Co polecacie na przedwczesny wytrysk

Niekiedy w pewnym momencie żmudnego leczenia, mamy dość i szukamy innej pomocy czy rady. Tutaj możemy opisać swoje doświadczenia w tej kwestii. Chcemy także przypomnieć wszystkim korzystającym z tego, działu, aby zachowali zdrowy rozsądek i nie zapomnieli, że nic nie zastąpi BADAŃ i LEKÓW.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Emilder
Początkujący ✽✽
Posty: 73
Rejestracja: 20 cze 2022, 11:43
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Co polecacie na przedwczesny wytrysk

Post autor: Emilder » 05 sty 2023, 14:03

Mój mąż ma z tym problem. Nigdy nie był długodystansowcem ale w ostatnim czasie jest coraz gorzej. Mąż nie może obecnie tyle co wcześniej, czasami zdarza się, ze skończy po 2-3 ruchach. Co robic? Delikatnie zasugerowałam mu wizytę u seksuologa ale bardzo sie na mnie zdenerwował i powiedział,że na pewno nie pójdzie.

karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Co polecacie na przedwczesny wytrysk

Post autor: karpaty » 09 sty 2023, 12:23

W jakim wieku jest mąż? Niestety ale w tym przypadku została urażona męska duma. Wielu mężczyzn jest na tym punkcie bardzo drażliwych tak więc musisz go zrozumieć. Moze mąż ma jakięs problemy w pracy? Na początku wstrzymałbym się od wizyty u lekarza a zastanowiłbym się nad ziołowymi środkami na polepszenie erekcji. Czy stosowaliście jakieś?

Emilder
Początkujący ✽✽
Posty: 73
Rejestracja: 20 cze 2022, 11:43
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Re: Co polecacie na przedwczesny wytrysk

Post autor: Emilder » 10 sty 2023, 09:58

Ma 29 lat. Tak więc jest jeszcze młody. Ma dość stresującą pracę, przyznaję ale czy aż tak mogła wpłynąć na to jak się czuje? Jak do tej pory niczego nie przyjmował. Widziałam,że jest sporo tego typu środków ale szczerze powiedziawszy to nie wiem które są skuteczne a które nie . I na jakiej zasadzie działają....

karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Co polecacie na przedwczesny wytrysk

Post autor: karpaty » 10 sty 2023, 10:58

Polecam w takim razie serię orgasm control. Są to ziołowe tabletki tak wiec nie ma szans aby zaszkodziły a jednocześnie dają bardzo dobre efekty. Sa polecane przez lekarzy. Zawierają ziołowe składniki i w wielu przypadkach wystarczają. Nie trzeba brać tych szkodliwych. Dobry efekt dają również prezerwatywy przedłużające wytrysk. Albo masturbacja przed stosunkiem.

komandos33
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2023, 12:42
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Co polecacie na przedwczesny wytrysk

Post autor: komandos33 » 03 lis 2023, 13:14

Z mojego doświadczenia a miałem podobnie jak Twój mąż najlepsze są środki z Benzokainą, tabletki Stud Pills. Ja biorę 2 godzinę przed seksem i wydłużyły mi stosunek z około 5 min do prawie godziny. Są bez żadnych skutków ubocznych więc można je bezpiecznie stosować nawet z chorobami przewlekłymi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leczenie Niekonwencjonalne na Własne Ryzyko!”