Żeń Szeń

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
demon_neron
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2006, 10:32
Choroba: CU
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Żeń Szeń

Post autor: demon_neron » 26 lis 2006, 12:17

Moja walka ze stresem kończy się na żeń szeniu. Naprawde działa, wzmacnia jak "ta lala" :roll:
Pracuje w zkładzie gdzie pracownik to jeleń, więc mam podwojone stresy. A teraz ok i stawiam się swojemu pracodawcy w słusznych sprawach, hehe teraz jest już milszy :mrgreen:

info: http://samozdrowie.interia.pl/zdrowie/p ... inf=536035

warto wytestować mnie wzmocniło

Olka
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:41
Choroba: CU
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Żeń Szeń

Post autor: Olka » 26 lis 2006, 20:33

Czesć zgadzam sie z Tobą co do działania żen szenia na psychikę , brałam swego czasu byłam bardzo wyluzowana , mialam mega siłe do pracy ale po miesiącu czy jakos tak zaczely sie problemy z jelitkami , straszne biegunki nie do opanowasnia a przy moim CU to masakra. póżniej po jakimś roku spróbowalam znowu to brac żeby sie przekonać jak bedzie i znowu ta sama historia. ale może tylko na mnie tak działa nie wiem . Pozdrawiam olka

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:10
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zdunska Wola
Kontakt:

Re: Żeń Szeń

Post autor: Shima » 26 lis 2006, 22:53

No dobrze ...ale co proponujesz z prepratow z żeń-szeniem konkretnie :?:
demon_neron pisze:pracuje w zkładzie gdzie pracownik to jeleń,
A nie nie..u mnie to pracownik jest wolem roboczym w kazdej chwili skazanym na rzeź.
A swoja droga ciekawe czy ten preparat ktory zażywasz jest wskazany rownież dla nastoletnich osóbek.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

doem76
Początkujący ✽✽
Posty: 206
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:03
Choroba: CU
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: Żeń Szeń

Post autor: doem76 » 03 gru 2006, 15:28

Ja też polecam żeńszeń wszystkim, którzy odczuwają zmęczenie (zimą) i przygnębienie. Sama robię sobie kurację na początku marca, kiedy nie mogę już doczekać się wiosny :-)
CU: Lepiej być nie może :-)

Mutti
Początkujący ✽✽
Posty: 257
Rejestracja: 25 paź 2005, 18:33
Choroba: CD u rodzica
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Żeń Szeń

Post autor: Mutti » 11 sty 2007, 17:31

Kurcze, jeśli żeń- szeń rozwalnia to może będzie skutecznym srodkiem na zaparcia w CD ?
Prócz oczywiscie innego działania...
Tylko tutaj na temat żeń szenia wypowiadaja sie głównie osoby z CU.
Czy ktoś z CD juz stosował ?

Awatar użytkownika
Gosia22
Początkujący ✽✽
Posty: 144
Rejestracja: 19 lut 2012, 18:15
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żeń Szeń

Post autor: Gosia22 » 09 cze 2012, 20:33

Mutti pisze:Kurcze, jeśli żeń- szeń rozwalnia to może będzie skutecznym srodkiem na zaparcia w CD ?
Prócz oczywiscie innego działania...
Tylko tutaj na temat żeń szenia wypowiadaja sie głównie osoby z CU.
Czy ktoś z CD juz stosował ?
Mam CD i stosuję żeń szeń, dwa razy do roku (jesień/wiosna). Na mnie działa rewelacyjnie - wzmacnia, dodaje energii, działa kojąco na układ nerwowy.
Ja akurat mam postać biegunkową i bałam się za pierwszym razem, że dostanę sraki, a tu proszę - mnie nie rozwolnił, wręcz przeciwnie, więc na każdego działa chyba trochę inaczej :)

Dżordż
Aktywny ✽✽✽
Posty: 635
Rejestracja: 09 lut 2011, 18:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: Żeń Szeń

Post autor: Dżordż » 13 sty 2013, 06:13

gosia22 jaki preparat z zeń szenia stosujesz i tolerujesz konkretnie jaki jakiej firmy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziołolecznictwo”