22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Powiadomienia i informacje o takich wydarzeniach jak:
Dni Edukacji NZJ i Światowe Dni NZJ oraz inne akcje i spotkania.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: kalka_96 » 24 maja 2015, 23:02

chrzanovy pisze:ps. dedykuje foto Matyldzie i Kalce!
Dziękuję z całego serducha! :serce:
Tak się cieszę, że dobrze się bawiliście. :banan:

Żałuję, że nie mogło mnie być z Wami, ale pech chciał, że seria nieprzewidzianych rodzinno-zdrowotnych spraw nałożyła się na siebie akurat w tym czasie.

Mamcia, wszystko zaczęło się od Ciebie! Serdecznie dziękuję za wszystko! Nie mogłam w Popowie, to chociaż tutaj :oops: :)

CUDaki, no cóż mogę napisać.... jesteście/ jesteśmy CUDowni! :mrgreen:

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: patkaas » 24 maja 2015, 23:49

No to dorzucam jeszcze kilka zdjęć z tego niesamowitego wyjazdu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: Miska Ryżu » 25 maja 2015, 00:18

To i ja od siebie dodam, że było pięknie!

Langusta, duże podziękowania i gratulacje dla Ciebie za organizacje. Jesteś najlepszą organizatorką CuDakowych spotkań świata! :-)

Brakuje mi słów by opisać to co sie działo, ale do tej pory mam rogala na buzi jak o całości pomyślę. Jedna wielka rewelka! Ciesze się, że mogłam nareszcie poznać naszą Brygadę - J, jesteście wspaniali! Pomorze - mnie, tak jak i Angele, do tej pory boli przepona ze śmiechu :mrgreen: Ogromna radośc z ponownego spotkania osób mi już znanych i poznania tylu nowych! Na tego typu spotkaniach czuje się ogromną jedność i taka rodzinną atmosferę.

Szczególne podziękowania w tym miejscu, chciałam złożyć Ita i angelika0103, dziewczyny - jak na imprezę to tylko z Wami! :mrgreen: a ponadto
Ani, Chrzanovemu i Dawidkowi - czyli naszym gitarowym grajkom za stworzenie nieziemskiej atmosfery!

Super było, kto nie był, niech żałuje! :P

A dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie wiedzą jak wygląda Miska Ryżu - załączam zdjęcie portretowe :mrgreen:
Załączniki
depositphotos_9098822-Bowl-of-Rice.jpg
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
senior Martinez
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 24 mar 2006, 13:54
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: senior Martinez » 25 maja 2015, 12:26

Jestem na forum już dosyć długo, ale bardziej jako czytający niż piszący, jednak ja również chcę bardzo podziękować organizatorom i wszystkim, którzy choć w małym stopniu przyczynili się do naszego spotkania. Nie da się opowiedzieć słowami panującej tam atmosfery, po prostu trzeba było tam być, żeby zrozumieć :grin: Po raz kolejny i na pewno nie ostatni, udowodniliśmy, że Cudakowa rodzina jest wielka i potężna, drzemie w niej niezwykła moc. Wielkie słowa podziękowania również dla wszystkich uczestników, tych których poznałem mniej i tych poznanych bliżej :grin: Jednym słowem; J-ELITA RZĄDZI :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: Lemoni » 25 maja 2015, 17:40

Melduje się kolejna osoba zachwycona wyjazdem :mrgreen: !

Było prześwietnie, bardzo się cieszę, że spędziłam z Wami ten weekend :).

Ośrodek mieści się w lesie, dzięki czemu każdy mieszczuch mógł porządnie odpocząć. Brak zasięgu i wifi zdecydowanie na plus, mogliśmy skupić się na integracji. A integrowaliśmy się dużo ;). Pierwszego dnia niektórzy siedzieli do 4, by rano cudem zwlec się na walne :P (które zostało przeprowadzone bardzo zgrabnie :spoko: ). Jako że z zasady nie śpiewam (chyba każdy rozumie tę zasadę :P), to mogę spokojnie uznać, że wyśpiewałam się za wszystkie lata :mrgreen: ! Nie wierzę, że śpiewaliśmy nawet Golden Slumbers :serce:

Sobotnia uroczystość była naprawdę wzruszajaca :oops: Przyznaję, łezka się kilka razy zakręciła w oku ;). Mamciu, nie przejmuj się, również nie spodziewałam się, że dziewczyny wezmą szpilki do lasu! (chociaż przyznaję, wyglądałyście ślicznie :)). Szkoda, że nie pokazaliście w prezentacji więcej zdjęć z różnych imprez i wyjazdów! Za to te, które się w niej znalazły, były rozczulające :wink:
Hehe, i szkoda, że nie było szampana :twisted:

Dziękuję wszystkim razem i z osobna za świetną zabawę :jupi:
Chcę więcej :oops:

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: Mamcia » 25 maja 2015, 19:25

Chrzanowy - zdjęcia oba piękne i od razu drzewo pinia colita pospolita biorę na okładkę. Drugie zdjęcie też, ale proszę o przesłanie w dużej rozdzielczości. Jeśli chcecie, aby były podpisane to i autora.
"Zapytowywuję" się czy jest ktoś chętny kto napisze relację z Popowa. Było by najlepiej, aby była żywa, dowcipna. Mogą w to być np wplecione wasze wpisy.
Dzięki za ten wspólny czas, którego było za mało. Tak się starałam z wami nie "obśliniać" a jednak jakąś infekcję przytargałam i spędziłam dzień na kuracji. Może powinnam nosić na piersiach tabliczkę, że MZ całuje się tylko w skraj szaty lub wirtualnie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: langusta » 25 maja 2015, 20:06

To i ja napisze parę słów.
Było cudownie, rodzinnie, wspaniała zabawa. Dziękuję Wam Wszystkim za stworzenie tak wspaniałej atmosfery. Wszyscy bawili się świetnie "małe i duże" Cudaki!
Szkoda, że to tylko weekend...ale przed nami turnusy i :wink:
Było mi bardzo miło poznać Brygadę J! Jesteście mega fantastyczni. Pomorze dziękuję za wspólnie spędzone chwile, dziękuję również Cudakom ze Śląska, Mazowsza, Małopolski i Wszystkim, którzy razem z nami byli.
Pierwszy raz nie wiem co napisać... brak mi słów aby wyrazić to co czuję aby opisać tą atmosferę jaka panowała podczas naszego spotkania. Daliście mi mega siłę i dzięki Wam podładowałam baterię do dalszego działania!

A może za rok zrobimy znowu takie spotkanie ???
langusta
dwie córki chore na CD

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: patkaas » 25 maja 2015, 20:31

langusta pisze:A może za rok zrobimy znowu takie spotkanie ?
taaaaaaaak! jestem bardzo za :jupi: przecież każdy kolejny rok razem jest na miarę złota i należy to celebrować ;)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

ann.mari
Debiutant ✽
Posty: 39
Rejestracja: 31 sty 2014, 23:52
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: ann.mari » 25 maja 2015, 20:52

langusta pomysł z wyjazdem za rok jest wspaniały, trzeba koniecznie powtórzyć to niesamowite spotkanie. jesteś świetnym organizatorem, a także stwarzasz super atmosferę. powtórka i już! za za za i już się cieszę:))))))))))))))))))))))))))))))

Awatar użytkownika
angelika0103
Początkujący ✽✽
Posty: 178
Rejestracja: 04 sie 2011, 19:53
Choroba: CD
województwo: opolskie
miasto: Prudnik
Lokalizacja: Wielowieś

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: angelika0103 » 25 maja 2015, 21:09

A może za rok zrobimy znowu takie spotkanie ???[/quote] Ja już się nie mogę doczekać. Dobry pomysł i trzeba go zrealizować :-D

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: chrzanovy » 25 maja 2015, 21:26

Mamcia pisze:Chrzanowy - zdjęcia oba piękne i od razu drzewo pinia colita pospolita biorę na okładkę. Drugie zdjęcie też, ale proszę o przesłanie w dużej rozdzielczości. Jeśli chcecie, aby były podpisane to i autora.
Wow bardzo się cieszymy Matko Załozycielko :), foto nr 1 to strzelił samowyzwalacz natchniony przez niejakiego szansonistę amatora Chrzanovego, a foto nr 2 pięknie ustrzelone - autor - dr Gosieńka. Prześlemy do Leszka w dużej rozdzielczości. Kliszę i Camerę Obscura użyczyła nasza kochana Ann.Mari . To zaszczyt dla nas w tak ważnym jubileuszu.
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: Anette28 » 25 maja 2015, 21:57

Ale Wam zazdroszczę tego spotkania, może kiedyś i ja przyjadę :zalamany:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: chrzanovy » 25 maja 2015, 22:24

Pandzia pisze:Ale Wam zazdroszczę tego spotkania, może kiedyś i ja przyjadę :zalamany:
Widzimy się wszyscy za rok! nie ma opcji, a dodatkowo będziemy urządzać pielgrzymke do Pinii Jelitowca , przecież to nie mógł być przypadek że tam rośnie.

Moja wersja spiskowa historii jest następująca

1. Mamcia 10 lat temu załozyła J-Elitę
2. Wszyscy związani ze Stowarzyszeniem pompowali dobroć w kosmos 10 lat, która wraca na zasadzie naczyń połączonych, wszechświat sie chyba jednak nie rozszerza, to naukowy dowód
3. 2 lata temu chrzanovy zaniemógł i lezał na sali w Mswia and Spa razem z Markiem R. który zwerbował chrzanovego do J-Elity objaśniając ideę i służąc wsparciem mega
4. chrzanovy stając na nogach postanowił odbić piłęczkę dalej poszedł na dni Edukacyii w Rzeszowie gdzie spotkał rzeszowską ekipę która właśnie się skrystalizowała !
5. Zakładamy grupe wsparcia,
6. Jedziemy do Pop-ova na Jubileusz X lat i co i wchodzimy na drzewo w kształcie Jelita

Mamcia jestes genialna....habilitacja nie od parady, ja bym tego lepiej nie wymyślił :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: Konraaad » 25 maja 2015, 23:26

chrzanovy, jak zawsze tworzy niesamowite "wersje spiskowe" :wink:

langusta, w 100% popieram pomysł powtórki za rok :wink: Myślę, że ta impreza mogłaby wpisać się na stałe do kalendarza J-elity!

Poniżej dorzucę jeszcze jedną foteczkę:

Obrazek
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: 22-24.05 Integracja Towarzystwa "J-elita" z okazji

Post autor: Baby » 26 maja 2015, 01:07

chrzanovy pisze: 3. 2 lata temu chrzanovy zaniemógł i lezał na sali w Mswia and Spa razem z Markiem R. który zwerbował chrzanovego do J-Elity objaśniając ideę i służąc wsparciem mega
I wtedy właśnie się poznaliśmy :) Wpadłam do Waszej sali nr 3 i śmialiśmy się do łez. To była najgłośniejsza sala męska jaką pamiętam :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Zablokowany

Wróć do „Inne Wydarzenia”