Żywica Boswelia

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ImmuraN
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2018, 19:57
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków

Żywica Boswelia

Post autor: ImmuraN » 03 lut 2018, 12:10

Witam wszystkich
Czy ktoś z was ma doświadczenie związane z braniem żywicy boswelia? Podobno jest rekomendowana przy chorobie Crohna i swietnie dziala na bóle reumatyczne
Jeśli tak to jakie macie wrażenia po dawkowaniu?
Tutaj krótko o boswelii https://portal.abczdrowie.pl/zywica-bos ... cud-natury

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: Żywica Boswelia

Post autor: alate » 07 lut 2018, 11:48

Podbijam temat bo sama chciałabym spróbować. Nie nam już siły z moimi stawami :smutny:
Znalazłam w necie kapsułki Rumalaya forte firmy Himalaya i chyba je zamówię. Wszelkie glukozaminy Artro-, Reumo- i inne cuda nie dają u mnie nic. Stawy bolą mnie coraz bardziej..
Crohn ? Z tym da się żyć !

Endrion
Debiutant ✽
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:24
Choroba: CU
województwo: podkarpackie

Re: Żywica Boswelia

Post autor: Endrion » 10 sie 2018, 21:33

Też czytałem o Boswellii o tym, że działa na stawy a także pomaga w CU. Kupiłem w sklepie z ziołami 100 kapsułek 400mg. Na opakowaniu zaleca się brać jedną kapsułkę dziennie, w Internecie przy CU zaleca sie dwie. Niestety kiedy brałem dwie kapsułki miałem wrażenie, że bardziej i częściej boli mnie brzuch, więc ograniczyłem spożycie do jednej kapsułki dziennie. Czy pomaga ? Trudno powiedzieć bo powoli kończę opakowanie a cały czas jestem w zaostrzeniu. Nie ma tam chemii, więc myślę że profilaktycznie kilka razy w roku można sobie zrobić kurację boswellią, oczywiście nie non-stop :)

Awatar użytkownika
Kocianna
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:19
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
miasto: Kielce

Re: Żywica Boswelia

Post autor: Kocianna » 03 lis 2018, 12:19

Na YouTube jest dziewczyna która wprowadziła się w stan remisji przy Crohnie między innymi Boswelią, nazywa sie Julia Caban https://www.youtube.com/user/itsxjul
Tylko trzeba tam szukać filmów jelitowych bo ma też sporo innych, sporo o suplementach które stosuje jest też w filmach o stronie iHerb, na ktorej ona kupuje (nie wiem czy moge tu pisać o tej stronie, sama nie jeszcze nie korzystam więc też nie mogę zareklamować 😉 ).

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Żywica Boswelia

Post autor: BlackRose » 06 lis 2018, 01:56

O znam te youtuberke 🙂 Muszę znaleźć to o Boswelii. Może wypróbuję. Tylko ja na pewno nie odstawię leków , bałabym się nawrotu. A ona w którymś filmiku przyznała, ze odstawiła wszystkie „chemiczne” leki.

Awatar użytkownika
Kocianna
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:19
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
miasto: Kielce

Re: Żywica Boswelia

Post autor: Kocianna » 06 lis 2018, 11:08

Tak! Nie bierze leków już chyba dość dlugo, ale ja też tego nie popieram...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziołolecznictwo”