Skrzyp polny +drożdże +witaminy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coralie
Aktywny ✽✽✽
Posty: 535
Rejestracja: 12 lip 2010, 16:23
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z piekła

Skrzyp polny +drożdże +witaminy

Post autor: Coralie » 26 sie 2011, 11:52

Od kilku dni zażywam ten suplement na włosy. Ale niestety od kilku dni również nie wychodzę z wc :cry: i zastanawiam się, czy jedno może być spowodowane drugim.

Dokładnie jest to ten preparat: http://solidna-apteka.pl/skrzyp_polny_d ... iny_100tab

Skład:

Drożdże, sorbitol- substancja słodząca, wyciąg ze skrzypu polnego, chlorowodorek L-lizyny, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana-nośnik, węglan wapnia- stabilizator, octan DL-alfa tokoferylu (wit. E), wyciąg z pokrzyw, amorficzny dwutlenek krzemu- substancja przeciwzbrylająca, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych- emulgator, stearynian magnezu- nośnik, inozytol, kwas paraaminobenzoesowy (PABA), biotyna, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, wyciąg z alg morskich, glukonian żelazawy, chlorowodorek pirydoksyny (wit B6), witamina B1, witamina A, witamina B2.

Niby "wpływa pozytywne na przemianę materii" ale czy czasami u mnie nie wpłynął zbyt pozytywnie? :neutral: Czy coś w tym suplemencie może szkodzić?

Pozdrawiam.
New beginning :)

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:24
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: ....

Re: Skrzyp polny +drożdże +witaminy

Post autor: leila » 29 sie 2011, 13:25

ja zazywam belisse
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Posty: 1354
Rejestracja: 02 cze 2008, 23:22
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Znienacka

Re: Skrzyp polny +drożdże +witaminy

Post autor: Ania406 » 29 sie 2011, 17:29

Coralie, myślę, że to może być reakcja na drożdże. Spróbuj preparatów bez nich, np skrzypovity. Ja biorę właśnie ten i nie mam po nim problemów. Oczywiście każdy z nas reaguje inaczej, ale wydaje mi się, że drożdże mogą być problemem.
Jeśli masz problem z włosami to polecam LOXON- jest na receptę i nieco uciążliwy w stosowaniu, ale skuteczny.
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skrzyp polny +drożdże +witaminy

Post autor: Natalka » 29 sie 2011, 18:38

Mnie też wydaje się, że to drożdże mogą być przyczyną, brałam sam skrzyp i nic się nie działo z flakiem.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziołolecznictwo”