Maczużnik | Cordyceps sinensis

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: agnieszkad » 03 cze 2019, 22:08

Witam,

Czy stosowaliście Maczużnik - Cordyceps sinensis? Jestem ciekawa, czy to działa, bo właśnie zamówiłam.

Aga
agnieszkad

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: agnieszkad » 04 cze 2019, 18:15

Nikt nie słyszał?
agnieszkad

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: Noelia » 05 cze 2019, 15:54

agnieszkad pisze:
03 cze 2019, 22:08
Czy stosowaliście Maczużnik - Cordyceps sinensis? Jestem ciekawa, czy to działa, bo właśnie zamówiłam.
agnieszkad pisze:
04 cze 2019, 18:15
Nikt nie słyszał?
No ja np. nigdy nie słyszałam.
A w jakiej postaci zamówiłaś, jak to się stosuje?
Daj znać, czy zauważyłaś jakieś efekty :roll:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: agnieszkad » 05 cze 2019, 22:19

Jutro odbieram, napiszę. Poza tym jeszcze jakies dwa cuda. Zobaczymy.
Korę dębu zaczęłam pić, jestem zaskoczona pozytywnym dzialaniem.Kto cierpi na biegunki, to warto spróbować. Tyle, że ja jednocześnie unikam fruktanów, pszenicy, żyta, glutenu I zero cukru.
Pozdrawiam
agnieszkad

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: Noelia » 06 cze 2019, 09:30

agnieszkad pisze:
05 cze 2019, 22:19
Korę dębu zaczęłam pić, jestem zaskoczona pozytywnym dzialaniem.Kto cierpi na biegunki, to warto spróbować.
Kora dębu sprawdziła się u nas wielokrotnie, mąż robi z niej nasiadówki (ze względu na szczelinę i hemoroidy), a ja stosowałam okłady na rany po porodzie naturalnym - w obu sytuacjach działa super, naprawdę pomaga.
Pić próbował kilka razy, ale u niego nie dała rady przeciwbiegunkowo, może jakaś mini poprawa tylko, ale bez cudów.
A jak pijesz tę korę dębu, w jaki sposób zaparzasz i w jakiej ilości?

A ten maczużnik to herbatka, kapsułki, czy coś innego?

Pozdrawiam 😊 🍀
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: agnieszkad » 08 cze 2019, 15:18

Odebrałam cordyceps - herbata, kapsułki, płyn . Zaczęłam dziś, napiszę czy i jak działa. Ja mam produkty oryginalne , sprawadzone.
Zobaczymy.
Korę dębu popijam, taką expresową ok szklanki dziennie. Przez pierwsze 2dni efekt był super, czyli mniej wzdęć , pieczenia jelit. Teraz szału nie ma. U mnie niestety tak jest ze wszystki , przez 2 dni niby lepiej, później powrót do ,,normy,,. Nie mogę jednak znaleźć informacji jak długo można pić.
Pozdrawiam
Aga
agnieszkad

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: Noelia » 11 cze 2019, 05:40

agnieszkad pisze:
08 cze 2019, 15:18
Korę dębu popijam, taką expresową ok szklanki dziennie. Przez pierwsze 2dni efekt był super, czyli mniej wzdęć , pieczenia jelit. Teraz szału nie ma. U mnie niestety tak jest ze wszystki , przez 2 dni niby lepiej, później powrót do ,,normy,,. Nie mogę jednak znaleźć informacji jak długo można pić.
Mąż używał tej sproszkowanej kory dębu (takie małe kawałki kory) z Herbapolu i tam jest tak napisane odnośnie picia:
Kora dębu jest przeznaczona do stosowania w objawowym leczeniu łagodnej biegunki.
Podanie doustne: 1 łyżkę (ok. 3 g) kory dębu zalać 1 szklanką zimnej wody (250 ml), doprowadzić do wrzenia, gotować pod przykryciem przez ok. 5 minut, odstawić na ok. 15 minut i przecedzić. Przygotowany odwar pić trzy razy na dobę. Nie stosować dłużej niż 3 dni.
Taką fix w torebkach też stosował i tu z kolei była mowa o tygodniu max, o ile dobrze pamiętam.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: BlackRose » 14 cze 2019, 14:12

Ja tez stosuje korę dębu na tyłek i działa 👍🏼 O maczużniku nie słyszałam wcześniej.

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maczużnik | Cordyceps sinensis

Post autor: agnieszkad » 15 cze 2019, 09:03

Moczużnik Firmy Fohow -powrót łaknienia, nie czuję kwasu, nie ssie w żołądku. Jak widać pomaga. Na moje jelito, czyli wzdęcie , pieczenie w pdbycie chyba nie. Nadal nie wiem,,,
agnieszkad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziołolecznictwo”