Remicade i wymioty

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bakazings
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2022, 07:22
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Remicade i wymioty

Post autor: bakazings » 25 mar 2022, 08:17

Hej! Dostałem moją pierwszą dawkę ładującą remicade 2 tygodnie temu i dostanę moją drugą jutro. Wstałem całą ostatnią noc wymiotując (BARDZO nienormalne dla mnie, wymiotuję może raz na kilka lat i tylko do alkoholu lol), miałem dreszcze, temperaturę 96,8 i kołatanie serca. Czy powinienem się martwić? Czy muszę odłożyć jutrzejszą infuzję? Nie wiem, czy zadzwonić do biura mojej gi… czuję się dziś lepiej, tylko trochę oszołomiona i zmęczona. mam UC.

SophiaDaniels1999
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 09:12
Choroba: nie ustalono
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Remicade i wymioty

Post autor: SophiaDaniels1999 » 25 mar 2022, 09:15

Prawdopodobnie jest to tylko zatrucie pokarmowe, więc nie panikuj. Jeśli nie masz kogoś, kto z tobą mieszka, możesz pomyśleć o poproszeniu kogoś, żeby został, albo o przenocowaniu u znajomych. albo o wizycie w całodobowej przychodni lub w szpitalu. Zatrucie pokarmowe może być dość ciężkie, zwłaszcza jeśli chroujesz na Crohns. Lepiej być bezpiecznym i przygotowanym niż później tego żałować.

bakazings
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2022, 07:22
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Re: Remicade i wymioty

Post autor: bakazings » 31 mar 2022, 22:16

Hej! Dostałem moją pierwszą dawkę ładującą remicade 2 tygodnie temu i dostanę moją drugą jutro. Wstałem całą ostatnią noc wymiotując (BARDZO nienormalne dla mnie, wymiotuję może raz na kilka lat i tylko Tweakbox Appvalley https://vlc.onl do alkoholu lol), miałem dreszcze, temperaturę 96,8 i kołatanie serca. Czy powinienem się martwić? Czy muszę odłożyć jutrzejszą infuzję? Nie wiem, czy zadzwonić do biura mojej gi… czuję się dziś lepiej, tylko trochę oszołomiona i zmęczona. mam UC.

I got this,...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”