Wasz 1% procent podatku

"Powrót NZJ na listę chorób przewlekłych w 2009 roku" to jeden z największych sukcesów Stowarzyszenia J-elita.
Znajdziecie tutaj najnowsze zmiany jakie nastąpiły dla Nas chorych, o które walczą Stowarzyszenia.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
mama Krystiana
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Choroba: CD u rodzica
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: mama Krystiana » 22 maja 2007, 23:53

Jeśli mogę sie przydać na odległość, to chętnie pomogę
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, 19:00 przez mama Krystiana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Szaraja » 23 maja 2007, 08:00

chętnie pomogę, w godzinach całodobowych, może się przydam w końcu
Brawo tequila. Pozdraowienia dla Ciebie i Synka
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Mamcia » 23 maja 2007, 20:36

Dzięki TQ za pomoc. Dostała pracę domową, bo udało nam się sporządzić tylko zrzuty z konta bankowego do worda. Teraz trzeba przygotować listę adresową i potem wydrukować listy i adresy, nakleić znaczki i wysłać. Do osób, których adresy e-mailowe mam , ze względów ekonomicznych podziękowania bedą rozesłane elektonicznie
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

tequilla
Początkujący ✽✽
Posty: 188
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:14
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: tequilla » 23 maja 2007, 21:31

Mamciu, za ma nieco, jak będę Ci jeszcze kwiatuszku potrzebna, to wiesz , chętnie
dziś było mi bardzo miło poznać Ciebie, to przedewszystkim, a jeśli chodzi o jaką kolwiek formę pracy na rzecz, J-elity, to tak jak dzis, będę sie czuła, jak bym we własnym ogrodzie i dla siebie to robiła,
pracę domową juz zaczęłam, projekt listu mam, ale moze bys tak błyskawiczny konkurs na forum zamieściła(2,3 dniowy)mamy tu tylu złotoustych poetów, młodzieży oblatenej w literaturze, pisaniu różnych poematów :wink:
jutro rano wysyłam swoje produkcje,
a dziś bardzo dzięki za podsunięcie pomysłu na bezsenne noce :wink: buziaki wielkie od ja i moich chłopaków :roll:

Tomy
Doświadczony ❃
Posty: 1162
Rejestracja: 07 sty 2006, 13:46
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Polska

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Tomy » 26 maja 2007, 16:55

Jeżeli mogę coś zasugerować w sprawie podziękowań za 1% podatku, jeżeli jeszcze nie jest za późno, to proponuje, aby podejść do tego trochę marketingowo. Tzn. nie spieszyć się z podziękowaniami. Ja kiedy wysyłałem mój 1% procent w latach ubiegłych, to zawsze dostawałem podziękowania bardzo późno, tzn. przy okazji świąt i nowego roku, wydrukowane na dwuczęściowej ładnej kartce świątecznej.

Chodzi o to, aby przypomnieć się darczyńcy w miarę świeżo, przed następnym rozliczaniem podatku :wink: Bo po kilku miesiącach donator mógł już o nas zapomnieć, no i po takim czasie można już napisać o realnym rozdysponowaniu darowizny, a nie tylko o zamierzeniach. To zawsze lepiej obrazuje wiarygodność stowarzyszenia, które 1% dostało. Czyli można napisać, że wydano za to Kwartalnik, dofinansowano coś tam, itp. i pisze sie przy okazji, jakie są zamierzenia na następny rok.

No i forma podziękowania powinna być jak najbardziej spersonalizowana, czyli w tekście podziękowania bezpośredni zwrot do darczyńcy typu: Szanowna Pani Donato Donatowska, a nie ogólnie do wszystkich: Szanowni Państwo. Jest z tym trochę więcej zabawy, ale jeżeli chodzi o np. 200 osób, to można to zrobić "na piechotę". To są takie proste chwyty marketingowe, które jednak ciągle się sprawdzają. No i nie warto na formie podziękowania przesadnie oszczędzać, bo to się naprawdę zwróci kilkakrotnie.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Mamcia » 26 maja 2007, 17:49

Z persoalizacją się zgadzam. mamy w zamiarze napsać nagłówek ręcznie.
Co do opóźniania nie mam zdania. W zasadzie można wysłać życzenia świąteczne nizależnie od listu.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

tequilla
Początkujący ✽✽
Posty: 188
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:14
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: tequilla » 26 maja 2007, 21:16

jak narazie to opóźnienie mam ja, bardzo mi źle, ale wiecie byłam trochę wczoraj i dzis zajeta,
umówiłam się z Mamcią ze przedstawimy nasze dzieło (oczywiście wersja robocza, i bardzo mile oczekiwane sa wszelkie wskazówki, podpowiedzi, jeśli chodzi o mnie to uważam, że Mamcia wypiękniła, wysubtelniła, nadała formę, i dla ja jest bosko, ale jak to mówią mądrzy ludzie : w kupie siła, więc na kupę opinii czekamy)

a wygląda to tak:
(piękny papier :firmowy "J-elity"-podstawa)

Warszawa...



Tu imie nazwisko i adres


tu ręcznie "Sz.P"


W imieniu Członków i Zarządu Towarzystwa "J-elita" pragnę serdecznie
podziękować za wpłatę 1% podatku na rzecz naszej organizacji.
Dziękujemy za poświęcenie czasu, okazanie serca i dobrej woli.
Środki zgromadzone pragniemy/zamierzamy wykorzystać na wydawanie kwartalnika
dla osób chorych oraz wspieranie inicjatyw naszych oddziałów wojewódzkich.
Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania ofiarowanych wpłat
zamieszczone zostana na naszej stronie internetowej, oraz w naszym kwartalniku.
Działamy dla dobra osób chorych na chorobę Leśniowskiego-Crohna
i wrzodziejące zapalenie jelita grubego, ale bez pomocy osób takich jak Państwo
niewiele moglibyśmy zrobić.


Z wyrazami głębokiej wdzięczności

(tu Mamcia złoży autograf)

dr Małgorzata Mossakowska
Prezes Zarządu Głównego
Towarzystwa J-elita.

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Grześ » 28 maja 2007, 16:14

Nie jestem specem od marketingu, ale to co pisze Tomy ma sens. Dodatkowo zyskujemy czas na spokojne wypisanie podziękowań.

exa
Doświadczony ❃
Posty: 1741
Rejestracja: 28 sie 2006, 19:13
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź/Piaseczno

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: exa » 02 lip 2007, 22:02

magdalene mnie uprzedzila :mrgreen:
ja w imieniu swoim dziekuje za podziękowania :wink: ...milo bylo je dostac :roll:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
Blue
Początkujący ✽✽
Posty: 188
Rejestracja: 14 gru 2005, 09:28
Choroba: CU u partnera
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Już nie Poznań

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Blue » 03 lip 2007, 09:07

Do mnie też przyszło :cool: dziękuję za podziękowanie w imieniu swoim i małża :mrgreen:
Pozdrawiam :grin:
*** myśl pozytywnie *** myśl pozytywnie ***

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽
Posty: 145
Rejestracja: 31 mar 2006, 11:13
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: koło Katowic

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Niki » 03 lip 2007, 18:08

A i ja dostałam podziękowanie z super książeczką, bardzo to miłe.
Moja siostra również i była bardzo mile zaskoczona.
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

Awatar użytkownika
sztaba
Aktywny ✽✽✽
Posty: 515
Rejestracja: 16 paź 2004, 14:38
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Słupsk
Lokalizacja: SŁUPSK
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: sztaba » 14 lip 2007, 19:03

w imieniu żony i własnym (PIT rozliczyliśmy wspólnie, więc i przelew wspólny choć z konta osobistego ;-) )- dziękuję za podziękowania.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Szaraja » 14 lip 2007, 19:32

Również mnie znani darczyńcy otrzymali podziekowanie, bardzo miły gest dla Nich. Na pewno w przyszłym roku również nie zawiodą. Gratulacje za konsekwencję i realizację.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasz 1% procent podatku

Post autor: Mamcia » 28 paź 2007, 17:56

Mam już przygotowane pismo i w jutro lub we wtorek wyląduje w US. Informacja o koncie ukaże się w grudniowym numerze kwartalnika. Mam nadzieję, że również Forumowicze podejmą akcję. W tym roku zebraliśmy ponad 15 tys zł. Pozwala nam to planować różne aktywności. Poradniki, kwartalnik, plakaty czy dofinansowanie spotkań (Zakrzów).
Możemy dofinansować również działania w regionach, gdzie nie ma jeszcze oddziałów. Wystarczy pomysł, pismo do ZG i jego pozytywna opinia.
Dzo dzieła - im więcej zbierzemy, tym więcej będziemy mogli zrobić. TO nic nie kosztuje - wpisanie w odpowiednią rubrykę nazwy organizacji i numeru konta.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „Sukcesy i Osiągnięcia Stowarzyszeń”