Euro 2012

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Euro 2012

Post autor: TigeR » 02 gru 2011, 20:32

Dostalismy chyba najlatwiejszych przeciwnikow jakich mozna bylo dostac i, niestety, tez obawiam sie ze nasze orly nie wyjda. Ukraina zas dostala... taka grupe, ze moga juz na wstepie pomarzyc o wyjsciu.

Ja jestem za Niemcami, jezeli oni odpadna, to zostaje mi Holandia :)
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Natalka » 02 gru 2011, 20:50

a ja tam jestem za Polską :] i za Hiszpanią,
mecze Niemców też bardzo lubię oglądać i im kibicować :]
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 02 gru 2011, 20:52

fajna grupa :tak: podoba mi się :P

....i nie jestem za nikim, ale za czym - za fajnym widowiskiem :)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Euro 2012

Post autor: tom-as » 02 gru 2011, 21:11

TigeR pisze:Dostalismy chyba najlatwiejszych przeciwnikow jakich mozna bylo dostac
ar ju szur?

Rosja - medaliści Euro 2008
Greca, Czechy - medaliści Euro 2004

:P

--edit--
znaczy.. tak. najłatwiejszych... ale nawet oni mają coś 'zdobytego' :D

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Euro 2012

Post autor: TigeR » 02 gru 2011, 23:10

tom-as pisze: ar ju szur?

Rosja - medaliści Euro 2008
Greca, Czechy - medaliści Euro 2004
W tamtym okresie (Rosja) motorem napedowym tego zespolu byl Arshavin, patrzac na jego dzisiejsza gre, moge stwierdzic, ze ten czlowiek juz nie bedzie mozgiem tej druzyny. Pamietam jak na Euro pluca zostawial, dzisiaj ten czlowiek snuje sie po boisku. Ale jak trzeba, to przynajmniej stoi w dobrym miejscu i stara sie doczlapac do bramki. Strzaly ma dobre aczkolwiek przewydywalny strasznie.

Tak czy siak, Rosja to nie jeden zawodnik. Dzis ten zespol wyglada zupelnie inaczej, w sumie, jezeli postawia na mlodych to moga cos zdzialac.
(Spogladajac na ich sklad, to jak beda grac: Denisov, Dzagoev, Bilyaletdinov (ostatnio skubany dobrze gra ;D) Pavlyuchenko i Pogrebnyak to moze byc groznie. Reszta to... sredniaki jak na "warunki europejskie", ale... zapomnialem, Polska nawet na to jest za slaba :P. A i bym zapomnial. I tak nie wszyscy wystepuja regularnie w klubach (Arsha i Pavlyuchenko wbijaja z lawki z tego co mi wiadomo ;) )

Patrzac na to, co moglismy dostac, to teoretycznie dostalismy prawie najlatwiejszych przeciwnikow. Teraz wszystko zalezy od tego, co Smuda sobie zaplanowal.

Grecja to... bez przesady tomas, jak dla mnie, to fakt, ze udalo im sie ugrac E04 to w duzej mierze fart, gra z kontry i nudne rozgrywanie pilki.
Torvik pisze:Gdyby Polska miała grać w eliminacjach na 100% by na Euro nie grała. Jest najsłabszą z 16 drużyn.
Nope. Aktualnie najslabsza to Ukraina, a nawet bym obstawial Irlandie w tym gronie, mimo ze oni jakos dali rade sie zakwalifikowac.
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: Euro 2012

Post autor: taloca » 02 gru 2011, 23:27

Ja myślę, że z Grekami może być przy wielkim szczęściu remis. Z Rosją i Czechami raczej będzie porażka :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Euro 2012

Post autor: TigeR » 02 gru 2011, 23:31

Torvik pisze: I ogromne przemęczenie sezonem zawodników z lepszych drużyn.
Nie zgodze sie. W wiekszosci europejskich ligach sezon konczy sie troche wczesniej niz w czerwcu, takze bedzie ok. miesiaca spokoju dla zawodnikow, a watpie tez ze selekcjonarzy beda dodatkowo przemeczac swoich zawodnikow.
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Euro 2012

Post autor: Tomek0700 » 03 gru 2011, 18:02

ahhh ta Polska. Najpierw chcemy Smude a teraz narzekamy. Co wam w nim nie pasuje? nie ma matury.. no straszne.. najwyrazniej nie potrzebowal bo dostal prace, tak? Trenowal Lecha itp itd, znalazl swietnych zawodnikow do Wisly Krakow i Lecha.. no ale to tam niewazne, nie ma matury przeciez. Co jak co ale to byl najlepszy wybor w tamtym czasie na trenera. Tak naprawde chyba zaden trener wam by nie pasowal, no co, Engel? tak samo sobie naturalizowal Olisadebe. Beenhakker? Roger. Najpierw ludzie narzekaja, ze tracimy talenty a teraz pretensje, ze Polanski, Boenisch, Obraniak czy Perquis graja w reprezentacji. Wole ich niz murzyna czy brazylijczyka. I co najwazniejsze, maja polskie korzenia i np. taki Obraniak lub Perquis musieli troche czekac za obywatelstwem a nie tak jak ww czekali po 3 miesiace. Ale tak czy siak zle. Przyjdzie ktos inny i tez bedzie zle. Sytuacja podobna jak z Podolskim, naprawde wierzycie, ze chcial grac w naszej reprezentacji? Nie, odrzucil POWOLANIE. Powiedzial, ze nie zagra i tyle. I chyba ktos tu jest slepy jak nie widzi progresu... ale zawsze sie znajdzie wytlumaczenie: z Niemcami fart, z Australia dobra gra bo na pewno przeciwnik na tyle pozwolil, z Argentyna bo rezerwy (i co z tego, ze graja w duzo lepszych klubach niz polacy).. jak wyjdziemy z grupy to... BO SLABA GRUPA, SZCZESCIE SMUDY .. :mrgreen: (no na MŚ tez mielismy slaba grupe i co.. ? )
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Euro 2012

Post autor: tom-as » 03 gru 2011, 19:30

grupa może i słaba, ale .... tak teraz myśli każdy z tej grupy. nie ma lidera typu anglia czy coś więc mimo że słaba grupa to i tak każdy będzie chciał z tego skorzystać i wyjść. może być ciekawie :-)

Deimos
Debiutant ✽
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:18
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Euro 2012

Post autor: Deimos » 03 gru 2011, 21:12

Ja cholera mam bilety na 3 mecze we Wrocławiu - będę oglądał w akcji 3 razy Czechów, 1 raz Polaków, Rosjan i greków. Żadnych gwiazd nie obejrzę w akcji - gorszego losowania nie mogłem sobie wyobrazić. My z grupy i tak nie wyjdziemy, a ja liczyłem, że obejrzę 2 fajne mecze, ale mecze Czechy-rosja i Czechy-Grecja porywająca dla mńie nie będą.

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Golfi » 05 gru 2011, 23:23

wspominając ostatnie wielkie imprezy ... " ee co tam Korea południowa , przecież oni nic nie grają" , " haha Ekawador , przecież niedawno ograliśmy ich 3:0" , " Austia - rywal z najniższej półki "

Trudno było potem wysłuchiwać że jednak Korea jest doskonałym rywałem aaa z Austrią to było generalnie dobrze no ale na stadionie było za głośno i ciężko było się skoncentrować.

W praktyce aby awansować trzeba zdobyć te 6 pkt i wtedy można liczyć na walkę w fazie pucharowej.
Czy nasze chłopaki dadzą rade wygrać dwa mecze ? szczerze to wątpie bo jednak mecz na śląskim z portugalią nie trafia się codziennie. Pomimo tego że rywale nie są jednymi z najlepszych europejskich ekip to ciężko mi wierzyć w awans. Chciałbym się mylić , ale Grecja to rywal niewygodny który gra dalej defensywnie , Czechy potrafią grać i mają bardziej ogranych piłkarzy od nas aa Rosje uważam za silną ekipę... ale co tam , nadzieje mam nie tylko w to że niebawem bedziemy wszyscy zdrowi :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Euro 2012

Post autor: TigeR » 12 gru 2011, 19:11

http://www.youtube.com/watch?v=8gRPNza- ... ure=g-vrec

Ogolnie koles wymiata, uwielbiam jego felietony, ale ten wymiata, i idealnie pasuje do tego tematu ^^
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Euro 2012

Post autor: tom-as » 12 gru 2011, 19:37

TigeR pisze:Ogolnie koles wymiata, uwielbiam jego felietony, ale ten wymiata, i idealnie pasuje do tego tematu ^^
Tomek to mistrz :mrgreen:

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Euro 2012

Post autor: deth » 12 gru 2011, 19:56

Diler Haszysz - kontra Halucygen Opiatów :lol:

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Natalka » 12 gru 2011, 20:04

koleiny na boisku, skrzydłowi będą mieć problem ze skręcaniem :lol: skąd on się wziął? że też wcześniej go nie słyszałam :mrgreen:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza Aktywność”