Programy PFRON

Dyskusje dotyczące programów pomocowych instytucji takich jak PCPR, PFRON dla osób uznanych za niepełnosprawne.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rudi
Początkujący ✽✽
Posty: 122
Rejestracja: 19 maja 2006, 13:17
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Chodzież

Re: Programy PFRON

Post autor: Rudi » 14 wrz 2007, 11:15

Witam,

Mam małe sprostowanie dotyczące programu SPRAWNY DOJAZD. UWAGA!!! osoba bez niepełnosprawności dotyczącej narządu ruchu nie może się ubiegać o to dofinansowanie. Pod koniec sierpnia załatwiałem wszystkie potrzebne dokumenty i przy składaniu wniosku w oddziale PFRON pani powiedziała..., że nie moge sie ubiegać o to dofinansowanie, bo dotyczy tylko osób z niepełnosprawnością ruchową. Wniosek przyjęła,ale powiedziała że będzie rozpatrzony negatywnie...

Pozdrawiam

Rudi
Początkujący ✽✽
Posty: 122
Rejestracja: 19 maja 2006, 13:17
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Chodzież

Re: Programy PFRON

Post autor: Rudi » 17 wrz 2007, 22:53

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Raczej nie. Niedawno składałem papiery na ten program w oddziale PFRON i powiedziano mi wyraźnie, że moje schorzenie nie dotyczy takiej niepełnosprawności. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że można kombinować,ale ja otrzymałem zdecydowaną odpowiedź, że nie...

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Programy PFRON

Post autor: Szaraja » 20 wrz 2007, 08:19

Ciekawi mnie ten abonament, ponieważ znma sytuację, gdzie z uwagi na dochody jest to znaczne obciązenie dla rodziny. Jak możesz prześlij jakiś link Żabusiu
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Programy PFRON

Post autor: Szaraja » 20 wrz 2007, 21:37

Przepraszam, ostatnio chyba stosuję za dużo skrótów myślowych. Chodzi o abonament na internet. Dziecko ma crohna, czeka na przeszczep wątroby, dochody rodziny małe, mieszka na wsi. problemem jest ten abonament. Stąd potrzebny link do strony, aby jego Mamę pokierować i powiedzieć , gdzie ma iśc i prosić. Na dodatek ma indywidualne nauczanie- komputer dostał prze PCPR.
Wiecej szcegółów podam na pw, choć to już chyba wystarczy ogólnie.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowania”