Propozycja Minister Zdrowia

"Powrót NZJ na listę chorób przewlekłych w 2009 roku" to jeden z największych sukcesów Stowarzyszenia J-elita.
Znajdziecie tutaj najnowsze zmiany jakie nastąpiły dla Nas chorych, o które walczą Stowarzyszenia.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Propozycja Minister Zdrowia

Post autor: magda281 » 18 sie 2011, 11:25

Wczoraj w aptece kupiłam czopki Pentasa 1g za cenę 3.20 zł :mrgreen: I dziwi mnie czemu jest taka wielka różnica z tabletkami bo za tabletki płacę ponad 80zł wszystko na P oczywiście. Tabletek biorę dużo więcej więc dobrze by bylo aby i ich cena spadła :neutral:
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Propozycja Minister Zdrowia

Post autor: Alis » 18 sie 2011, 15:56

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Ja też dopiero teraz skłądam papiery o stopień niepełnosprawności. A to wszystko dlatego, że każdy lekarz co innego mówi i juz człowiek wariuje... Jedna pani doktor z Akademii Medycznej powiedziała mi że nisklasyfikowane nzj to jest jak grypa i to ma każdy i z tego się człwoiek wyleczy, a na moją remisję powiedziała, że to znaczy że nic nie ma, nie było i nigdy nie będzie... Inny doktor mówi, że nzj da sie zaleczyć, a nie wyleczyć. No i człwiek juz sam nie wie czy jest choroba czy jej nie ma, czy ma szansę uzyskać jakąś pomoc czy nie.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Zablokowany

Wróć do „Sukcesy i Osiągnięcia Stowarzyszeń”