Zioła na libido

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rozmeline
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 21 lip 2021, 12:36
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Zioła na libido

Post autor: Rozmeline » 15 gru 2022, 13:38

Czy któraś z was korzystała z ziół? Jakieś tabletki, herbatki? I czy zadziałało?

karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Zioła na libido

Post autor: karpaty » 20 gru 2022, 09:04

Polecam spróbować ostrych papryczek chili oraz imbiru, które przyspieszą krążenie krwi i sprawią, że wszystkie organy będą dobrze ukrwione ;) niezły jest też miłorzab Przeprowadzone nad nim badania wykazały znaczne poprawienie się funkcji seksualnych zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.
Jesli chodzi o suplementy to bardzo dobry jest wspomniany tutaj sex elixir bo ma w sobie wiele składnikow które pozytywie wpywają na libido.

Rozmeline
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 21 lip 2021, 12:36
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Re: Zioła na libido

Post autor: Rozmeline » 20 gru 2022, 09:35

No wlasnie szukam naturalnych suplementów. Szukam w necie jakiegoś miksu takich ziółek, chociaż widziałam, że można na wagę poszczególne składniki kupić, tylko w jakich proporcjach ?

karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Zioła na libido

Post autor: karpaty » 20 gru 2022, 11:22

Można kombinować, jednak sama kombinowałam jakis czas i potem mi sie odechciało. Wolę kupic sobie juz gotowy środek. Jeśli chodzi o sex elixir to wystarczy kilka kropelek do napoju i powinno znacznie poprawić u Ciebie ochotę. Oczywiście jesli masz chociaż trochę ochoty na seks i jeśli jest atmosfera. Bo jeśli jesteś przykładowo wkurzona na swojego faceta to nawet najdroższy środek na podniecenie nie podziała.

Rozmeline
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 21 lip 2021, 12:36
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Re: Zioła na libido

Post autor: Rozmeline » 20 gru 2022, 13:11

Sex elixir faktycznie fajny. Pobudza, ale chyba nie podnieca jak widok faceta wychodzącego spod prysznica, czyli żywy afrodyzjak ;) Ogolnie polecam jako dodatek, jeśli chcesz sobie wypróbować jakis afrodyzjak, jak działa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziołolecznictwo”