Portal SiePomaga

"Powrót NZJ na listę chorób przewlekłych w 2009 roku" to jeden z największych sukcesów Stowarzyszenia J-elita.
Znajdziecie tutaj najnowsze zmiany jakie nastąpiły dla Nas chorych, o które walczą Stowarzyszenia.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Karola.M
Początkujący ✽✽
Posty: 66
Rejestracja: 22 mar 2011, 19:36
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Portal SiePomaga

Post autor: Karola.M » 20 paź 2011, 17:06

Od października 2011 roku „J-elita” ma konto na portalu siepomaga.pl ( http://siepomaga.pl/f/j-elita ). Jest to internetowa platforma pomagania, czyli miejsce, w którym wspólnie wspiera się potrzebujących.
SiePomaga łączy ludzi chcących wspierać finansowo potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których główną misją jest niesienie pomocy. Portal ów współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.
Zasady działania są bardzo proste. Potrzebujący zgłasza się do danej organizacji w zależności od oczekiwanej pomocy. Ta weryfikuje jego prośbę, jeśli uznaje ją za adekwatną do swoich celów statutowych, to organizuje akcję na SiePomaga. Następnie sponsorzy wpłacają pieniądze, oddają głosy poparcia i promują cel przez Internet. Nasze stowarzyszenie może także samo organizować akcje, z których zebrane pieniądze pomogą, np. w dofinansowaniu turnusów rehabilitacyjnych. Ważne, by cele, na które zbieramy środki były zawarte w statucie Towarzystwa. Portal nie pobiera żadnych opłat od uczestników, sponsorów i organizacji z wyjątkiem prowizji bankowych.
Ponadto na głównej stronie Towarzystwa pojawił się baner, dzięki któremu można bezpośrednio wpłacić pieniądze na „J-elitę”.
Dzięki temu portalowi planujemy szerzyć wiedzę o Nieswoistych Zapaleniach Jelita, naszym stowarzyszeniu oraz zbierać pieniądze na działalność statutową.
Pomysły organizowanych akcji mogą zgłaszać wszyscy członkowie naszego Towarzystwa. Ponadto wszelkie pytania i sugestie dotyczące portalu prosimy kierować do mnie - Karoliny Majchrzak ( karola.mjk@gmail.com ), gdyż otrzymałam upoważnienie do kontaktów z zespołem SiePomaga.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 18:08 przez Karola.M, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany

Wróć do „Sukcesy i Osiągnięcia Stowarzyszeń”