co z tym zrobić

Dyskusje dotyczące zatrudnienia, pracy itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
anagapl
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 12 sty 2010, 08:17
Choroba: CU
województwo: opolskie
Lokalizacja: opole
Kontakt:

co z tym zrobić

Post autor: anagapl » 14 lut 2010, 11:47

straciłam prace i po 3 latach pracy odmówiono mi prawa do zasiłku dla bezrobotnych
Na świadectwie pracy miałam 3/4 etatu w zwiasku z czym musiałam do urzędu pracy dostarczyć ubruttowione co miesięczne zarobki z 3 lat Dostarczyłam te zarobki i po 2 tygodniach dostałam decyzje ze nie spełniam warunków do otrzymania zasiłku bo nie miałam odprowadzanych obowiązkowej składki na fundusz pracy Poszłam do biura tam gdzie pracowałam z pytaniem o te składki i paki księgowa powiedziała ze jest słuszna decyzja urzędu pracy TU mi podała przykład w miesiacu sierpniu uzyskała pani minimalną średniość krajową ale miałam za mało przepracowanych godzin i pracodawca niema obowiązku płacić mi tej składki Tylko w miesiącu sierpniu nie miałam urlopu ani chorobowego pracowałam cały miesiąc po 8 godzin a mam 3/4 etatu i TERAZ najważniejsze miałam zamało godzin ale zarobiłam tyle co osoba majaca 7/50 na godzinę a ja miałam 5 zł na godzinę to ja jestem chyba za tepa bo nic z tego nie rozumiem i co mogę z tym zrobić pomuszcie Teraz zostałam bez środków do życia nawet na leki nie mam Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi ale inaczej nie umiem I jeszcze jedno poszłam po odbiór pitu za rok 2009 to jeszcze dostałam pit za rok 2010 styczen skoro w roku 2010 nigdzie nie pracowałam bo umowa skaczyła mi sie 19 .12 2009 to skad jeszcze styczen 2010

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Pracownicze”