Euro 2012

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^m^
Debiutant ✽
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2010, 21:38
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Euro 2012

Post autor: ^m^ » 05 cze 2012, 22:02

Ok ok, możecie się śmiać! Ja również mam dość wszechobecnej fali Euro znajdującej się na jogurtach, piwie, płaszczach przeciwdeszczowych, rzodkiewkach, szamponach ;) Ale pozwoliłam się jej porwać :D W końcu takie wydarzenie (i to w Polsce!) nie zdarza się codziennie, dlatego chciałabym się dowiedzieć co będziecie robić w tym czasie (oprócz oglądania meczów oczywiście;)) Może macie jakieś plany wyjazdowe, kulinarne lub imprezowe?! No i komu kibicujecie? Ja, oczywiście Polakom, ale mam również swoich faworytów, za których będę mocno trzymała kciuki!
Do czego może się przydać jeden kawałek puzzli? A z drugiej strony - czy ktoś odważyłby się go wyrzucić?

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Euro 2012

Post autor: malapkasia » 05 cze 2012, 22:07

meczów oglądać nie będę, nie kupie nic ze znaczkiem Euro (chociaż to trudne)... mam książki 3 wypożyczone, a w międzyczasie jeszcze egzamin wiec mam się co uczyć... poza tym muszę się jeszcze przygotować w pewne miejsce.. i jeszcze przygotować do obrony mgr.... wiec będę robić wszystko, żeby nie oglądać tv, słuchać radia, i czytać sprawozdań z meczów w necie!!! :suchy:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 06 cze 2012, 07:07

Gadżetów też nie kupuję, ale jak się popatrzy ile tego jest to jakaś masakra. O ile jakieś koszulki, szaliki, flagi jeszcze mogę zrozumieć to woda kibica, czy konserwa kibica itd. to wręcz żenujące moim zdaniem. Ale cóż chodzi tylko o to żeby zarobić więc wszystkie chwyty dozwolone ;) Chociaż nie kupuję gadżetów jakimś cudem i tak do mnie dotarły biedronkowy plakat naszej reprezentacji :P flaga na auto (ale nie nie będę zakładała :P gdyby ewentualnie dobrze im szło mogę flagę wywiesić o ile będą w finale :lol: ) i jeszcze takie jakieś dziwne dmuchane coś do strzelania z napisem Polska do boju i jesteśmy z Wami :E a co będę w tym czasie robiła pewnie to co zwykle bo chociaż Euro jest życie w tym czasie toczy się normalnie. Oprócz tego co zawsze mam zamiar oglądać mecze w tv ;) już nie mogę się doczekać :E Kibicuję Niemcom, Hiszpanom, Portugalczykom i ewentualnie Holendrom ;) co do Polaków chciałabym żeby dobrze grali, ale już w to nie wierzę i nie robię sobie nadziei :P no, ale byłoby miło ;) mam nadzieję, że nie jestem tutaj jedynym kibicem :razz: Swoją drogą może by tak zrobić konkurs z obstawianiem meczy :E na zasadzie kto wygra dany mecz bez podawania ilości bramek bo to za trudne. Piszemy kto gra ludziki obstawiają, a po meczu/ach liczymy punkciki i znowu piszemy kto gra następnego dnia i obstawiamy dzień następny, a za trafienie 1 punkcik :P Co o tym myślicie?
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
^m^
Debiutant ✽
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2010, 21:38
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: ^m^ » 06 cze 2012, 08:20

Ja niestety uległam szałowi (ale nie przesadnie). Wczoraj, o zgrozo! zakupiłam kredki do malowania twarzy :P Eh...
taloca pisze:Swoją drogą może by tak zrobić konkurs z obstawianiem meczy na zasadzie kto wygra dany mecz bez podawania ilości bramek bo to za trudne. Piszemy kto gra ludziki obstawiają, a po meczu/ach liczymy punkciki i znowu piszemy kto gra następnego dnia i obstawiamy dzień następny, a za trafienie 1 punkcik Co o tym myślicie?
Wg mnie pomysł super :D
Główna nagroda: zgrzewka papieru toaletowego z akcentem Euro :D
Do czego może się przydać jeden kawałek puzzli? A z drugiej strony - czy ktoś odważyłby się go wyrzucić?

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 09 cze 2012, 08:19

Jak tam Wasze wrażenia po meczach? mnie się podobały, fajnie się je oglądało bo nudne nie były :E uwielbiam jak są czerwone kartki :P ech te emocje :P obawiam się, że jestem złym prorokiem bo 2 grudnia 2011 już to przewidziałam :E
taloca pisze:Ja myślę, że z Grekami może być przy wielkim szczęściu remis. Z Rosją i Czechami raczej będzie porażka
jednak bardzo chciałabym się mylić co do meczów z Rosją i Czechami. Wszystko wskazuje na to, że Rosja nam nieźle dołoży :P co najmniej 8:0 :P
magdalene, na prawdę było tam tak piekielnie duszno? i jak wrażenia? podziel się wrażaniem z mającymi mniej szczęścia :P
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Imponderabilia.
Początkujący ✽✽
Posty: 127
Rejestracja: 02 lut 2012, 18:49
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Re: Euro 2012

Post autor: Imponderabilia. » 09 cze 2012, 12:31

Mi się mecz Polska - Grecja nawet podobał, choć za piłka nożną nie przepadam. A co do meczu Rosja - Czechy, to miałam wrażenie, ze to nie Rosja jest taka dobra, tylko Czechy są takie słabe :p ale to tylko moje skromne zdanie, bo na piłce się nie znam nic a nic , ledwo wiem co to spalony ;P

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 09 cze 2012, 14:11

martita pisze:z angolami to ja bym się chętnie spotkała
a ja nie :P gdyby to byli Niemcy lub Hiszpanie no albo Portugalia to zazdrościłabym takiej możliwości :P ale Anglicy (wiem, że przynajmniej kiedyś to była dobra drużyna) na mnie wrażenia nie robią, a ich gra to już wcale. Anglicy tak jakoś "zimno" :P mi się kojarzą.
Imponderabilia. pisze:miałam wrażenie, ze to nie Rosja jest taka dobra, tylko Czechy są takie słabe
znam jeszcze jedną osobę która też tak uważa i mi to cały czas powtarza :mrgreen: podobno dzisiaj mam zobaczyć co to znaczy być dobrym :P porównanie gry Rosji z grą Holandii ma sprawić że też będę tak mówiła :lol: zobaczymy. Co do Czechów trochę przypominali mi naszych na początku jakoś się starali, a później już coraz to gorzej
magdalene pisze:mecze ligowe sa milion razy lepsze
nie mam nawet w oglądaniu przed tv porównania bo nie oglądam ligowych meczy chyba, że jest to jakiś hit sezonu ;)
magdalene pisze:A gra naszych... kazdy widzial...
Przez pierwsze 20 minut można powiedzieć, że radość mnie ponosiła i już się nieźle w kibicowanie wkręciłam :lol: jakieś nawet nadzieje miałam :P a potem to już jakoś ta radość odeszła w zapomnienie :P Boenischa to lepiej niech się pozbędą :P Szczęsny cóż nie poszło mu super, ale zrobiła na mnie wrażenie jego "klasa" gdy dostał kartkę bez rzucania się, wykłócania i zbędnych dyskusji zszedł z boiska. U Greków takie zachowanie chyba byłoby niemożliwe brak im takiej "klasy" i pokory. No i ten brak kondycji u naszych marnie to widzę podczas meczu z Rosją przegonią ich 2 razy porządnie po boisku i już na nic siły nie będą mieli :roll: Szkoda, że kompletnie nie mamy obrony :/ takie są moje wnioski czy słuszne to nie wiem bo na piłce nożnej słabo się znam. Tak właściwie to znam się tylko podczas Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy no i eliminacji do nich :lol:
magdalene pisze: Chociaz ceremonia otwarcia fajna

może na żywo też by mi się spodobało :) w tv nie zrobiło to na mnie wrażenia w sumie to tylko spodobały mi się flagi utworzone przez kibiców :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 09 cze 2012, 16:51

Torvik pisze:Bez przesady - nie przypominam sobie, żeby Piszczek coś w obronie sknocił.
może i trochę przesadziłam, ale o ile się nie mylę było 4 obrońców: Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch. No ok do Piszczka pretensji mieć nie można, ale reszta moim zdaniem nie popisała się. Dlatego napisałam, że nie mamy obrony bo jeden Piszczek to moim zdaniem za mało. Może lepszym określeniem było by mamy dziurawą obronę :P
Torvik pisze:Inna sprawa, że Grecy tym skrzydłem nie atakowali.
no nie atakowali bo wiedzieli gdzie jest nasz słaby punkt :P i woleli go wykorzystać
martita pisze:eeeeee mecze Manchesteru są całkiem ok np
a nie wiem bo nie oglądam :P w sumie to za bardzo nawet nie wiem kto w tej reprezentacji Anglii gra :P nie wiem, nie lubię, jestem uprzedzona i zdecydowanie im nie kibicuję :lol:
Torvik pisze:martita napisał/a:
ale Portugalczykami też bym nie pogardziła a swoją drogą to mam nadzieję, że wygrają całą tą zabawę
Według mnie nie wyjdą z grupy.
Też bym nie miała nic przeciw żeby wygrali, ale niestety myślę tak jak Torvik z tej grupy to oni raczej nie wyjdą. Z grupy B moim zdaniem wyjdzie Holandia i Niemcy.
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: Euro 2012

Post autor: noodle » 10 cze 2012, 15:48

Kibicuję Polakom całym sercem. Dotychczas płakałam na koniec każdego meczu (w poprzednich mistrzostwach). Podczas piątkowego meczu czułam, że zaraz się popłaczę już po stracie bramki. Poszło szybko, popłakałam się, jak Szczęsny dostał kartkę. Emocjonalnie podchodzę do tego sportu, może za bardzo, ale lubię tę adrenalinę, te emocje. Bardzo się cieszę, że jesteśmy gospodarzami tego wielkiego, piłkarskiego święta!

Oglądam każdy mecz na Euro i tak będzie już do końca. Mam zawsze drużynę, której kibicuję i jest super. Oglądam też zawsze mecze FC Barcelony i Realu Madryt, wszystkie Wisły Kraków i każdy mecz Ligi Mistrzów, czy Pucharu UEFA. Kocham ten sport. :)

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 10 cze 2012, 20:30

noodle pisze: Oglądam też zawsze mecze FC Barcelony i Realu Madryt, wszystkie Wisły Kraków i każdy mecz Ligi Mistrzów, czy Pucharu UEFA
ja się tak nakręciłam, że chyba też zacznę oglądać takie mecze :P tylko muszę jeszcze wybrać sobie drużynę której będę kibicowała :E hm Barcelona czy Real :P Messi czy Ronaldo :mrgreen: to mam teraz problem :lol:
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 650
Rejestracja: 10 cze 2007, 21:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Euro 2012

Post autor: goniusia » 10 cze 2012, 21:48

Kocham Italię!!!!!!WŁOSI GÓRĄ!!!!!!!

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 17 cze 2012, 08:28

No to niestety czarny scenariusz się sprawdził choć można było się tego spodziewać oglądając wcześniejsze nasze mecze. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło :P przynajmniej nie wtłuką nam Niemcy :mrgreen: a byłoby pewnie coś około 8 do 0 :P wtedy dopiero byłby wstyd :neutral: jeden mecz więcej jeden mniej bez różnicy tak to sobie tłumaczę :roll: choć chciałam żeby wygrali. Żeby tylko Hiszpania nie wyleciała :E no i Niemcy i jeszcze Portugalia (choć pewnie wyleci jakoś w nich nie wierze) :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2012

Post autor: Baby » 17 cze 2012, 21:10

Niemcy i Portugalia górą :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 17 cze 2012, 22:51

Baby pisze:Niemcy i Portugalia górą
tak tak hurraaa :jupi: choć Niemcy wydawało mi się, że za bardzo bramek nie chcieli strzelać i się nie starali :P
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2012

Post autor: Baby » 17 cze 2012, 23:03

taloca pisze:
Baby pisze:Niemcy i Portugalia górą
tak tak hurraaa :jupi: choć Niemcy wydawało mi się, że za bardzo bramek nie chcieli strzelać i się nie starali :P
Muszą zachować siły na później. Hm a jednak Polacy potrafią strzelać bramki, nadal w nich wierzę :) Brawo Podolski :jupi:
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia Sportowe”