"J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Refundacja leków, dostęp do leczenia żywieniowego czy nowoczesnego leczenia, a także inne działania są priorytetem dla Stowarzyszeń NZJ.
Wszelkie wiadomości i najświeższe informacje dają Nam nadzieję na lepsze jutro.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany

" J-elitowy kalendarz"

Czas głosowania minął 25 wrz 2010, 23:41

Tak, przecieramy szlak w tym roku
35
92%
Nie, czekamy do przyszłego roku i dopracowujemy pomysł
3
8%
 
Liczba głosów: 38

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Mamcia » 22 wrz 2010, 17:04

Plebiscyt na facebokoku jest tylko dla zarejestrowanych tamże. Nie wszyscy biorą udział w tym szaleństwie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Gośka » 22 wrz 2010, 17:17

dethleffs kalendarz ma służyć pozyskaniu środków na szczytne cele J-elity.Obawiam się,że zdjęcia, które proponujesz spotkałyby się się z akceptacją wąskiego grona zainteresowanego czyli nas - no może jeszcze nielicznych innych.Natomiast ten, który próbujemy stworzyć będzie skierowany do szerszego grona - nie tylko Cudaków

dethleffs

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: dethleffs » 22 wrz 2010, 17:23

to zróbcie też takie dla CUDaków. Ja chętnie na szczytne cele wyłożę, a i kalendarz będę miał inny niż wszystkie :)
a tak nawiasem, to te "szersze grono" skusi się na zachody słońca ? :P

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Gośka » 22 wrz 2010, 17:38

Ten kalendarz będzie inny niż wszystkie, bo zrobiony przez naszych Cudaków.Ale mam propozycję może o/pomorski zrobi taki jak Ty proponujesz i zrobimy małą rywalizację.Bardzo byłoby ciekawie i na pewno mobilizująco dla naszych oddziałów no i chyba pożytecznie :roll: Pozdrawiam

dethleffs

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: dethleffs » 22 wrz 2010, 18:08

Gośka pisze:Ale mam propozycję może o/pomorski zrobi taki jak Ty proponujesz i zrobimy małą rywalizację
żeby nie było, ja tu nikogo nie reprezentuje, jestem niezrzeszony, bohaterzy są zmyśleni, a wszelkie podobieństwa są przypadkowe :D
okręgu pomorski - przepraszam, ze tu mieszkam ;)

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Gośka » 22 wrz 2010, 18:14

A to wielka szkoda! A już myślała, że górale z kaszubami coś pożytecznego zrobią.No to może trzeba się zrzeszyć! Zapraszamy.

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Marky » 22 wrz 2010, 18:49

Wystarczy na chwilkę przestać czytać forum i już człowiek nie wie od czego zacząć odpisywanie - SUPER :razz:
domini93 pisze:mam jeszcze kilka innych propozycji fotek, bo zalezy mi na tym aby ten kalendarz był i konkretny, jak i również zeby wszystkim przypadł do gustu ;) bo chyba taki jest cel aby to zrobić porządnie ;)
Domini, jeśli miałem przez chwilkę wątpliwości co do tego czy uda nam się zebrać wystarczającą ilość zdjęć, to po obejrzeniu Tych, które umieściłeś mogę powiedzieć jedno ZDJĘCIA są REWELACYJNE (według mnie) i musimy zrobić ten kalendarz :D

Cieszę się, że tak sprawnie i miło udało się Wam wyjaśnić tą kwestię z "zapożyczonym" przez Pietrasa zdjęciem , bo to dla Was obu było chyba mało przyjemne. :spoko:
Mamcia pisze:Plebiscyt na facebokoku jest tylko dla zarejestrowanych tamże. Nie wszyscy biorą udział w tym szaleństwie.
Mamciu, ja tez wolałbym by dostęp do zdjęć był łatwiejszy lecz nie znam serwisu który bez rejestracji pozwoli zobaczyć zdjęcie i umożliwić by dana osoba głosowała na zdjęcie które jej się podoba tylko jeden raz ;/
Gosia pisze:Dominik - dla mnie piękne! Ale na facebook ruszył już plebiscyt.No chyba, ze uda się te zdjęcia dołączyć.A jeśli nie to na pewno przydadzą się na 2012
Gosiu zdjęcia Dominika muszą być dołączone do "plebiscytu" na ten rok :!: Są zbyt ładne by czekały cały rok :wink:
Zdjęcia które umieściłem na Facebooku zostały przebrane pod kątem kategorii Przyroda - zbliżenia - by cały kalendarz utrzymany był w miarę jednej kompozycji - a nie raz krajobraz a raz kwiatuszek :zdziwko: Motywów "kwiatowo - roślinnych" po prostu było więcej i dlatego one jako pierwsze są oceniane :roll:

Jednak po ostatnim "wysypie" motywów krajobrazowych na forum i na mail'a myślę, że to właśnie zdjęcia z tej kategorii wypełnią nasz kalendarz - mam nadzieję że rozumiecie ideę doboru zdjęć w danej kompozycji - bo na marginesie sam się już gubię :huh:
[/quote]
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 19:37 przez Marky, łącznie zmieniany 1 raz.
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

PiEtRaS
Początkujący ✽✽
Posty: 162
Rejestracja: 12 paź 2008, 20:44
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: PiEtRaS » 22 wrz 2010, 19:13

Mam pytanie czy jakieś moje zdjęcie będzie na tym kalendarzu?? ;)

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Marky » 22 wrz 2010, 19:55

Pietras - Czy ja mogę zjeść kolację :?: :wink:

Za chwilę chciałbym zrobić porządek ze zdjęciami i wszystkich chętnych do umieszczenia zdjęć w kalendarzu będę prosił o wgranie ich na podany za moment serwer do właściwej kategorii.

Problem w tym że jedne zdjęcia otrzymuje na mail'a, inne umieszczane są na forum, a do jeszcze innych mam tylko link. Dlatego nie dam rady już tego ogarnąć, bo fizycznie nie mam czasu. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości :bla:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Gośka » 22 wrz 2010, 20:00

magdalene ! No No! :wink: Tak tak Bociany piękne, a sikoreczka? Dajmy zjeść Markowi
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 20:05 przez Gośka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: tom-as » 22 wrz 2010, 20:03

domini93 pisze:moge wysłac oryginalnego RAWA
jej.. rawy za free :D a tak powaznei toz ciekawosci tylko pytalem czyje to foty bo można był się zdezorientować :-)
dethleffs pisze:a nie można by, np września uhonorować jakimś pięknym sedesem ? albo lipca - zdjęciem babeczki - która z papieru toaletowego robi lornetkę ?
...jaoś tak tematycznie by było - skoro i tak dystrybucja forumowa
- nie bierzcie mnie dosłownie - taka luźna uwaga
i bajer pomysł. zdecydowanie jestem na tak :E
Mamcia pisze:Plebiscyt na facebokoku jest tylko dla zarejestrowanych tamże. Nie wszyscy biorą udział w tym szaleństwie.
true true.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: tom-as » 22 wrz 2010, 20:37

magdalene pisze:Z tym sedesem to może jednak nie w tym roku
W tym oczywiście nie. To tej koncepcji trzeba się konkretnie przygotować :D
magdalene pisze:Średnio widzę, jak moja Mama powiesi sobie w domu kalendarz z sedesem
A może jakaś limited edition :E tak, wiem. rozmarzyłem się :P

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Gośka » 22 wrz 2010, 20:44

magdalene pisze: Średnio widzę, jak moja Mama powiesi sobie w domu kalendarz z sedesem :o
No chyba, że w toalecie! Nigdy nie wklejałam zdjęć na forum - wybaczcie.A na Picasso się nie da zrobić plebiscytu?Nie znam się

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: Mamcia » 22 wrz 2010, 20:59

Głosowanie na forum jest technicznie możliwe. Oddzielny temat dla każdego miesiąca. Wiem musi być ich aż 12. Nie ulegnę i na tym czymś się nie zarejestruję. Wystarczy, że czuję się jak zbombardowana laleczka, bo ciągle ktoś mnie na "to cóś" zaprasza.
Zgadzam się ,ze musi być jakaś myśl lub stylistyka.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: "J-elitowy" Kalendarz ze Zdjęciami

Post autor: tom-as » 22 wrz 2010, 21:51

Gośka pisze:A na Picasso się nie da zrobić plebiscytu?Nie znam się
nie da się tam oddawać głosów
martita pisze:ale ktoś musi mi przypomnieć jak sie foto wrzuca
[img]link%20to%20obrazka[/img] (jeśli o takie wrzucanie cie chodziło) ;-)

Zablokowany

Wróć do „Nasze Działania”