prof. Rydzewska Członkiem Honorowy J-elity

"Powrót NZJ na listę chorób przewlekłych w 2009 roku" to jeden z największych sukcesów Stowarzyszenia J-elita.
Znajdziecie tutaj najnowsze zmiany jakie nastąpiły dla Nas chorych, o które walczą Stowarzyszenia.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

prof. Rydzewska Członkiem Honorowy J-elity

Post autor: Mamcia » 15 cze 2008, 22:46

Pragnę wszystkich, z opóźnieniem poinformować, że Uchwałą Walnego Zjazdu Towarzystwa J-elita prof. Grażyna Rydzewska została jednogłośnie wybrana na pierwszego Członka Honorowego naszego stowarzyszenia. O zasługach Pani Profesor chyba nie muszę pisać, bo ci, którzy się z nią zetknęli, a jest ich tutaj wielu, wiedzą najlepiej.
Wiadomość tę przekazuję z dużym opóźnieniem, gdyż chciałam, aby Pani Profesor zgodziła się przyjąć to wyróżnienie. Zgodziła się i chyba była wzruszona. Pamiętajcie, że to głownie jej zasługa, że jest program leczenia biologicznego i leczenia budesonidem, że stworzyła i prowadzi jedyną poradnię leczenia chorób zapalnych jelit, że wkłada mnóstwo wysiłku w szkolenie lekarzy, że nigdy nikomu nie odmówiła pomocy. Z jej inicjatywy powstał rejestr chorych na CD. To tylko krótka lista zasług.
Bardzo bym chciała, aby laudacja, była uroczysta i oczekuję Waszej pomocy:
szukam osoby, która umie napisać laudację po łacinie;
proszę o pomysły jak uatrakcyjnić uroczystość;
Termin i miejsce uroczystości nie jest jeszcze ustalone, ale nadzieję, że uda mi się to zrobić w Poznaniu w trakcie konferencji, gdzie Pani Profesor, będzie konsekwentnie walczyć o nasze prawo do nowoczesnego leczenia.
Jako Zarząd J-elity jesteśmy szczęśliwi i dumni, że Pani Profesor zgodziła się zostać Członkiem Honorowym naszego stowarzyszenia.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: prof. Rydzewska Członkiem Honorowy J-elity

Post autor: doelli » 11 lip 2008, 22:30

Myślę, że dla naszego Stowarzyszenia posiadanie takiej rangi specjalisty i znawcy tematu, który jest naszą codziennością w szeregach Honorowego Członkostwa przyniesie obustronne korzyści i długoletnią, owocną współpracę. Z pewnością będzie, to duże i znaczące wydarzenie w życiu naszego Stowarzyszenia i szkoda, że nie jestem w stanie uczestniczyć w tym znaczącym wydarzeniu, jednak oferuje swoją pomoc... jeżeli trzeba będzie coś zorganizować, to może w czymś będę pomocna.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Zablokowany

Wróć do „Sukcesy i Osiągnięcia Stowarzyszeń”