Wypis ze szpitala, czy wszystko z nim ok?

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pakhisana
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 11:59
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Wypis ze szpitala, czy wszystko z nim ok?

Post autor: pakhisana » 12 sty 2022, 13:00

Witajcie,
Mam taki problem: niedawno miałem badanie kapsułką endoskopową. Wypis dostałem miesiąc później. Jak wychodziłem ze szpitala, dostałem taki krótki wypis, badania w opracowaniu i tak dalej. Napisano w epikryzie, że dalsze decyzje co do diagnostyki będą podjęte po uzyskaniu badań.
Dostałem miesiąc pózniej - ten sam wypis. Jedyne co się na nim różni to data. Na poprzednim wypisie, na tym krótki co dostałem od razu - 13 czerwca a na tym co wysłali pocztą 14 czerwca. Dodane tylko, że przebyta yersinioza. Dalej widnieje zapis, że dalsze decyzję będą podjęte po uzyskaniu badań, nawet, że badania wyślą mi pocztą. Wszystkie wyniki badań dostałem, raz z kapsułką a wypis ten sam.

To tak powinno być? czy to jakaś pomyłka lekarza? Dodam, że 14 czerwca lekarz nie wiedział o wyniki yersini bo w MSWiA wynik przyszedł dopiero 20 czerwca i wynik nie był ujemny.
W Kaliszu nie bardzo wiedzą o tej yersini, dostałem xifaxan na 14 dni w dawce 2x2,
ale nie bardzo wiedzą co dalej.
I teraz nie wiem czy po prostu lekarz się pomylił i mi wysłał zły wypis, czy po prostu nie chciało mu sie przepisywać na wypis wszystkich wyników czy jak?
Bo na dobrą sprawę żadnych decyzji, nawet leczenia nie dostałem oprócz tego samego zalecenia co na 1 wypisie - sanprobi 2x1

pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”