Apel o wsparcie finansowe 2 dzieci na turnusie.

Tutaj znajdziecie informacje i ogłoszenia o Turnusach Rehabilitacyjnych i Integracyjnych.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
sztaba
Aktywny ✽✽✽
Posty: 515
Rejestracja: 16 paź 2004, 14:38
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Słupsk
Lokalizacja: SŁUPSK
Kontakt:

Re: Apel o wsparcie finansowe 2 dzieci na turnusie.

Post autor: sztaba » 04 lip 2009, 22:04

Jestem z WAS dumny.

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Apel o wsparcie finansowe 2 dzieci na turnusie.

Post autor: langusta » 06 lip 2009, 17:01

Kochani jeszcze raz bardzo Wam dziękuje za wpłaty . Byłam tam i na miejcu widziałam że akcją nasza jest wielka .

A teraz mała relacja z turnysu wiecej będzie pojawieć sie pod wątkiem turnusu.


W weekend byłam odwiedzic dzieciaki na turnusie. Jestm pod duzym wrażeniem. Dzieciaki zintegrowały sie bardzo szybko, dzieci na turnusie mamy 24 szt . Nasza Pani psycholog Agnieszka jest niesamowita wymyśla super zabawy dla dzieci , które pozwalaja im otworzyć sie i rozładowac emocje. Rodzice mają okazję wymienić doświadczenia i porozmawiać ze sobą. Widać jak bardzo potrzebują takiego kontaktu.

W sobote byliśmy na wycieczce w Trójmieście . widzieliśmy zlot Zaglowców dzieciaki i rodzice zwiedzali Dar Pomorza oraz oceanarium, Niestety czasu na nie starczyło aby być na molo w Sopocie natomiast zwiedzaliśmy Starówke Gdańska. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem uroku Starówki Gadańskiej.

W niedziele odbył sie meeting z opiekunami/rodzicami prowadzony przez panią psycholog co jeszcze bardziej zbliżyło rodziców do siebie.
Wychowawcy wraz z psychologiem prowadzą wspaniałe zajecia z dziećmi podczas których powstaja super prace plastyczne.

Ta turnusie brak jest dostepu do internetu jak tylko będzie możliwość dziewczyny wstawią parę fotek.
Dzisiaj mają wieczór Kaszubski a jutro jadą do Szymbarka na cały dzień na wycieczkę.

Ja jestem dzisiaj podnieta poniewaz w nacy wróciłam z jastrzebiej Góry i nie moge sobie darować że nie jestem razem z nimi.

Pozdrawiam Wszystkich w moim i ich imieniu.
_________________
langusta
dwie córki chore na CD

Zablokowany

Wróć do „Turnusy”