Portal elitarni.org.pl

"Powrót NZJ na listę chorób przewlekłych w 2009 roku" to jeden z największych sukcesów Stowarzyszenia J-elita.
Znajdziecie tutaj najnowsze zmiany jakie nastąpiły dla Nas chorych, o które walczą Stowarzyszenia.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Portal elitarni.org.pl

Post autor: Mamcia » 05 sty 2010, 10:49

Działa już Portal Elitarni, który powstał pod patronatem prof. Grażyny Rydzewskiej przy współpracy całego grona wybitnych specjalistów.
jest to portal przeznaczony dla pacjentów i znajdziecie tam kompendium wiedzy o CD.
jest także dział prawny oraz lista ośrodków w których można leczyć CD.
Proszę o umieszczenie linku w ważnych linkach zamiast informatora, bo ten informator nic nie mówi. Portal jest strukturą dynamiczną powstał dzięki firmie Abbott.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: kasinp » 05 sty 2010, 12:41

:jupi: w koncu dziala a ja wchodzilam i zawsze nie bylo , czekalam na te strone od pazdziernika kiedy dowiedziaalm sie od przedstawicielki firmy abbott ze bedzie takowa. Hurra!!

dethleffs

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: dethleffs » 05 sty 2010, 13:05

tez czekalem, wreszcie jest, troche sie spodziewalem, ze tresc stronki bedzie przydatna bardziej mojemu otoczeniu(im chcialem podrzucic takie male wprowadzonko), opis choroby bedzie bardziej szczegolowy i napisza, ze choroba jest przesraństwem totalnym ;) ale napisano, ze stronka rozwojowa ;) wiec czekam dalej
jednym ze specjalistow jest Lew-Starowicz -niezle, lubie go :) rostrzygnie sie temat wspolzycieie ;)

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: kasinp » 05 sty 2010, 13:15

shisho, włączył ci się tryb roszczeniowy , a strona raczkuje wiec poczekaj na rozwoj , chcesz miec wszystko na talerzu? tak od zaraz ? :lol:

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: kasinp » 05 sty 2010, 13:31

shisho, oj nie zlosc sie , ja ci tu serca przychylic moge i oddac wszystkie ostatnie marsy z szafki a ty to jako uwagi w twoim kierunku odbierasz? cieszmy sie ze mamy stronke z duzą iloscią informacji , a nie dokladajmy uwag typu ja chce aby byla rozowa a ja chce zeby byla w kolorze blue, no! marsik na zgode? :wink:

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: kasinp » 05 sty 2010, 13:38

jak wpiszesz w googlach slowo crohn to wejdziesz w forum a w forum jak kliknesz informator to wejdziesz w elitarnych , taką koncepcję rzucila mamcia w pierwszym poscie , modzi to zalatwią . mysle ze pozycjonowanie tez ok ale dla chcacego znalesc informacje trudu nie bedzie.

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: kasinp » 05 sty 2010, 13:42

Zenobius, fakt dlatego napisalam ze pozycjonowanie ok ale z forum tez wejdziemy na elitarnych

mf
Początkujący ✽✽
Posty: 181
Rejestracja: 09 sie 2007, 22:09
Choroba: CD w rodzinie
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: mf » 05 sty 2010, 14:10

a ja mam bardziej zasadnicze pytanie: czy nowa domena nie jest czasem mnożeniem bytów ponad potrzebę?
ja zawsze uważam, że każda inicjatywa służąca dobru publicznemu (a taka jest rzetelna informacja o chorobie) jest dobra. więc jesli jakaś firma czy ośrodek kliniczny czy stowarzyszenie chce z taką stroną wystartować to super.

jednak jest już domena chorobacrohna.pl z zakładką dla pacjentów (też zainicjowana przez srodowisko lekarskie), jest strona Jelity (zainicjowana przez środowisko dotkniętych chorobą), trochę nie do końca wiem jaką niszę ta nowa strona chce zająć. może sensowniej było rozbudowywać tę starą chorobacrohna.pl?

ps. nazwa domeny też do mnie nie przemawia

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: tom-as » 05 sty 2010, 14:18

no nie da się ukryć - taka oprawa graficzna kilka lat temu było by ok, ale nie dziś.

a domena... i tak i nie. Dla zaprawionych w bojach i zaznajomionych z j-elitą i używanym przez nas słownictwem na forum - w jaki sposób się określamy to elitarni - ok, przejdzie. Dla początkujących i biorąc rzecz od strony co mi mówi domena elitarni? - niewiele, a raczej bankowo nie to, że chodzi o CU/CD/itp.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: -Ania- » 05 sty 2010, 14:33

ciesze się, że strona jest :roll:

co do zmiany na forum to zając sie tym może tylko admin techniczny (modzi nie maja uprawień a ja nie umiem)

ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
Słonko
Początkujący ✽✽
Posty: 486
Rejestracja: 08 wrz 2006, 20:35
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: Słonko » 05 sty 2010, 14:39

Mnie się podoba, że jest strona, która podaje wiarygodne informacje i może się komuś przysłużyć. Cieszę się, czekam na rozbudowę no i, jak chcą niektórzy, na pewne ulepszenia ;)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: Szaraja » 05 sty 2010, 22:04

Troche dziwne jest, że jak wpisuję elitarni.com, to wyskakuje mi elitarni.pl a to juz nic z chorobą nzj nie ma wspólnego. Może coś żle wpisuję? A inni jak mają?
Tak, już poprawiłam adres i jest ok. podoba mi sie to co nigdy u nas nie było zrobione :oops: , równiez z mojej winy - odliczenia podatkowe i porady prawne są ujete. Mozę nie bardzo szczególowo, ale jednak na tyle przystepnie, ze każdy może doczytać co mu przysługuje. Za to brawo :brawo:
Ostatnio zmieniony 05 sty 2010, 22:15 przez Szaraja, łącznie zmieniany 1 raz.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Posty: 1354
Rejestracja: 02 cze 2008, 23:22
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Znienacka

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: Ania406 » 06 sty 2010, 01:10

Ja myślę, że stronka jest ok jeśli chodzi o wygląd. Jest czytelna, przejrzysta, a o to moim zdaniem przede wszystkim chodzi. No bo czego mam oczekiwać? Wyskakujących okienek z dziwnych miejsc? Falujących podpisów?
A co do użyteczności- myślę, że się przyda :) Nigdy za wiele info :) A nazwa faktycznie- mało mówi, ale cóż. Jest J-elita, to są i elitarni ;)
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: Miska Ryżu » 06 sty 2010, 09:20

Mnie też się wygląd podoba, strona jest przejrzysta i czytelna, medyczna bym określiła :-)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Misia

Re: Portal elitarni.com.pl

Post autor: Misia » 06 sty 2010, 10:12

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Zablokowany

Wróć do „Sukcesy i Osiągnięcia Stowarzyszeń”