Czystek

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szpiegzkrainydeszczowców
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2013, 13:17
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Czystek

Post autor: Szpiegzkrainydeszczowców » 30 maja 2015, 23:21

Czy ktoś z Was pije czystek i odczuwa pozytywne efekty? Ja po półrocznym zaostrzeniu zacząłem pić i obecnie już od ponad dwóch miesięcy mam zupełną remisję. Pewnie to przypadek, ale nic nie zmieniałem w przyjętym leczeniu, także wierzę, że to czystek:) a jeśli komuś nie pomoże to przynajmniej dobrze smakuje;)

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Czystek

Post autor: patkaas » 31 maja 2015, 12:15

Ja czasem popijam, ale nieregularnie i ostatnio to nawet prawie wcale. Może czas to zmienić? Miałam wrażenie, że dość dobrze na mnie wpływał. :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Czystek

Post autor: chrzanovy » 31 maja 2015, 12:39

słyszałem od ludzi spotykanych na biologii że wielu sobie to chwaliło, ja osobiście nie próbowałem, jak to się stosuje i gdzie kupuje?
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

withapain
Początkujący ✽✽
Posty: 75
Rejestracja: 16 paź 2012, 18:12
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czystek

Post autor: withapain » 31 maja 2015, 13:48

Sklepy z ziołami, ze zdrową żywnością - robisz sobie z tego herbatkę i popijasz. Sam średnio wierzę w to cudo, najbardziej rozbawiło mnie 1.5 strony dołączone do produktu z których można było wywnioskować, że czystek pomaga na wszystko. Choroby autoimmunologiczne, borelioza, wszelakie bóle, zapalenia, nawet zapach potu poprawia!

Awatar użytkownika
Szpiegzkrainydeszczowców
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2013, 13:17
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czystek

Post autor: Szpiegzkrainydeszczowców » 31 maja 2015, 16:08

Ostatnio chyba zrobił się bardzo popularny, bo nawet w osiedlowym spożywczym był. Ja pije 2-3 herbaty dziennie, zaparza się dwie łyżeczki czystka w koszyczku przez ok.15min, bardzo dobrze smakuje też z miodem i cytryną

mp3s
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 15 maja 2013, 13:55
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czystek

Post autor: mp3s » 02 cze 2015, 22:38

A piłem to przez kilkanaście dni. Nie zauważyłem poprawy, ale gorzej też nie było.
Azatopiryna 3x1
Asamax 3x3
Pentasa 1x1
_____________
Szczęśliwy ten dom, gdzie dwa kible są ;)

Awatar użytkownika
michal_mg
Aktywny ✽✽✽
Posty: 532
Rejestracja: 11 paź 2013, 18:39
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czystek

Post autor: michal_mg » 03 cze 2015, 00:54

Moje szczury przekonały się do czystka, ale jeszcze za wcześnie aby pisać o jakiejś poprawie :D
Obrazek

bromkalukasz
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 09 sie 2013, 21:09
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock

Re: Czystek

Post autor: bromkalukasz » 15 cze 2015, 22:00

Ja piję czystka od 11 miesięcy z krótkimi przerwami i powiem tak jest dobry!!!
Biegunki nie miałem już od dawna, choruję max. 2-3 dni i nie potrzebuję antybiotyków ani żadnych innych leków. Z tym że ja do tego piję jeszcze zioła od bonifratrów więc do końca nie wiem która rzecz działa ale któraś na pewno.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, 23:17 przez bromkalukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
31 lat, 179cm, 80kg( wyjściowa waga) aktualnie 69,5 kg

Salofalk/asamax- uczulenie,ODSTAWIONY
Od 14.06 odsawiony metypred
Od 20.06 Azatiopryna 50mg, czystek, zioła bonifraterskie

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Czystek

Post autor: kasia38 » 15 cze 2015, 22:42

mam czystek od 2 tygodni, ale jeszcze nie spróbowałam ;) ale zmobilizowałam się dzięki Wam i od jutra zaczynam :)
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Awatar użytkownika
Filifionka
Początkujący ✽✽
Posty: 375
Rejestracja: 12 gru 2014, 14:36
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czystek

Post autor: Filifionka » 25 cze 2015, 16:03

Włąśnie piję moją pierwszą "herbatkę" :herbatka:
Szpiegzkrainydeszczowców pisze:jeśli komuś nie pomoże to przynajmniej dobrze smakuje;)
Muszę przyznać, że miałam nadzieję, że to prawda, ale niestety... :czerwona:
Ledwo udaje mi się to przełknąć :grin:

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Czystek

Post autor: patkaas » 26 cze 2015, 12:57

Filifionka pisze:Ledwo udaje mi się to przełknąć
eee no co Ty! czystek jest dobry, trzeba lubić po prostu smak ziółek :D wcześniej piłam też lebiodkę, smak dość podobny, a teraz czytam, że to ziele ma również właściwości przeciwzapalne i dobrze oddziałuje na żołądek :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Filifionka
Początkujący ✽✽
Posty: 375
Rejestracja: 12 gru 2014, 14:36
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czystek

Post autor: Filifionka » 26 cze 2015, 15:16

patkaas pisze:eee no co Ty! czystek jest dobry, trzeba lubić po prostu smak ziółek
Ogólnie ziółka są spoko :grin:
Chyba po prostu wyszło mi za mocne- łyżeczka na filiżankę (zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu) :neutral:

Maksymilian89
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2016, 13:19
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Czystek

Post autor: Maksymilian89 » 07 wrz 2016, 13:26

Ja d ponad 2 miesięcy popijam sobie czystek, ale na razie nie zauważyłem jakiś specjalnych efektów. Długo nie mogłem się do niego przekonać, ale kiedyś dziewczyna mi kupiła paczkę i razem zaczęliśmy popijać i tak się wciągnąłem, że teraz już sam sobie kupuje jak się kończy. Kidy zacząłem go pić to trochę poczytałem i jestem zdziwiony, że takie ziółko może mieć aż tyle właściwości zdrowotnych i to jest naturalne a nie jakieś leki na szprycowane chemią i do tego bardzo drogie.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 20:19 przez Maksymilian89, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: Czystek

Post autor: alate » 08 wrz 2016, 19:18

Czystek z melisą ( po 2 torebeczki ekspresowe z Biedronki, zaparzone w wielkim garnuchu) to mój codzienny wieczorny rytuał. Może efektów piorunujących nie ma, ale ja czuję się świetnie. A i wyniki supcio ! Czy to czystek, mój nowy lek, czy działają jeszcze baterie naładowane w Korbielowie ? :wink:
Crohn ? Z tym da się żyć !

Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czystek

Post autor: Jacekx » 08 wrz 2016, 22:38

alate pisze:Czystek z melisą ( po 2 torebeczki ekspresowe z Biedronki, zaparzone w wielkim garnuchu) to mój codzienny wieczorny rytuał. Może efektów piorunujących nie ma, ale ja czuję się świetnie. A i wyniki supcio ! Czy to czystek, mój nowy lek, czy działają jeszcze baterie naładowane w Korbielowie ? :wink:
stawiałbym na Korbielów...mnie wyjazdy w góry w większości zaleczały
ale niestety nie wszystkie :smutny:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziołolecznictwo”