Spotkanie w Bieszczadach

Tutaj znajdziecie informacje i ogłoszenia o Turnusach Rehabilitacyjnych i Integracyjnych.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Marky » 30 sie 2010, 15:48

elwirka pisze: to ja dodam że musiałam pilnować tego ciasta , bo kilka osób było chętne do pożarcia całości :D
No właśnie Elwirka, dobrze że Ci pomogłem w tym pilowaniu :razz: Daje słowo same łakomczuchy :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Posty: 381
Rejestracja: 21 lis 2008, 20:53
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Niebo Niebieskie
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: LaStella81 » 30 sie 2010, 16:41

Serdecznie wszystkim dziękuję za wspólnie spędzony tydzień w Bieszczadach.
Tak wspaniałego tygodnia nawet sobie nie mogłam wyobrazić, bo byłoby to dla mnie nie realne.
Było pięknie i CUD-ownie.
Chciałabym wszystkim podziękować, ale najbardziej tym najbliższym mi podczas tego wyjazdu.
Dziękuję Marky`emu i jego żonie Ani za możliwość podróżowania z nimi po górskich szlakach, oraz za wspólne rozmowy i możliwośc opiekowania się Juleńką( wszak zostałam jedną z cioć która się opiekowała tym wspaniałmym skarbem).
Dziękuję Elwirce za wspólne mieszkanie w naszym pokoju i nocne rozmowy, wypady do sklepów i innych fajnych miejsc oraz możliwość spróbowania szarlotki jej mamy. Była pyyyyyszna :wink:
Dziękuję Gosi i Markowi oraz Ilonie (z Julitą i Weroniką) za wiele cennych wskazówek oraz rozmowy i piękne fotki z naszego wypadu w Bieszczady.
Wiktorowi za mile spędzony czas, majce 83 za motywowanie mnie swoją postawą do tego że jazda na rowerze to wspaniały wypoczynek i chyba tez zacznę jeżdzić na moim dwukołowym pojeżdzie.
Marlenie za organizację tak wspaniałego tygodnia.

Na koniec dodam że chyba z Was wszystkich miałam najgorszy powrót do domku.
Dokładnie tuż za znakiem wjazdu do Cisnej autko odmówiło posłuszeństwa, i wszelkie naprawy jej nie uleczyły :cry:
Po 2 godzinach czekania naszą Mazdę 323F zwinęła laweta, która przyjechałą po nas aż z Sanoka i dostarczyła prawie do domu odległego o te 150 km od Cisnej.
A pomyśleć że w piątek autko odebrane zostało z gruntownego przeglądu z wpisem że jest wszytstko ok, a tu taka akcja tak daleko od domu :cry:
Na dodatek dziś jednak mnie sciągnęli do pracy a miałam mieć wolne :smutny:

Mimo tego wyjazd był bardzo pozytywny :brawo:
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, 19:08 przez LaStella81, łącznie zmieniany 1 raz.
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

sonecznik
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:12
Choroba: CD u dziecka
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: zachodniopom

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: sonecznik » 30 sie 2010, 18:36

:lol: :lol: :lol: :razz: było fajnie Julka

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Marky » 31 sie 2010, 03:19

[ Dodano: 31-08-2010 ]
LaStella81 pisze: Na koniec dodam że chyba z Was wszystkich miałam najgorszy powrót do domku.
Dokładnie tuż za znakiem wjazdu do Cisnej autko odmówiło posłuszeństwa, i wszelkie naprawy jej nie uleczyły :cry:
Ja wiem dlaczego autko się popsuło. Lastell'ciu jako że wyjeżdżałaś jako jedna z ostatnich - Bieszczady chciały Cię dłużej zatrzymać, w końcu zaprzyjaźniły się z nami przez ten tydzień :wink:

A poniżej zgodnie z obietnicą przesyłam link do albumu ze zdjęciami.

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI - BIESZCZADY 2010

Jeszcze raz - Dzięki za spotkanie :!: :roll:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Miska Ryżu » 01 wrz 2010, 18:35

super zdjecia...zazdrosc bierze :D luzik za rok sobie odbije :)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Szaraja » 05 wrz 2010, 22:53

POnieważ szwendacz mam dalej włączony, więc będąć w Karkonoszach ( camping Wiśniow Polana koło Jeleniej Góry) oczywiście szukałam kolejnego pensjonatu na nasze letnei spotkanie i .... no właśnie- na ile osób? bo znalazłam na 53, niedaleko Świątyni Wang w Górnym Karpaczu. Zastanawiam się tylko czy nie za mały. Termin jak zwykle, koniec sierpnia- co Wy na to? :aloha:
Powinien być emotek śmigający, ale w zestawie brak. Za trzy tygodnie będę w okolicach Ojcowa, to jeszcze tam popatrzę.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
przemekg
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 29 lip 2009, 12:27
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: przemekg » 06 wrz 2010, 13:14

majka83 pisze:Nieskromnie się pochwalę, że w ciągu czterech dni, gdy śmigałam na rowerze po Bieszczadach wykręciłam ponad 230km i mam nowy rekord prędkości na zjazdach
ile ?

co do terminu przyszłorocznego to radze się wstrzymać, rok do przodu planować trochę długo.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Szaraja » 06 wrz 2010, 20:16

Na pewno nalezy planować wczesniej i ja mam również taką zasadę w swoich prywatnych planach wyjazdowych i nie tylko.
Na przełomie lipca i sierpnia pewnie będzie turnus w Niechorzu, tutaj decyzja nalezy do Agnieszki, która turnus organizuje od trzech lat . Oczywiste , ze turnusy te nie mogą się zazębić. Stąd chyba najlepszy jest termin turusu jak zwykle koniec sierpnia. Zdaję sobie sprawę, że w związku ze spotkaniem młodzieży, może nie być 3-5 osób, które na pewno by pojechały.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Marky » 06 wrz 2010, 20:30

W takim razie będę starał się przekonać EFCCA by Europejskie Spotkanie Młodych odbyło się od 30.06 - 02.07 (czwartek - niedziela).
Tak naprawdę to ze względu na fakt że to my organizujemy spotkanie, mamy możliwość wyboru najbardziej dogodnego dla nas terminu w miesiącach wakacyjnych. Dlatego myślę że ten termin będzie opytmalny i nie będzie kolidował z innymi wydarzeniami jelitowymi. :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Szaraja » 06 wrz 2010, 21:46

Chba dobry termin tylko jeszcze jak możesz uzgodnij go z Mamcią, pytanie też co z salą wykłądową, czy będzie dostępna?
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie w Bieszczadach

Post autor: Mamcia » 28 lut 2011, 13:43

Już sprawdzone 42
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „Turnusy”