Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Refundacja leków, dostęp do leczenia żywieniowego czy nowoczesnego leczenia, a także inne działania są priorytetem dla Stowarzyszeń NZJ.
Wszelkie wiadomości i najświeższe informacje dają Nam nadzieję na lepsze jutro.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 13 gru 2007, 10:09

Witaj!
Mam pewną sugestię odnośnie zapisu do Towarzystwa, może nie umię znalęźć, więc przepraszam jeżeli robię niepotrzebne zamieszanie. Jest to sprawa czysto organizacyjna, a na pewno ułatwi osobie, która będzie chciała zapisać się do Towarzystwa formalności z tym związane. Na stronie związanej z wstąpieniem do Towarzystwa mamy status i deklarację, którą można sobie wypełnić i wydrukować, proponuję jeszcze dołaczyć druczek wpłaty z Waszymi danymi - chodzi o nazwę Towarzystwa, numer konta i kwotę, tak, by osoba zainteresowana mogła wpisać swoje dane, wydrukować go sobie i iść z gotowym do kasy. Nie wiem, co inni na to powiedzą, ale mi tego brakuje.
Pozdrawiam
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: Raysha » 13 gru 2007, 10:36

doelli pisze:chodzi o nazwę Towarzystwa
Polskie Towarzystwo Wspierania
Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita "J-elita"
doelli pisze:numer konta
Bank PKO S.A. I Odział w Warszawie Nr rachunku 48 1240 1037 1111 0010 0740 0594

Wszystko na stronie http://nzj.iimcb.gov.pl/kontakt.html

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 13 gru 2007, 10:45

Chodzi o stały druczek, tak jak deklaracja. :smile:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
sztaba
Aktywny ✽✽✽
Posty: 515
Rejestracja: 16 paź 2004, 14:38
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Słupsk
Lokalizacja: SŁUPSK
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: sztaba » 13 gru 2007, 11:02

był chyba taki druk w PDF dla wpłąt 1%, ale w tym roku mienia się sposób przekazywania owego procenta, więc i druk "znikł"

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 13 gru 2007, 16:50

chodzi o druczek przekazu na kwotę składki członkowskiej do Towarzystwa, taki stały, z nazwą Towarzystwa, kontem i aktualną kwotą, jaką trzeba zapłacić, tak, by można byłoby uzupełnić swoje dane i wydrukować, jak deklarację, wiem, że są osoby, które przelewają na konto przez internet, ale jeszcze wielu wysyła pieniądze przekazem pocztowym lub w banku i można, by było coś takiego zainstalować na stałe, obok statusu i deklaracji albo ostatecznie wraz z deklaracją. Łatwiej jest komuś kto siedzi przy kompie i wypełnia deklarację od razu przygotować sobie druczek na przy okazji, niż szkrabać go odręcznie. Myślę, że skorzystałoby z tego wielu. Przecież ktoś ma możliwość wydruku deklaracji, to przy okazji mógłby wydrukować sobie i to. A składkę trzeba płacić, co roku...
Szczerze to deklarację mam już gotową, ale nie mam druczku na przekaz i odkładam to juz od kilku dni, bo zapominam, jest on dostepny podobno w internecie, ale za opłatą, a tak może ktoś ma w systemie i może udostępnić, może spytać osoby, która instalowała deklarację czy jest możliwe dodanie tego na tej stronie.:neutral:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: Mamcia » 13 gru 2007, 17:36

Jak ktoś zrobi taki druk to umieszczę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 13 gru 2007, 18:18

Dzięki Mamuśka ułatwi to życie, a ja postaram się go przesłać, bo moja znajoma ma taki wzór i jak się go uda przesłać emailem to postaram się to zrobić w najbliższym czasie. Dziękuję. :grin:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 13 gru 2007, 18:22

A propo poczty, to jak się ma trójkę dzieci i jeszcze kupę innych spraw na główce to często dobre chęci nie wystarczą i łatwiej jest coś zrobić od ręki i iść z gotowym. Często już wszystko niby mam przygotowane, a tu coś wypadnie i musze zaczynać od nowa.

magdalene pisze:pisz jednak Mamcia, a nie Mamuśka ;)
nie jestem w temacie albo słabo kumam, bo zupełnie nie wiem o co chodzi... :glupek:

scaliłam dwa posty
Ostatnio zmieniony 13 gru 2007, 19:50 przez doelli, łącznie zmieniany 2 razy.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: Szaraja » 13 gru 2007, 19:45

Mamcia, to nick, Mamuśki na forum nie ma :wink:
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 13 gru 2007, 19:55

Dzięki :doh:

Pozdrawiam Mamcię :aloha:
Przepraszam za pomyłkę

scaliłam - nie pisz posta pod postem, jak chcesz coś dodać, to używaj funkcji "edytuj" w prawym górnym rogu posta
Ostatnio zmieniony 13 gru 2007, 22:42 przez doelli, łącznie zmieniany 1 raz.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Krzycho
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2007, 21:55
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: Krzycho » 14 gru 2007, 00:14

Takich spraw jak ten druczek jest więcej. Wydaje się, że są błahe i nic nie znaczące, a jednak mogły by w znaczący sposób popchnąć wszystko do przodu. Dwie osoby nie zapiszą się, bo nie chce im się wypełniać druczka, trzy z jakiegoś innego powodu, cztery osoby - bo coś tam, coś tam i zamiast 5000 mamy 300 członków. Dam Ci radę: albo wypełnij ten druczek ręcznie, albo daj sobie spokój. Stawiam diamenty przeciwko orzechom, że żaden druczek się nie pojawi, a mam już spore doświadczenie w tym temacie, bo kiedyś sam myślałem, że takie sprawy są do załatwienia, ale wierz mi, nie są. Pozdrawiam.
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: Szaraja » 14 gru 2007, 08:26

Sprawy są do załatwienia, tylko:
-doba ma 24 godziny dla każdego
-nie ma chętnego do obsługi strony, któy robiłby to społecznie, czuwajac nad nowymi posmysłami które są proponowane
Ty akurat, starasz się cos robić, a z grupy 300 członków, na spotkania nie przychodzi nawet połowa, do pracy angażuje się moze 20 osób- jeśli jest inaczej to mnie poprawcie.
Trudno na forum pisać ciągle ogłoszenia- kto pójdzie do US, ZUS, kto dobrze zna sie na tym czy na tamtym i poświęci na to swój czas- i to nie godzinę czy dwie, ale o wiele więcej.
Czasem wystarczy napisać szkic jakiegoś pisma, albo trzeba też poszukać sponsorów (wzór pisam chętnie dostarczę), zorganizować jakąś imprezę, pojechać i prosić kogoś, aby wygłosił wykład. Na to wszystko trzeba czasu i ochoty.
Mamcia napisałą- zróbcie wzór to zamieszczę.
A ilu informatyków jest wśród naszych forumowiczów- wydaje mi sie , ze bardzo wielu. Dlaczego żaden nie zgłosi się i nie obsługuje strony, albo nie napisze wzoru takiej wpłaty.
W sumie, dobrze, ze temat został poruszony, ale trochę mnie wkurzyło, ze nikt nie zareagował z konkretną propozycją- zrobię to, tylko wypowiadamy sie czy jest potrzebne, czy też nie.
Wkurzona
Szaraja
Szara
Mimo wszystko jest jednak więcej osób które potrafią się zaangazować - chyba przesaddziałam z tymi 20. :ot:
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
Posty: 959
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:09
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: aleksandra12 » 14 gru 2007, 11:06

Proszę. Drukować i wypełniać. Musiałam spakować, żeby mi przeszło. W środku jest pdf, żeby nie było babrania. Niech mnie tylko jakiś fachman sprawdzi, czy nic nie pomyliłam.
Załączniki
przelewnzj.zip
(71.86 KiB) Pobrany 72 razy
Pozdrawiam, Aleksandra

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: doelli » 14 gru 2007, 11:17

nie wiem czy dobrze radzę czy możesz to przesłać emailem do Mamci albo do mnie. Moja znajoma ma cały program i wpierw muszę go nagrać na płytkę, a potem zainstalować w kompie,
Ja jak zdobędę ten program to go potem prześlę do Mamci, ale to dopiero w przyszłym tygodniu.

Zadbajmy o to Towarzystwo, bo Crohn to przygoda na całe życie, ja już żyję w tym duecie 18 lat i wierzcie nie było łatwo i nie jest łatwo. Przed nami jeszcze daleka droga i lepiej iść w Towarzystwie innych niż samemu na końcu. Pomagając innym pomagasz sobie.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
szfenio
Debiutant ✽
Posty: 39
Rejestracja: 11 sie 2007, 18:21
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Zamość

Re: Druk wpłaty z numerem konta i danymi Stowarzyszenia na www

Post autor: szfenio » 14 gru 2007, 13:52

Może nie każdy ma drukarkę kolorową, więc stworzyłem druki w odcieniach szarości. Prosiłbym jednocześnie o sprawdzenie danych i jeśli odpowiadałaby ta wersja to umieszczenie na serwerze forum lub strony, gdyż ten nie odpowiadam za serwer na którym umieściłem plik :)

druki

Pozdrawiam szfenio

Zablokowany

Wróć do „Nasze Działania”