Tenis stołowy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: jaryszek » 31 lip 2007, 09:43

Ja uwielbiam ping ponga :) Na drugim roku zamierzam sie zapisac na sekcje , ktora jest dwa razy w tygodniu. Wiekszych sukcesow nie mialem , chyba ze liczymy zwyciestwo w turnieju w gimnazjum :lol:

Teraz niestety rzadko grywam... kiedys to trenowalem jak mielismy wlasny stol ale mysle ze ta zaleglosc zawsze mozna nadrobic :)
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Posty: 1303
Rejestracja: 23 wrz 2006, 19:44
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków, Gronków

Re: Tenis stołowy

Post autor: Patryśka » 31 lip 2007, 11:47

jaryszek pisze:Ja uwielbiam ping ponga :) Na drugim roku zamierzam sie zapisac na sekcje , ktora jest dwa razy w tygodniu. Wiekszych sukcesow nie mialem , chyba ze liczymy zwyciestwo w turnieju w gimnazjum :lol:
I ja i ja :P
Tez mam pare sukcesow co prawda z gimnazjum ale to tez cos :P
A ostatnio gralam baaaaardzo dawno ;)

Deniro_RS

Re: Tenis stołowy

Post autor: Deniro_RS » 31 lip 2007, 11:52

Jak synek był jeszcze jako taki zamęczał :wink: mnie aby chodzić z nim i grać, jednak ciągłe rozgrywki były naprawdę fajne nie tylko był coraz lepszy :mrgreen: ale i mnie udało się z deczka rozruszać :roll: Polecam :razz:

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Posty: 602
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:07
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: kasia88 » 31 lip 2007, 12:02

Ja przez kilka miesięcy chodziłam na lekcje ping ponga :-) A teraz nie wiem czy bym umiała poprawnie trzymać paletkę, bo to dawno dawno temu było :P
Ten sport jest o tyle dobry, że zbytnio nie przeciąża naszych jelit, a kondycje wyrabia :-)
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Awatar użytkownika
Alien[BORYS]
Debiutant ✽
Posty: 29
Rejestracja: 23 lip 2007, 23:31
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: Dąbrowa Chełmińska
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: Alien[BORYS] » 31 lip 2007, 18:27

tenis stołowy bardzo fajny sport swego czasu byłem dobry ale jak gram z ojcem to przydałby się tryb slow motion (taki stary a jak zapoda szybką to nie wiem "o co kaman ")
gorzej jak przypadkiem trafie w taką szybką piłeczkę to na myśl przychodzi mi tylko PADNIJ!!!!!!
w "pingla" (tak mój staruszek mówi) lubię grać... Kiedyś to były czasy...:) a teraz praca szkoła dom i od nowa :cry:
mała delikatna istotka ..to na pewno nie ja :D

wspolnik
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 08 sie 2007, 23:29
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tenis stołowy

Post autor: wspolnik » 17 sie 2007, 13:05

W tenisa stołowego cały czas się udzielam w TKKF - co niedziela mamy turniej Grand Prix (wyłączając lato). Poza tym mam licencję i zaproszenie do IV ligi. Domini, a czym grałeś (grasz)? Ja mam czerwoną Thibarę speedy soft (czop) i czarną yasakę:) A z sukcesów: kilka razy vcmistrz Bydgoszczy nauczycieli no i Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Spale - miejsce koło 30-tego, ale tam to już fachowcy grali.
Polecam, naprawdę warto pograć, nawet na wczasach czy innych amatorskich stołach.
I anegdotka (prawdziwa): przyszedł do nas do TKKF facet pograć w tenisa - zawsze chętnie przyjmujemy nowych - jego forma przedstawienia własnej osoby była...dość zabawna: Jan Kowalski, w 1987r. byłem mistrzem wczasów:):):) Wspomnę tylko, że w naszym towarzystwie niewiele znajdzie się powagi, dlatego owa wizytówka wydała nam się nadzwyczaj zabawna. A Jan Kowalski teraz się z tego sam śmieje:):):)
Pozdrawiam - Tomasz

krzysiudragon

Re: Tenis stołowy

Post autor: krzysiudragon » 18 sie 2007, 16:49

Ja też gram w tenisa stołowego i tez odnoszę sukcesy m.in wicemistrz Bydgoszczy indywidualnie i drużynowo w 2006/2007 w gimnazjach, gram w 5 lidze i jeżdżę na WTK.

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Posty: 1303
Rejestracja: 23 wrz 2006, 19:44
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków, Gronków

Re: Tenis stołowy

Post autor: Patryśka » 18 sie 2007, 19:08

Brawo :brawo:

wspolnik
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 08 sie 2007, 23:29
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tenis stołowy

Post autor: wspolnik » 22 sie 2007, 10:04

Krzysztof gdzie grasz?
Pozdrawiam - Tomasz

darosz87
Debiutant ✽
Posty: 48
Rejestracja: 03 wrz 2007, 22:13
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Lutynia
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: darosz87 » 28 wrz 2007, 19:15

No tenis stołowy tak to piękna dyscyplina ja grałem i uczyłem sie grac w klubie mistrzów Odra Głoska Roben Ksiegienice styl jaki reprezentowałem to granie piórkiem ale potem grałem klasycznie Najpierw uczył mnie Krzysztof Kaczmarek potem Wang Zenki nie wiem jak to sie pisze a na końcu mej kariery troche Kusiński i Such a i tak chińczyk był najlepsza szkoda ze ja niestety nie hehe ale troche potrafię szkoda ze opchnełem mojego Butterfly primerat bo fajna decha była no ale cóz grać sie odechciało to i spszęt sie znudził pozdro
:):):|:|:(:(:( :|:|:):) dziękuje wam :*

Awatar użytkownika
syla2146
Początkujący ✽✽
Posty: 487
Rejestracja: 10 wrz 2008, 14:17
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: syla2146 » 25 maja 2009, 22:20

Tenis stołowy...gralam kiedys 11 w tenisa kilka sukcesow bylo ale to troche lat juz minelo. Wspominam ten okres z sentymentem...

Awatar użytkownika
Grzyb333
Doświadczony ❃
Posty: 1075
Rejestracja: 10 mar 2008, 13:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: Grzyb333 » 28 maja 2009, 18:31

No kto nie pykał w pingla za młodu? :E U mnie na wiosce w klubie był strasznie zajechany stół, który przewracał się przy każdym dotknięciu, ale graliśmy całe dnie. Normalnie kocham ten sport, i co nie co tam potrafiłem ;)
GrzybaBlog - http://graforoman.wordpress.com/ Darwin się mylił. Ja nie pochodzę od małpy. Ja pochodzę od Purchawki :E

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Posty: 1885
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:45
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Tenis stołowy

Post autor: ita71 » 28 maja 2009, 20:54

Grzyb333 pisze:co nie co tam potrafiłem
Nawet na zawody się jeździło i przywoziło dyplomy :wink:
Nigdy nie mów nigdy...

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: Shadowka » 28 maja 2009, 21:05

oo ale macie doświadczenie w tym temacie :) ja przestałam grać jak zamiast w stronę rywala lecieć piłeczka wymksneła mi się paletka :) praktykowałam ten sport w wersji hard :)
ale teraz chcemy wstawić stół do biura w firmie Radzia :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Tenis stołowy

Post autor: Alishia » 30 maja 2009, 08:05

Jasne,że lubię...Ostatnie wakacje kojarzą mi się między innymi ping pongiem;)Byliśmy z chłopakiem moim sami na ośrodku...wypiło się jakieś 0,7 i dawaj na dół by pograć...Może nie było to zbyt sportowe..ale ile przy tym zabawy:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza Aktywność”