Euro 2012

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 28 cze 2012, 23:10

całkiem możliwe i cieszyłbym się :) Hiszpanie cosik mnie nie zachwycają, no może liczbą krótkich podań z pierwszej piłki :P

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 29 cze 2012, 08:22

A ja ciągle w żałobie ( i tutaj przydałaby się emotka bardzo płacząca) :kox: ale muszę to przyznać Niemcy wczoraj zagrali jakby nie byli sobą, no źle grali :/ żal mi ich przecież to kolejna już impreza która kończy się tak dla nich choć byli rewelacyjni. Na szczęście to młoda drużyna (najmłodsza na tych mistrzostwach) więc mam nadzieję na przyszłość :) No jakoś bym jeszcze tą przegraną przeżyła, ale jak sobie pomyślę kto te bramki strzelił to coś okropnego :P przerażający człowiek, jakbym go spotkała na bank bym się wystraszyła :P Ogólnie moim zdaniem wczorajszy mecz był najlepszym z całych mistrzostw :)
martita pisze:taaakkk pięknie zagrali, pokazali klasę i w finale też ją pokażą
oby tak było :) mam nadzieję, że nie zafundują nam powtórki z nudnego meczu w fazie grupowej. I nie chcę żeby znowu było tiki taka :E Serce moje teraz jest za Hiszpanami choć jeśli Włosi zagrają tak jak wczoraj to marnie to widzę.
I strasznie mi żal Portugalii bo oni też zasłużyli na ten finał.
No ale jest i pozytywna wiadomość podobno mecz finałowy będzie można obejrzeć na TVPhd w 3d :D wreszcie przetestuję mój telewizor :E
Szkoda, że to euro się kończy coś fajnego to było :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2012

Post autor: Baby » 29 cze 2012, 12:08

taloca, łącze się w bólu :) Wg mnie Niemcy mięli zbyt dużą presję. Grali jak by byli mega zaskoczeni sytuacją w jakiej się znaleźli i nie wiedzieli co z tym zrobić, jak sobie poradzić. No cóż może Hiszpanie się postarają. O meczu z Portugalią nie chce nawet mówić bo to przykry temat. Ech niech wygra najlepszy. Liczę na dobry mecz.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 29 cze 2012, 18:45

a mnie się ten Balotelli bardzo podoba, trochę świr - ale tacy są fajni :D zresztą, jego chata, mógł sobie tego grila rozpalić gdzie chciał, fajerwerki też :D słyszałem też, że 90% tego co o nim się pisze, to wymysł tabloidów, słyszałem też, że przechodząc kiedyś koło jakiejś szkoły spaytał ucznia, czego brakuje w szkole, potem dał pieniądze dyrektorowi na te potrzeby - mówią o nim, ze często sie kłoci, ale ma dobre serce. Kłoci sie z kolegami z drużyny, ale nie zapominajmy, ze dał swojej drużynie finał !

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 29 cze 2012, 18:48

Baby pisze:Wg mnie Niemcy mięli zbyt dużą presję. Grali jak by byli mega zaskoczeni sytuacją w jakiej się znaleźli i nie wiedzieli co z tym zrobić, jak sobie poradzić
Trudno powiedzieć może Oni mają kompleks Włoch tak jak my mamy kompleks Niemiec i strach Ich sparaliżował :P a później to już trudno było się pozbierać i uwierzyć, że można to odrobić. Bardzo końcówka mi się podobała było widać ich serce do walki, grali do ostatniej chwili coś wspaniałego szkoda, że u naszych tego nie widziałam. Dla Niemiec to na pewno jest porażka, ale gdyby tak daleko zaszła polska reprezentacja to by było coś. Chciałabym to widzieć :E Ta niemiecka porażka spowodowała, że jeszcze bardziej im kibicuję, ale nie ma co przesadzać nie będę już rozpaczała :P zagrali świetny turniej i mój ulubiony zawodnik był wspaniały :E oby szybko pozbierali się po porażce bo już następne wyzwania czekają :)

[ Dodano: 29-06-2012 ]
Jeśli chodzi o Balotellego to mnie przeraził jego wygląd, a nie wyczyny o których nic nie wiedziałam :P nie czytałam wcześniej nic o Nim bo czytam tylko o tych których lubię :) ale widok był przerażający jak ściągnął koszulkę i ta kamienna twarz brrrr jak morderca :P
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 650
Rejestracja: 10 cze 2007, 21:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Euro 2012

Post autor: goniusia » 29 cze 2012, 21:01

FORZA ITALIA!!!!!Niemcy byli zbyt pewni siebie i dostali w ciry.Life is brutal :lol: Final oglądnę w Świnoujściu jutro jadę na wakację :razz: Mam nadzieję że Italia nie zawiedzie :wink:

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 01 lip 2012, 07:16

No to kto dzisiaj wygra? choć chyba znam Waszą odpowiedź Włosi :P a ja mam nadzieję, że jednak Hiszpanie się postarają i będzie piękny mecz :) strasznie mi szkoda, że to już koniec znowu same powtórki seriali teraz będą w tv :P
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 01 lip 2012, 09:47

no szkoda, ze juz koniec, jakoś szybko zleciało :|

ale za miesiąc Igrzyska Olimpijsie w Londynu :)


nigdy nie stawiam na faworytów, bo co to za radość - jak się kibicuje pewniakom
stawiam na tych "drugich" i ich wygrana to dopiero cieszy :D

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 01 lip 2012, 12:50

deth pisze:stawiam na tych "drugich"
Dla mnie w tym akurat meczu faworyta nie ma choć wszędzie się słyszy Hiszpania. Nawet bym powiedziała, że minimalnie po tym co widziałam Włochy są faworytami. Jednak 50 na 50 :)
Corleone pisze:Do tej pory grali lepiej niż Hiszpania, której zawsze dobrze życzyłem ale teraz mnie rozczarowała
Mimo, że Hiszpania doszła do finału dla mnie była jednym z większych rozczarowań. Liczyłam na piękną grę, świetne mecze i duże emocje cóż trochę zabrakło przez to tiki taki i mało bramek :P Jestem za Hiszpanią bo nie lubię Włoch :P choć niestety mi również się wydaje, że wygrają bo z meczu na mecz grali coraz lepiej.
Tak mi się piłka nożna spodobała, że wybrałam sobie klub któremu będę kibicowała więc teraz trochę więcej będę meczy oglądała :D
deth pisze:ale za miesiąc Igrzyska Olimpijsie w Londynu
Jakoś olimpiady tak średnio mnie zawsze interesowały chyba, że były to te zimowe. Może jednak się wkręcę w oglądanie. A tymczasem mam Tour de France :D tylko jakby emocje mniejsze w tym roku bo mój ulubiony kolarz ma kontuzję i nie startuje :( a drugi za doping też nie startuje :P a to właśnie ich pojedynki były takie emocjonujące :wink:
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 01 lip 2012, 13:57

Faworytów - to miałem na myśli faworytów tych mistrzostw czyli Hiszpanów i Niemców. a co do finału, to chciałbym by wygrali Włosi, ale będzie 3:1 dla Hiszpanów :P


Igrzyska lubie :) lekkoatletyke, gimnastykę i to, że się ciągle dzieje, a realizatorzy skaczą z dyscypliny na dyscyplinę i nie jest nudno :P pływanie synchroniczne też jest super :E

Awatar użytkownika
subzero
Aktywny ✽✽✽
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2011, 16:36
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: K-ce bejbe

Re: Euro 2012

Post autor: subzero » 01 lip 2012, 16:55

martita pisze:tylko Italia dzisiaj :wink:
TAK JEST !!!!!!!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 01 lip 2012, 21:36

Świetna pierwsza połowa to jest to co lubię oglądać :jupi: :jupi: :jupi: oby tylko nie stracił na tempie w 2 połowie :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2012

Post autor: Baby » 01 lip 2012, 21:38

taloca, dokładnie tak. Wreszcie moi faworyci górą :) Pięknie grają.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 01 lip 2012, 21:41

Włosi też dobrze grają tylko trochę jakby szczęścia mniej na razie mieli :) a 3d też fajne :E choć tylko trochę widziałam w 3d bo musiałam przełączyć z powodu burzy na normalną antenę, ale już po burzy więc może znowu będę oglądała w 3d :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 01 lip 2012, 23:22

gdyby nie kontuzja Motty, byłoby 3:1 :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia Sportowe”