Turnus zimowy w Tatrach 2018

Tutaj znajdziecie informacje i ogłoszenia o Turnusach Rehabilitacyjnych i Integracyjnych.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Turnus zimowy w Tatrach 2018

Post autor: patkaas » 18 wrz 2017, 12:15

Zapraszamy na turnus zimowy w Tatrach organizowany w dniach od 2 do 7 stycznia 2018 roku.
Turnus odbędzie się w znanym Wam ośrodku Skalnity położonym w Poroninie ul. Stasikówka 74c.
http://skalnity.pl/

Koszt pobytu:
dzieci do 3 lat - gratis, wspólny nocleg, bez wyżywienia
dzieci od 3 do 10 lat - nocleg, 1/2 porcji - 375 zł
pozostałe osoby - nocleg i wyżywienie - 425 zł
opłata klimatyczna 1,50 zł/doba (płatne na miejscu)

Wyżywienie obejmuje śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolację, pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT.

W trakcie turnusu planowane są wycieczki, istnieje możliwość skorzystania z karty tatrzańskiej, a co za tym idzie z licznych zniżek w tym na baseny termalne, stoki narciarskie. Ponadto planujemy ogniska, biesiadę góralską, wyjścia na baseny termalne i inne atrakcje.

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres biuro@j-elita.org.pl, z podaniem ilości osób, wieku uczestników (w przypadku dzieci).

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest, aby przynajmniej jedna osoba z rodziny była członkiem Towarzystwa J-elita oraz miała na bieżąco opłacone składki.

Serdecznie zapraszamy :snow:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

90Wzjg
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:25
Choroba: CU
województwo: małopolskie
miasto: Kraków

Re: Turnus zimowy w Tatrach 2018

Post autor: 90Wzjg » 22 gru 2017, 06:39

Cześć,

czyli jak nie jestem członkiem stowarzyszenia to nie ma szans wziąć udział w takim turnusie? :)

zastanawiam się też, bo w tym momencie mam różne objawy choroby, czy takie osoby jak ja radziłyby sobie na tym turnusie czy raczej lepiej jechać, jak się jest "w miarę" jednak zdrowym :) (czyli w remisji) :) pytanie może głupie, ale nigdy nie byłem na czymś takim i nie wiem, jak to jest w praktyce :)

Pozdrawiam

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Turnus zimowy w Tatrach 2018

Post autor: BlackRose » 25 gru 2017, 13:12

90Wzjg pisze:zastanawiam się też, bo w tym momencie mam różne objawy choroby, czy takie osoby jak ja radziłyby sobie na tym turnusie czy raczej lepiej jechać, jak się jest "w miarę" jednak zdrowym :) (czyli w remisji) :) pytanie może głupie, ale nigdy nie byłem na czymś takim i nie wiem, jak to jest w praktyce :)
też mnie to zastanawia, także podpinam się pod pytanie :)

Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Posty: 984
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:17
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Turnus zimowy w Tatrach 2018

Post autor: Bizonik » 25 gru 2017, 13:42

Myślę że każdy znajdzie sobie coś odpowiedniego dla siebie.
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

90Wzjg
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:25
Choroba: CU
województwo: małopolskie
miasto: Kraków

Re: Turnus zimowy w Tatrach 2018

Post autor: 90Wzjg » 26 gru 2017, 16:37

kiedyś się wybiorę pewnie, to zobaczę w praktyce, jak to wygląda ;)

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Turnus zimowy w Tatrach 2018

Post autor: patkaas » 27 gru 2017, 20:18

90Wzjg pisze:
22 gru 2017, 06:39
czyli jak nie jestem członkiem stowarzyszenia to nie ma szans wziąć udział w takim turnusie? :)

zastanawiam się też, bo w tym momencie mam różne objawy choroby, czy takie osoby jak ja radziłyby sobie na tym turnusie czy raczej lepiej jechać, jak się jest "w miarę" jednak zdrowym :) (czyli w remisji) :) pytanie może głupie, ale nigdy nie byłem na czymś takim i nie wiem, jak to jest w praktyce :)
Odpowiadając:
-tak jak w poście zostało napisane wymagamy członkostwa przynajmniej jednej osoby (bycie członkiem zobowiązuje jedynie do opłacania rocznych składek w kwocie 30 zł, a daje możliwość korzystania z wielu rzeczy)
-na wyjazdy jeżdżą osoby w różnych kondycjach. Podczas zimowego większość jeździ na narty i korzysta z zimowych atrakcji (nawet z rurką w nosie od żywienia :)). Poza stokami są też kulig, ogniska, wyjazd na termy. Zdarzają się również osoby, które sportów nie uprawiają i też potrafią zagospodarować tam swój czas. Jedyne co nas ogranicza to chęć do wyjazdu :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnusy”