Komiks o NZJ

W Poradnikach znajdziecie wiele wskazówek i nurtujących Was odpowiedzi, które pozwolą Wam zrozumieć istotę NZJ.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Komiks o NZJ

Post autor: Szaraja » 13 lis 2008, 16:12

Dzisiaj trzymałam komiks w wersji papierowej, wygląda super. Jestem zachwycona, że mogłam go pierwsza zobaczyć. Premiera w Krakowie na Dni Edukacji.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Komiks o NZJ

Post autor: tom-as » 13 lis 2008, 16:13

Szaraja pisze:Dzisiaj trzymałam komiks w wersji papierowej, wygląda super. Jestem zachwycona, że mogłam go pierwsza zobaczyć. Premiera w Krakowie na Dni Edukacji.
Super wiadomość :-)

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Komiks o NZJ

Post autor: Artur rodzic » 13 lis 2008, 19:28

Szaraja pisze:Dzisiaj trzymałam komiks w wersji papierowej, wygląda super. Jestem zachwycona, że mogłam go pierwsza zobaczyć. Premiera w Krakowie na Dni Edukacji.
To super wiadomość - nie mogę się już doczekać spotkania w Krakowie i Komiksu (mój syn Adaś także)
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Komiks o NZJ

Post autor: Szaraja » 14 lis 2008, 18:34

Komiks gotowy, wydrukowany, przycięty i przygotowany do wysyłki. To chyba będzie bestseler dla dzieci i nie tylko. :roll: Mam nadzieję, ze niedługo trafi do zainteresowanych. Zapraszam na 22.11, tam będzie dostępny, potem trzeba będzie szukać w ośrodkach prowadzących zieci, bo pewnie tam głównie trafi.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Komiks o NZJ

Post autor: Mamcia » 15 lis 2008, 08:55

Do naszych młodych członków trafi pocztą. A ja jeszcze raz dziękuję tym, bez których by nie powstał. Dr Małgorzacie Sładek - za pomysł i amerykańską wersję, Jurkowi za starania uzyskania copyright, Kaludi za tłumaczenie, magdalene i lawendzie za korektę, tom-asowi za zrobienie polskiej werski, a szaraji za gonienie nas do roboty.
To jest przykład, że jak pare osób weźmie się do pracy to jest efkt.
W pdf w wersji roboczej już dawno wisi na serwerze http://nzj.iimcb.gov.pl/komiks1.pdf
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Komiks o NZJ

Post autor: Szaraja » 16 lis 2008, 21:48

dobre, ja tylko teraz poszłam obejrzec, a już załapałam się na podziękowanie- :razz:
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Komiks o NZJ

Post autor: tom-as » 23 lis 2008, 23:32

komiks wyglada na papierze duuuuzo lepiej niz na monitorze ;]

Zablokowany

Wróć do „Poradniki”