.
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: -Ania- » 11 lut 2004, 14:15

Cze?a Soniu!
Mówisz, ?e jeste? ?wie??- ale tu nie jeste? sama z CU. Ja co prawda mam teraz k3opot z CD, bowiem CU "wycieli". Serdecznie Cie zapraszam do poczytania forum- zw3aszcza tematów o CU a na pewno znjdziesz wiele odpowiedzi na pytania.

Co do zió3ek- mam tylko dziurawiec- stosowany jest w zapaleniu b3ony ?luzowej ?o3adka i jelit jako lek ?ci?gaj?cy i przeciwazapalny. Pije go raz na 2-3 miesi?ce- gdy pojawia sie charakterystyczny ?luz w stolcu, który- jak mówi pani doktor jest spowodowany te? wydalaniem substancji do przeróbki bia3ka. Jako, ?e czesto w diecie brakuje produktów bia3kowych a w?troba nadal produkuje normlan? ilo?c substancji do trawienia bia3ka- nadmiar tych substancji ma "op3ukaa" w3a?nie picie dziurawca. Stara3am sie to w miare jasno napisaa, choa to dla mnie samej brzmi jak czarna magia. Po wypicu rozcienczonego naparu z dziurawca (pól na pó3 ) ?luzu nie ma przez jakie? 2 miesi?ce.

pozdrawiam
Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

flowera
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2003, 12:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: flowera » 11 lut 2004, 14:26

Elu a gdzie wlasciwie mozna dowiedziec sie o lekarzach homeopatach
np we Wroc3awiu? , je leczylam moje zapalenie stawow homeopatia tez miedzy innymi i wyglada na to ze mi pomaga? ale sama sobie kupilam
lek a wolalabym sie z kims skonsultowac
pozdrawiam
flowercia
gg 760652
Hej hej Kochani!!!
piszcie do mnie gg 760652

Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Ela » 11 lut 2004, 22:02

Flowerciu, nie mam pojecia, jak znale1a dobrego homeopate. Moj? pani? doktor poleci3a mi przyjació3ka, która u niej leczy ca3? rodzine od wielu lat i z dobrym skutkiem (dzieci nie znaj? antybiotyków). By3am dzi? u tej mojej pani doktor i pyta3am, czy zna kogo? z Wroc3awia. Obieca3a, ?e sprawdzi na jakim? forum dyskusyjnym homeopatów i je?li sie czego? dowie, to mi da znaa.
CU, j-pouch

flowera
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2003, 12:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: flowera » 12 lut 2004, 10:42

Ela pisze:Flowerciu, nie mam pojecia, jak znale1a dobrego homeopate. Moj? pani? doktor poleci3a mi przyjació3ka, która u niej leczy ca3? rodzine od wielu lat i z dobrym skutkiem (dzieci nie znaj? antybiotyków). By3am dzi? u tej mojej pani doktor i pyta3am, czy zna kogo? z Wroc3awia. Obieca3a, ?e sprawdzi na jakim? forum dyskusyjnym homeopatów i je?li sie czego? dowie, to mi da znaa.
Elu dzieki serdeczne bede czekac na wiadomosc ja na razie
biore same leki wzmacniajace (olej z watroby rekina + bodymax)
na razie czuje sie coraz lepiej
zobaczymy co bedzie z tym moim jelitem cienkim
zapalenie stawow ustepuje a zapalenie spojowek juz ustapilo
i cewki moczowej tez juz prawie ustapilo
moze to dobry znak... moze to wszystko to byly tylko powiklania
po zapaleniu przydatkow i nie mam na razie sie co zamartwiac.. -)
a jesli to remisja to i tak sie b. ciesze bo choc przez jakis czas
bede czula sie lepiej ))) a to juz mnie opytmistycznie nastraja do zycia)
pozdrawiam serdecznie
Bogusia z Wro
flowercia
gg 760652
Hej hej Kochani!!!
piszcie do mnie gg 760652

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: -Ania- » 12 lut 2004, 12:27

do Joli:

Mo?e to co napisze wiesz dobrze- ale nie moge przej?a obojetnie. Z tego co widze stan Twej córki jest bardzo z3y w porównaniu do nas. Gdy le?a3am w klinice mia3am niemal to wszystko +uczulenie na leki. Hospitalizacja trwa3a 3 miesi?ce a g3ównym leczeniem by3y sterydy i ?ywienie pozajelitowe. Ma3o sie o tym pisze tu- wiem, ?e woreczek tego jest drogi, ale chyba tylko, gdy jest prywatnie kupowany. Ja mia3am za darmo codziennie przez 2 miesi?ce. Tym wzmocnili mój organizm, przygotowali do operacji. Doj?cie centralne do aorty umo?liwi3o podawanie codziennie krwi i mnóstwa kroplówek. Brak jedzenia (tylko woda) pozwala3o jelitom zagoia sie. Oraz leki. Psycholog, który przychodzi3 dodawa3 wiary ( zreszt? nie musia3)- moja wola ?ycia jest silniejsza ponad te paskudztwa. Mia3am cie?kie dni, 3 razy odbi3am sie od dna, mia3am tez ostatnie namaszczenie... ale ?yje. Czasem bywa3y k3opoty, ?e brakowa3o krwi w banku w Krakowie- to sprowadzali z Poznania, na wszystko znale1li rozwi?zanie. By3y dni smutne i radosne- np. pierwzy kleik po operacji, czy pierwszy krok po tylu miesi?cach le?enia no i brak odle?yn dzieki smaowaniu oliwk? dla dzieci.

Mo?e Ty to wiesz.
Mam Twoje gg je?li chcesz odezwij sie.
Jolu nie jeste? sama- po ka?dym deszczu jest s3once, mimo, ?e s?burze, to ono jest. Wiem, ?e d3ugo czekasz.
Je?li wierzysz w Boga- niech On doda Ci si3, a ja otocze Cie modlitw?.

pozdrawiam
Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Gość

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Gość » 17 lut 2004, 14:24

Dzieki za wsparcie. Ostatnio jako? bardzo tego potrzebuje....... mam coraz mniej si3y by walczya o Ole. Ona jest teraz silniejsza ode mnie .... i ca3e szcze?cie, bo jakby?my sie obie za3ama3y, to nie wiem jakby to wygl?da3o. Rozpacz mnie ogarnia na my?l, ?e mo?e mnie nie bya w chwili kiedy ona mnie potrzebuje, kiedy czuje sie 1le i dzwoni do mnie do pracy ze s3owami: mamu? wróa ju? do domu, 1le sie czuje, boli mnie brzuch, nie mam si3y zrobia sobie co? do picia.... a? w koncu: mamu? ratuj, zawie1 mnie do szpitala...
Drecz? mnie nocne koszmary i wieczny strach o ni?, a pzreciea nie moge bya ca3e ?ycie z ni?. nied3ugo doro?nie i bedzie musia3a sama sobie radzia. Nie moge zawsze bya z ni? w szpitalu (bo ma ju? prawie 17 lat) tak jak to by3o do tej pory... bo za ka?dym razem mnie o to prosi3a twierdz?c, ?e wtedy troche mniej boli..
Boje sie te? o jej przysz3o?a, czybedzie mog3a sie wykszta3cia na tyle ?eby móc znale1a przyzwoit? prace i móc sie utrzymaa z pracy. Boje sie czy bedzie mog3a u3o?ya sobie doros3e ?ycie i czy znajdzie sie kto?, kto bedzie j? kocha3 tak? jak? jest i bedzie dla niej wsparciem, ?eby jej nie skrzywdzi3, bo jest bardzo wra1liwa i delikatna, a przy tym 1le znosi stres.
Podejrzewam, ?e to samo przechodz? wszystkie matki choruj?cych dzieci, bo niby dlaczego ta straszna choroba do?wiadcza nasze dzieci? Dlaczego one? A co one same czuj?? Wiem to, gdy Ola ma chande sama mi to wszystko mówi i oczekuje ?e jej to wyja?nie i powiem ?e to minie... ale sama ju? nie wiem co moge jej powiedziea.... k3amaa przecie? nie moge.... a musze j? podnie?a na duchu. Zapisa3am j? na taniec towarzyski. jak sie dobrze czuje to jedziemy na zajecia. W jednym z ogólnopolskich turniejów zdoby3a I miejsce.... ale potem znowu by3o zaostrzenie. Staram sie jak moge dostarczaa jej rozrywek ?eby choa troche nie my?la3a o chorobie, je1dzimy na dodatkowe lekcje prywatne aby nadrabiaa zaleg3o?ci szkolne, postara3am sie o nauczanie indywidualne aby mog3a normalnie skonczya liceum, ale nic poza tym wiecej nie moge zrobia. Ca3e nasze ?ycie podporz?dkowane jest remisji i zaostrzeniom Oli. Dobrze, ?e brat Oli to rozumie i nie ma do nas ?alu, ?e troche go zaniedbujemy, ale to ju? du?y ch3opak i rozumie to wszystko (nied3ugo wyjedzie na studia i bedzie móg3 ?ya "normalnie" z dala od naszych prze?ya). Troche (jak widaa) jestem w do3ku, ale mo?e po tej marcowej operacji Oli, podniose sie na duchu, przyjdzie wiosna.....

Gość

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Gość » 18 lut 2004, 10:23

-Ania- pisze:do Joli:

Mo?e to co napisze wiesz dobrze- ale nie moge przej?a obojetnie. Z tego co widze stan Twej córki jest bardzo z3y w porównaniu do nas. Gdy le?a3am w klinice mia3am niemal to wszystko +uczulenie na leki. Hospitalizacja trwa3a 3 miesi?ce a g3ównym leczeniem by3y sterydy i ?ywienie pozajelitowe. Ma3o sie o tym pisze tu- wiem, ?e woreczek tego jest drogi, ale chyba tylko, gdy jest prywatnie kupowany. Ja mia3am za darmo codziennie przez 2 miesi?ce. Tym wzmocnili mój organizm, przygotowali do operacji. Doj?cie centralne do aorty umo?liwi3o podawanie codziennie krwi i mnóstwa kroplówek. Brak jedzenia (tylko woda) pozwala3o jelitom zagoia sie. Oraz leki. Psycholog, który przychodzi3 dodawa3 wiary ( zreszt? nie musia3)- moja wola ?ycia jest silniejsza ponad te paskudztwa. Mia3am cie?kie dni, 3 razy odbi3am sie od dna, mia3am tez ostatnie namaszczenie... ale ?yje. Czasem bywa3y k3opoty, ?e brakowa3o krwi w banku w Krakowie- to sprowadzali z Poznania, na wszystko znale1li rozwi?zanie. By3y dni smutne i radosne- np. pierwzy kleik po operacji, czy pierwszy krok po tylu miesi?cach le?enia no i brak odle?yn dzieki smaowaniu oliwk? dla dzieci.

Mo?e Ty to wiesz.
Mam Twoje gg je?li chcesz odezwij sie.
Jolu nie jeste? sama- po ka?dym deszczu jest s3once, mimo, ?e s?burze, to ono jest. Wiem, ?e d3ugo czekasz.
Je?li wierzysz w Boga- niech On doda Ci si3, a ja otocze Cie modlitw?.

pozdrawiam
Ania
Jolu dolaczam sie do Aneczki bede WAS rowniez otaczac modlitwa
bardzo w Nia wierze!!! przeciez cuda sie zdarzaja wystarczy
uwierzyc w to mocno!!
caluje
flowercia
gg 760652

doem76
Początkujący ✽✽
Posty: 206
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:03
Choroba: CU
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Leczenie homeopatyczne przypadku colitis ulcerosa

Post autor: doem76 » 24 sie 2006, 13:00

Natknęłam się w Internecie na taki artykuł: http://www.homeopatia.net.pl/hompr23b.htm
Wierzycie w homeopatię? Myślę, że wiele osób próbowało "wszystkiego", może napisze ktoś jak skończyły się Wasze próby leczenia choroby w taki sposób.
CU: Lepiej być nie może :-)

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Piotr » 25 sie 2006, 18:28

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Ja również....kolejne cuda.
Piotr
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Mamcia » 25 sie 2006, 19:26

Homeopatio to bajak dla naiwnych. Gdzieć na forum dałam link do opracowań na ten temat.
Jak ktoś wierzy, to ten sam efekt przyniesie szklanka wody - efekt placebo.
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Magic
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 22 kwie 2004, 14:52
Choroba: CU
Lokalizacja: Warszawka

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Magic » 28 sie 2006, 10:56

witam

juz chyba pisałem o moim leczeniu homeopatycznym. Proszę, dajcie spokój szkoda pieniędzy i czasu. Odwiedziłem kilku takich magików ( tylko i wyłacznie na prośbę mojej zdesperowanej mamy - pozdrawiam mamę ;-) ) Wypiłem kilkanaście flaszek kropli i pochłonąłem wagon granulek i nic..... zapełnie nic.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Lek homeopatyczny

Post autor: Raysha » 29 sie 2006, 08:23

Rację ma Zeno,ja osobiści nie próbowałam homeopatii i się cieszę.Przynajmniej kasę zaoszczędziłam :wink:

Zablokowany

Wróć do „Ziołolecznictwo”