"WC OUT czyli wyjście z toalety" - zdjęcia!

"Powrót NZJ na listę chorób przewlekłych w 2009 roku" to jeden z największych sukcesów Stowarzyszenia J-elita.
Znajdziecie tutaj najnowsze zmiany jakie nastąpiły dla Nas chorych, o które walczą Stowarzyszenia.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: "WC OUT czyli wyjście z toalety" - zdjęcia!

Post autor: Raysha » 26 maja 2012, 10:04

Podoba mi się generalnie koncepcja ukazania, że stomia to nie temat tabu. Nawet mam wrażenie, że to zdanie o tym, że możemy się czuć atrakcyjni pomimo stomii jest poniekąd skierowane do mnie (Egzistenz wie jakie miałam problemy z akceptacją stomii) Jako obyta z widokiem stomii, niestety się przyczepię, że wygląda sztucznie - ale! Wiem jaki był zamysł tego przedsięwzięcia, więc przymknę oko. Chociaż może następnym razem wybrać osobę, która serio ma stomię? Widziałam tam też kroplówki itp. I żywcem mi zabrakło motywu żywienia poza- i do- jelitowego, jak już pełen pakiet to pełen :D Jednakże jak na pierwszą sesje podoba mi się. Myśle, czy takie ulotki J-elita nie powinna wydrukować i choćby na Dzień NZJ rozdawać lub na innych imprezach okolicznościowych?

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: "WC OUT czyli wyjście z toalety" - zdjęcia!

Post autor: Raysha » 26 maja 2012, 11:13

Ja mogłabym pokazać stomie, o ile nie byłoby podpisane, że ja to ja xd
W sumie nie dziwię się, że jest to problematyczne, ukazanie prawdziwego jelita. Dla niektórych to jest totalny kosmos. Liczy się symbolika - masz rację.
Natomiast co do ŻP to ja oferuje ze swojej strony pokazanie tego, posiadam wszystko. Zresztą sama wiesz. :D

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: "WC OUT czyli wyjście z toalety" - zdjęcia!

Post autor: Baby » 26 maja 2012, 11:24

Mikra, super że jesteś otwarta. Nie ma się czego wstydzić takie macie życie i to nic wstydliwego. Jeśli dla kogoś zdjęcia będą drastyczna to niech nie ogląda. W książkach o CD też nie ma lajtowych zdjęć. Wstęp to tematu już był, teraz czekam na odważniejszą sesję. Trzymam za Was kciuki. Fotografowie świetnie że nadal chcecie nam pomagać!
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: "WC OUT czyli wyjście z toalety" - zdjęcia!

Post autor: Raysha » 26 maja 2012, 11:36

No dobrze - przekonałas mnie. :D Jak coś służę pomocą Cześkową również.

Zablokowany

Wróć do „Sukcesy i Osiągnięcia Stowarzyszeń”