Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież Ods

W tym miejscu możesz zareklamować swoją stronę, blog, a także inne ciekawe miejsca w sieci

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
prazykwantel
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 23 kwie 2022, 08:28
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
miasto: sprzedam leki
Lokalizacja: leki sprzedam warszawa

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież Ods

Post autor: prazykwantel » 01 maja 2022, 14:20

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież
Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku.
Po 5zl tabletka. Listki po 10.
Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2023.
Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2021, ważność i numer produkcji. Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 400zł, włącza koszt wysyłki.

Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe.

Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida.

Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.

Na grzybice mam również:

Gryzeofulwina 500mg 3zl tabletka, listki po 10

Nystatyna 500 000 jednostek 3zl tabletka, listki po 8 tabletek

Ketokonazol 200mg 3zl, listki po 10

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych – co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych – jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklamy”