MŚ w piłce nożnej 2010

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekŻyrek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 500
Rejestracja: 15 mar 2010, 17:03
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Żabnica
Kontakt:

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: KrzysiekŻyrek » 30 cze 2010, 23:13

No raczej oglądała bo te 120 minut naprawdę było niesamowicie nudna :) BO to nie był zachwycający mecz nawet chyba to Szaranowicz komentował nie mogę zapamiętać tych ludzi mówił na meczu że był nudny hehe:)
LEKI:\ pentaza 3x 2 po 0,5g, Immuran 75mg,, encorton 15mg

http://owczarekniemiecki.com/
Moja ulubiona gra na zabicie czasu: www.wildguns.pl gram na servie 9

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: tom-as » 01 lip 2010, 07:52

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
magdalene pisze:Szkoda tylko, że pozostałe 120minut było super nudne
oglądanie kółka gospodyń wiejskich robiących szalik na drutach było by o wiele ciekawsze niż ten mecz :neutral:

Pandzia.. może ty się czymś wspomogłaś i mecz stał się ciekawy, świat piękny, vuvuzele zaczęły pięknie grać. No druga opcja to taka, że lubisz sobie zadawać ból :P

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽
Posty: 581
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:45
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie
Lokalizacja: zza Buga

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: deep navy » 01 lip 2010, 22:14

Zauważcie na jakim mega poziome gra w David Villa... jaki jest groźny w polu karnym rywala... normalnie mistrzostwo.

Luís Fabiano to też zawodnik, na którego warto zwrócić uwagę.
"Wciąż wierzę w miłość, w pokój, w pozytywne myślenie" J.Lennon

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: tom-as » 02 lip 2010, 22:49

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
co kto lubi
[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
strzelaj
magdalene pisze:Holandia - Brazylia, to był ciekawy mecz!
true. a ja dumnie paraduje w koszulce rep. niderlandów :-)

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Alishia » 05 lip 2010, 12:06

Od zawsze jestem Kibicką Angoli.Porażka z Szwabami mnie załamała.Ale to po Argentynie zaczęłam płakać....Jejuuu,wszyscy tylko nie Szwaby!!!!!
Sama nie wiem już za kim być,bo wszyscy moi faworyci odpadli.Do tego te MŚ są jakieś dziwne..Znane gwiazdy się nie popisały,ale też nie ma nowych gwiazd,kogoś kto by się wyróżnił czy wybił!

Awatar użytkownika
Patryk
Początkujący ✽✽
Posty: 157
Rejestracja: 10 cze 2010, 11:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Patryk » 05 lip 2010, 14:15

Ja zawsze kibicowałem Argentynie i nie darzyłem sympatią Niemców, ale po tym co pokazali na tegorocznym mundialu mam nadzieję, że wygrają puchar. Grają naprawdę dojrzale mimo młodego wieku, z rozmachem, ale i nie zapominają o taktyce- po prostu pokazują najbardziej atrakcyjny futbol, który jest do tego niesamowicie skuteczny. Na pewno kontuzja Ballacka wyszła tej kadrze na dobre, bo odpowiedzialność rozgrywania spadła na trzech graczy (Ozil, Khedira, Schweinsteiger), dzięki czemu akcje są bardziej płynne i każdy wie, jakie ma wypełniać zadania na boisku, nie będąc przy tym zbytnio obciążonym. Hiszpania nie ma szans, przy tym co pokazuje do tej pory. Tej drużynie brakuje jaj, oni prą do przodu, wymieniają 1500 podań i nie mogą oddać kilku dobrych strzałów na bramkę. Zawsze ich lubiłem, podobnie jak FC Barcelonę (którą lubię nadal), ale nie można grać aż tak kunktatorsko i do przewidzenia. Do tego ten fartownie wygrany mecz z Paragwajem, gdzie sędzia nie uznał poprawnie zdobytej bramki... Tegoroczny turniej całkowicie obnaża słabość Fify i pokazuje, że najwyższa pora, by wprowadzić powtórki wideo etc. w najważniejszych rozgrywkach piłki. Nie chodzi o to, aby każda liga je miała, ale np. finał LM, całe MŚ, ME, Copa America itp. Tak czy inaczej wygrają Niemcy w tym roku, bo zwyczajnie grają najlepiej. Holandia się stara grać po najmniejszej linii oporu i nawet nie wiem, czy wystarczy to na Urugwaj. Będzie ciekawie :)
Po turnieju opublikuję nieoficjalną tabelę mistrzostw świata (bo nie podaje się kto np. zajął 5 miejsce).
Nie odmawiaj dobrego tym, którym się ono należy, gdy akurat jest w mocy twojej ręki je wyświadczyć (Przysłów 3:27)

Olimpijka

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Olimpijka » 08 lip 2010, 19:06

Urugwaj!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Natalka » 08 lip 2010, 20:21

Od początku byłam za Hiszpanią i jestem pewna, że będzie mistrzem świata :mrgreen: Holendrzy nie dadzą rady Hiszpanom :razz: a Urugwaj pewnie niestety przegra z Niemcami, nie żebym miała coś do Niemców, bo ich też lubię, w końcu nasi tam grają :E
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Patryk
Początkujący ✽✽
Posty: 157
Rejestracja: 10 cze 2010, 11:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Patryk » 08 lip 2010, 20:50

Faktycznie padłem. Hiszpania mimo wszystko po tym, co prezentuje nie zasługuje na mistrza. Całą rodziną kibicujemy Holandii :)
Nie odmawiaj dobrego tym, którym się ono należy, gdy akurat jest w mocy twojej ręki je wyświadczyć (Przysłów 3:27)

Olimpijka

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Olimpijka » 08 lip 2010, 20:53

Natalka pisze:a Urugwaj pewnie niestety przegra z Niemcami, nie żebym miała coś do Niemców, bo ich też lubię, w końcu nasi tam grają :E
Jacy tam oni nasi, nie tak do konca.
Ja rekami i nogami i cala soba jestem za Urugwajem. Nienawidze Niemcow.

Jesli chodzi o final to jest mi to obojetne, bo lubie i Hiszpanie i Holandie. Jednak Holandia bardziej zasluguje na tytul. Zobaczymy :)
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 20:57 przez Olimpijka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Posty: 1885
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:45
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: ita71 » 09 lip 2010, 00:00

Olimpijka pisze:Jacy tam oni nasi, nie tak do konca.
Jednak zaczynali u nas,więc po częsci nasi :wink:
Ja stawiam na Hiszpanię

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Tym razem ośmiornica Paul wskazała na Niemcy,ponoć wygrają z Urugwajem :wink:
Nigdy nie mów nigdy...

slawo78
Początkujący ✽✽
Posty: 63
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:07
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: slawo78 » 09 lip 2010, 15:49

Też jestem za Hiszpanią bo chociaż w ostatnim meczu się obudzili i pokazali że potrafią grać (bo we wcześniejszych meczach mimo wyników za bardzo im to nie wychodziło tak jakby im się nie chciało grać)........ :wink:

a Holandia mimo że doszła do finału to według mnie swoją gra wogóle nie zasłużyła powinien Urugwaj.......... :roll:



a propo Pauli podobno Hiszpanie chcą się nią zaopiekować :wink:

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: CatAnn » 09 lip 2010, 17:17

pawelhks pisze:zmienili imiona z Łukasz na Lukas, z Mirosław na Miroslav - zatem nie tacy nasi ci "nasi"
A co, mieli straszyć ogonkami i dziwnymi literami, nieznanymi prawie nigdzie na świecie? ;)

Ja generalnie wyczekuję, żeby się to wszystko skończyło, a do programu telewizyjnego, na miejsce meczy, powróciły normalne filmy :)
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Olimpijka

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: Olimpijka » 09 lip 2010, 18:40

CatAnn pisze:pawelhks napisał/a:
zmienili imiona z Łukasz na Lukas, z Mirosław na Miroslav - zatem nie tacy nasi ci "nasi"
A co, mieli straszyć ogonkami i dziwnymi literami, nieznanymi prawie nigdzie na świecie? ;)
Nie o to chodzi. Jeszcze Podolski spoko, ale ten Klose to sie nic z Polska nie utozsamia. Ja bym go tu za kare w ogole nie wpuscila :twisted:
Generalnie zgadzam sie z pawelhks.

pistols30
Początkujący ✽✽
Posty: 335
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:54
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: MŚ w piłce nożnej 2010

Post autor: pistols30 » 09 lip 2010, 23:12

A ja przed meczem Niemcy- Hiszpania zalozylem sie ze znajomym,ze wygra Hiszpania.I wygralem.......weekend w Zabnicy :razz: :razz: :razz: Jade za tydzien :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia Sportowe”