rozmowy na temat Kwartalnika

Kwartalniki powstały specjalnie dla osób dotkniętych chorobami zapalnymi. Jest to pierwsze w Polsce wydawnictwo tego typu, które stanowi cenną pomoc w walce z chorobą.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Deniro_RS

Re: rozmowy na temat Kwartalnika

Post autor: Deniro_RS » 14 sie 2007, 15:29

Słów kilka powiem :wink: Podoba mi się bardzo forma tego forum , natomiast forum gdzie muszę być w związku z hemofilią synka, jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem, bo takowe jest, tylko mailowe :neutral: co w przypadku mojego tempa pisania i latania jest zupełnym nieporozumieniem :neutral: Natomiast sposób przekazu biuletynu jest idealnym rozwiązaniem, dla tego osmielam się wkleić ten link http://www.idn.org.pl/hemofilia/biuletyn.html aby zobaczyli go moderatorzy. Czy w planach bedzie on podobnie wyglądał i taką formę biuletyn bedzie miał w internecie ? Pytam się tylko i wcale nie tłumaczę się z mego biernego pobytu tutaj albowiem jak widzicie mili Forumowicze nie udzielam się zbytnio na forum w sprawach organizacyjnych, tylko ewentualnie w drobnostkach mało znaczących. Ubolewam nad tym ale nie da się wszystkiego naraz zrobić, obecnie wczytuję się we wszystkie wpisy szukam powiązań i uczę się tych nowych chorób które ma syn, aby to jakoś ogarnąć wszystko, chodz nie idzie mi to łatwo :roll: Proszę więc o zrozumienie i wyrozumiałość :flowers:

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rozmowy na temat Kwartalnika

Post autor: Mamcia » 14 sie 2007, 22:34

Deniro prę spraw :
1. Forum i J-elita to niazależne byty, więc moderatorzy i admini o tyle maja coś wspólnego z kwartalnikiem, o ile pomagają z jego przygotowaniem (dzięki im za to). W internecie kwartalnik bedzie wyglądał raczej jtak jak "Nasza troska" http://www.convatec.pl/index.php?action=edu&sub=e06.
Za tydzien zamieszczę link do pierwszej wersji naszego kwartalnika.

pytanie na marginesie gdzie syn jest leczony na hemofilię. możesz odpowiedzieć e-mailem
Ostatnio zmieniony 15 sie 2007, 21:09 przez Mamcia, łącznie zmieniany 2 razy.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „Kwartalniki”