ziołowe suplementy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Julka
Debiutant ✽
Posty: 24
Rejestracja: 27 kwie 2007, 11:11
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

ziołowe suplementy

Post autor: Julka » 07 sie 2007, 15:20

Po ostatnim zaostrzeniu trafiłam do osoby, która para się ziołolecznictwem. Jeśli kazałaby mi odstawić klasyczne leki - uciekałabym w te pędy. Tak się jednak nie stało. Zalecono mi jedynie wzbogacenie kuracji ziołowymi suplementami. Pierwszą rzeczą, jaką mi zalecono była Candida Clear, której zadaniem jest uwolnienie układu pokarmowego od Candidia albicans, jednokomórkowego grzyba. Zjadłam całe opakowanie i czuję się świetnie. Nie wykluczam, że i bez tego specyfika moje samopoczucie byłoby równie dobre, jednakże - na pewno nie zaszkodziło. A jeśli tak - spieszę o tym donieść! Czy ktoś miał podobne doświadczenia?

Awatar użytkownika
MisterBIG
Debiutant ✽
Posty: 40
Rejestracja: 30 maja 2007, 10:42
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Bonifratrzy

Post autor: MisterBIG » 15 paź 2007, 18:40

zażywałem zioła ojców bonifratrów.

skuteczne (w okresie ostrym bardzo), pomagają oczyszczać jelito.
po szklance wywaru na półgodziny przed każdym posilkiem. pozatym atinervinum - ich nalewka na uspokojenie.
Bardzo mi pomogło, stan polepszył mi sie z szybkościa rakiety, brałem 3 miesiące. Potem przerwa, teraz gdy próbowalem juz mniej skuteczny, może dlatego że juz chorobę mam przy smamym końcu.

Uwaga, dużo dają na pierwszy raz - nie ma sensu - najlepiej po jednej torebce (bo dają za 200 zlotych)
jak dobrze tolerowany to dokupić.
Asamax 5g 5/0/5, Folic 15mg 1/0/0

Wzrost/waga 198cm/127kilo

Sądziłem, iż dynamika działania jest odwrotnie proporcjonalna do wieku... przekonałem się, że jest proporcjonalna do bliskości kibla. Im bliżej do niego, tym bardziej bezstresowo.

Zablokowany

Wróć do „Ziołolecznictwo”