Powiadomienie o Członkostwie?

Refundacja leków, dostęp do leczenia żywieniowego czy nowoczesnego leczenia, a także inne działania są priorytetem dla Stowarzyszeń NZJ.
Wszelkie wiadomości i najświeższe informacje dają Nam nadzieję na lepsze jutro.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: jaryszek » 17 sty 2008, 15:41

Wysłałem już deklaracje do J-elity w celu dołączenia do Towarzystwa. Wpłaciłem tez 30 zł :) Czy dadzą mi jakiś znak/powiadomienie ze zostałem już oficjalnym członkiem ? :wink:

sprecyzowalam temat
Ostatnio zmieniony 17 sty 2008, 18:57 przez jaryszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Mamcia » 17 sty 2008, 18:54

Jak chcesz poradnik to napisz maila, a reszta jak powyżej.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Krzycho
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2007, 21:55
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Krzycho » 17 sty 2008, 21:01

Z tą legitymacją, to nie do końca jest tak, jak pisze magdalene. Ja na swoją czekam już rok czasu. Ale nie o tym chciałem. Myśl żeby było jakieś potwierdzenie członkostwa i wpłaty jest uzasadniona. Może się ktoś na przykład pomylić i zamiast J-elicie wysłać pieniądze Zdzisławowi Dzindziulskiemu. Wystarczy jedną cyferkę źle napisać i gotowe. Jak się ktoś połapie po kilku miesiącach, że nie ma wpłaty, to może zapomnieć o reklamacjach. Poza tym, dla niektórych takie potwierdzenie, że oto zostało się przyjętym w poczet członków Towarzystwa byłoby pewnie bardzo miłym wydarzeniem. Każda taka chwila dla ludzi chorych jest cenna. Szczególnie gdy się przesiedziało cały dzień na kibelku, człowiek dramatycznie szuka jakiegokolwiek pocieszenia. Pozdrawiam.
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Mamcia » 17 sty 2008, 21:11

Wszystko to świetne pomysły. Mam tylko pytanie kto to ma robić??? To samo dotyczy legitymacji - dane przed wysłaniem do firmy trzeba sformatować. Wiadomości o składkach były wysłane z pierwszym numerem kwartalnika z prośbą o weryfikację. Legitymacje zamówimy przed wysyłką następnego numeru. Nauczę moją prawą rękę.
To wszystko powoli będziemy prostować, ale dopiero po powrocie z Łodzi.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
sztaba
Aktywny ✽✽✽
Posty: 515
Rejestracja: 16 paź 2004, 14:38
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Słupsk
Lokalizacja: SŁUPSK
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: sztaba » 17 sty 2008, 21:11

Krzycho pisze:Może się ktoś na przykład pomylić i zamiast J-elicie wysłać pieniądze Zdzisławowi Dzindziulskiemu. Wystarczy jedną cyferkę źle napisać i gotowe.
nie wystarczy. pierwsze dwie cyfry 26-io cyfrowego nru konta - to cyfry kontrolne wynikające z układu pozostałych cyfr. Nie ma takiej możliwości, że zmiana jednej cyfry spowoduje wysłanie kasy do innej osoby. Fizycznie niemożliwe.

Ale wracając do tematu: swoją deklarację wysłałem jakieś trzy miesiące temu i tak naprawdę nie wiem, czy Zarząd mnie przyjął w poczet członków, czy nie - co za tym idzie nie wiem czy mam płacić składkę, czy nie :-)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Mamcia » 17 sty 2008, 21:16

Przyjmujemy automatycznie. Poproszę Martę aby wysłała e-mailem potwierdzenia. Listowne z kwartalnikiem.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: jaryszek » 18 sty 2008, 08:50

Dziekujemy :)
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Raysha » 18 sty 2008, 15:06

Przeciez jak cos moze zatelefonowac czy jest zatwierdzone jego przyjecie w Stowarzyszeniu ;)

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Grześ » 20 sty 2008, 13:28

magdalene pisze: tego co wiem to były one drukowane póki co tylko raz (ale tu mogę się mylić) - na początku zeszłego roku.
Musiały być drukowane jeszcze raz bo ja dostałem chyba we wrześniu a do J-elity dołączyłem w marcu.

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: jaryszek » 23 sty 2008, 17:40

No to doszlo do mnie wszystko, kwartalnik , poradnik z ktorego bardzo jest zadowolona mama , takze kalendarzyki. Te ostanie wreczylem ojcu , ktory zrobil okolo 60 kopii i porozdawal ludziom w pko bo tam pracuje :) Mowi ze kilku dyrektorow oddzialow w Polsce sie zadeklarowala ze wplaci 1% podatku :) A wiec jest szansa ze troche wspomoga nasze Towarzystwo :)
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

afka_aga
Debiutant ✽
Posty: 34
Rejestracja: 10 sty 2011, 19:49
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bochnia/Tarnów
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: afka_aga » 29 mar 2011, 14:02

No właśnie czy dostane jakieś potwierdzenie członkostwa w j-elicie??
-----------------------------------------------------------------------------------
Salofalk 500 2x2, w 2001 r. resekcja wstępnicy i jelita krętego w 2001 r. (diagnoza Crohna), przy okazji innej operacji, od tego czasu crohn w remisji

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Golfi » 29 mar 2011, 20:53

martita pisze:ja też nie mam pakietu startowego, ale Kwartalnik dostałam
u mnie to samo ;)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: Mamcia » 30 mar 2011, 13:48

Się nie wie, bo jeśłi ktoś dostał wydawnictwa w celu organizacji spotkania to nikt nie będzie mu wysyłał pakiety startowego bo po co??
Karty są wydrukowane, ale ich personalizacja, czyli nadruk danych osobowych odbywa się partiami z reguły 2 razy do roku i wysyłane są razem z kolejnym kwartalnikiem. Spowodowane jest to kosztami oraz faktem, że firma robi nam personalizację gratis, więc musimy cenić ich pracę i czas.
Jak się uporamy ze zmianami i znajdziemy czas to legitymacje pójdą z następnym kwartalnikiem.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Posty: 1414
Rejestracja: 24 mar 2010, 19:44
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powiadomienie o Członkostwie?

Post autor: mgiełkaa » 24 maja 2011, 23:29

Ja dostałam dziś kwartalnik.Dziękuję.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

Zablokowany

Wróć do „Nasze Działania”